Isus Dolazi

Religija, etika, moral, alternativa, parapsihologija, ezoterija.
Post Reply
Daniel
vrtic
vrtic
Posts: 1
Joined: 25 Jun 2006, 13:37

Isus Dolazi

Post by Daniel »

98. Proročanstvo dano Raymondu Aguileri 18. lipnja 1992. u 11:00 ujutro. na engleskom.

Volim vas. Umjetnost Ljubavi je jednostavna. Umjetnost Ljubavi je potpuno davanje samog sebe nekome. Položiti svoj život bez ikakvog promišljanja, to je što Ljubav je. To je vječno davanje i nikad ne očekujući ništa zauzvrat. Ljubav je nešto izvan svog “ja“. Ljubav ne može biti obuzdana. Ljubav teče kao jureća Rijeka. Ljubav je početak Rađanja. Ljubav i vođenja Ljubavi nije od Tijela.

To je Tvorevina Stvoritelja. Jer Stvoritelj je Čista Ljubav. Ljubav vam pomaže rasti. Ljubav vas čini snažnima. Ljubav vas čini mudrima. Ljubav vas približuje Jahvi, Isusu Kristu, Duhu Svetom. Ljubav je ono za čime bi svaki Kršćanin trebao težiti, Ljubavi Isusa Krista, Ljubavi Duha Svetoga, Ljubavi Oca, Jahve. Vaš Bog nije složen. Vaš Bog je jednostavan. Jednostavno Ljubav. To nije teško za shvatiti. Trebate zaboraviti svoje "ja".

Znam da mnogi Ljudi nikada ne bi mogli shvatiti takvu izjavu a ipak tako je jednostavna. Svatko ju ima. Svatko ju može upotrijebiti. Svatko ju treba. Ali ako ne primjenjujete vašu Ljubav prema bližnjemu, čak i u malim stvarima, vaš Duh nikada neće biti ispunjen. Uvijek će vam nedostajati. Uvijek će imati tu žudnju Nezadovoljstva zato jer što vi date, u obliku Ljubavi, trebate imati ispunjeno u vašem Duhu.

Vi posegnete prema Mom Sinu Isusu Kristu iz Ljubavi i On će posegnuti za vama, iz Ljubavi. On posegne prema vama bez da uopće znate to. Ja posegnem prema vama. Duh Sveti posegne prema vama. Mi svi imamo svoje Ruke otvorene. Mi vas želimo držati. Mi vas želim dotaknuti. Mi vas želimo Voljeti. Mi se želimo brinuti za vas. Mi vas želimo zaštititi, sve iz te jedne Riječi, Ljubav.

Ali imate izbora Voljeti Nas ili ne. Riječ je u osnovi jednostavna, ali čovjek je napravio tako složeno značenje tako mnogo različitih riječi koje su u osnovi jednostavne. Jer ako želite ići na Nebo, morate znati kako Voljeti i ne očekivati ništa zauzvrat. Učinite to jer želite to, zato jer vas je Krist Volio. On je umro za vas zato jer On je Volio Mene. On je umro za vas. Poslao sam Mog Sina da umre za vas zato jer sam vas Ja Volio.

Ja razgovaram sada s vama zato jer vas Ja Volim. Ja hoću da čujete i shvatite Ljubav koja je na Mojim Usnama. Jer ako će vas nešto spasiti, to će biti Ljubav koja raste u vašem Srcu, koja komunicira sa Mnom. To nije ono što vam Čovjek kaže, Svećenici, Teolozi, Političari. Imate tako mnogo oznaka i naslova ali to nije važno.

Najvažnija stvar je da Volite Mene povrh svega drugoga. I biti ćete u redu kroz sve kušnje i nevolje, kroz sve uspone i padove ovoga Svijeta. Jer Ja vas neću nikada napustiti ako Me vi Volite i Ja Volim vas. Stvoriti ćemo tu neraskidivu vezu koju ništa u Svemiru ne može prekinuti. Jer čak i ako vi pobjegnete Ja vas neću pustiti zato jer vas Ja Volim. Zato jer Ja znam da ćete se vratiti. Zato jer Me vi Volite.

Djeco Moja, jednostavno je. Tako je jednostavno. Volite vašeg Oca na Nebu, Stvoritelja Neba i Zemlje, sa Mojim Sinom Isusom Kristom Nazarećaninom, i Duhom Svetim. To je sve što sam ikada tražio od Adama i Eve, samo da Me Vole i Ja bi ih Volio natrag, ali od pada, od pada Edenskog Vrta, sve je bilo izmješano, izokrenuto od vašeg Glavnog neprijatelja đavla. Ali ja gradim Moj Novi Eden, Moje Novo Nebo, Moj Novi Svijet i ponovno počinjem svježe, čisto. Odmah je iza ugla.

Nadam se da Me slušate sa otvorenim Srcem zato jer je tako blizu. Tako je blizu. Prestravilo bi vas da znate datum. Ali svodi se na osnovnu Riječ koja je upotrebljena u Edenskom Vrtu. "Ljubav." Ta Riječ će biti uspostavljena bas kao Vrt, prije mnogo godina prošlih, kada su Me vaši Roditelji napustili, ali slušajte, to ne znači da je gotovo. Samo znači da se Mi približavamo Novoj Razini, Novom Svijetu, Novom Vrtu.

Pripremite vaša Srca i uđite u Arku. Sjetite se Noe. On Me Volio i Ja sam Volio njega. Dan Noe je ponovno tu. Zapamtite Ja vas Volim. To je sve. To je važno. Nikad nemojte napustiti vašeg Oca, vašeg Kralja Kraljeva, vašeg Gospodara Gospodara, Isusa Krista Nazarećanina, Provoditelja Mog Zakona. Putem Moći Duha Svetoga dovesti ću vas doma ubrzo. Ubrzo. Ja vas Volim, nikad ne zaboravite to. Jahve vas Voli. Vaš Bog zauvijek.

za više:

http://prorocanstvo.com/

http://prophecy.org

ako hoćete download Mini-Knjigu na hrvatskom:

Mini-Knjiga download

blagoslovio vas Bog Otac, Sin i Duh Sveti
blondi
balkonski foto album
balkonski foto album
Posts: 925
Joined: 11 Mar 2006, 11:06

Post by blondi »

jeli ovo treba komentirati ili ne :!: :?:
Samo nek nije neka od tema kako je homoseksualnost grijeh,vjerujem u sve gore navedeno ali nevjerujem da je homoseksualnost grijeh.
Sto ti ljudi misle pod tim kad dodju tu nesto nuditi,da smo mi nevjernici :shock:
Sodoma i Gomora :?:
Treba nam podhitno spasenje od nas samih li sto :roll:
Mi smo gresnici,da malo sutra 8:)
Neka baci kamen tko je bez ikakvog grijeha.
Grijeh postoji samo za one koji misle da grijese :cool:
Vjerujem u ljubav,boziju,ljudsku i univerzalnu. :wink:
Ljubav nemoze biti pogresna ili grijeh.
Stoga okanite nas se.
Mozda smo mi bas ti koje ce Isus nagraditi svojim povratkom i svojom pravednoscu,pa sta nije rekao "blago onima koji su zeljni pravde"
Za mene je pravednost "jednakost"
Bog je vjerujem pravedan za razliku od ljudi bas zbog te bezuvjetne ljubavi. :wink:
User avatar
jabooka
Klimam da vrijeme brze prode
Klimam da vrijeme brze prode
Posts: 2324
Joined: 21 Mar 2006, 19:03
Location: nigdje

Post by jabooka »

jel su to jehovini svjedoci?
improvizacija je moj hobi
zmajka
zna puno o kamenolomima
zna puno o kamenolomima
Posts: 2596
Joined: 17 Feb 2003, 18:35
Location: van sebe
Contact:

Post by zmajka »

Moram priznati da nisam pročitala post. Ali ako Isus zbilja dođe, poželjet ću mu dobrodošlicu i skuhati kavu. Iako nisam vjernik znam da on nije homofoban i da ne osuđuje ljubav kakva god bila.


p.s. Daniel, micica, imaš problema sa velikim slovima?
Non c'è limite alla fantasia...

Volim te mama al' ne više od 50 grama.
blondi
balkonski foto album
balkonski foto album
Posts: 925
Joined: 11 Mar 2006, 11:06

Post by blondi »

ako nije jehovin svjedok onda neki drugi je sigurno.
Ima tih crkvi sada milijun.
veronica
Ima sise!
Ima sise!
Posts: 167
Joined: 31 Mar 2006, 20:23
Location: nowhere

Re: Isus Dolazi

Post by veronica »

Daniel wrote: Vi posegnete prema Mom Sinu Isusu Kristu iz Ljubavi i On će posegnuti za vama, iz Ljubavi. On posegne prema vama bez da uopće znate to. Ja posegnem prema vama. Duh Sveti posegne prema vama. Mi svi imamo svoje Ruke otvorene. Mi vas želimo držati. Mi vas želim dotaknuti. Mi vas želimo Voljeti.
:sca:
Malo su mi sumnjive te sve Ljubavi
blondi
balkonski foto album
balkonski foto album
Posts: 925
Joined: 11 Mar 2006, 11:06

Post by blondi »

veronica wrote:
Daniel wrote: Vi posegnete prema Mom Sinu Isusu Kristu iz Ljubavi i On će posegnuti za vama, iz Ljubavi. On posegne prema vama bez da uopće znate to. Ja posegnem prema vama. Duh Sveti posegne prema vama. Mi svi imamo svoje Ruke otvorene. Mi vas želimo držati. Mi vas želim dotaknuti. Mi vas želimo Voljeti.
:sca:
Malo su mi sumnjive te sve Ljubavi
ovo mi cak lici na homoseksualnu ljubav pa sta bog nije musko a sto s muskarcima na zemlji :shock:
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: Isus Dolazi

Post by Dodir_Svile »

Daniel wrote: Trebate zaboraviti svoje "ja".
Daniel wrote:Najvažnija stvar je da Volite Mene povrh svega drugoga.
Daniel wrote: Nikad nemojte napustiti vašeg Oca, vašeg Kralja Kraljeva, vašeg Gospodara Gospodara.
to troje mi je dovoljno da po ko zna koji put skuzim da je isus ustvari razmazeni klinac na ego tripu koji nije bas dobio puno paznje u djetinjstvu. :roll: sigurno kad se naljuti baci se na pod i lupa nogama :mrgreen:
Daniel wrote:Poslao sam Mog Sina da umre za vas zato jer sam vas Ja Volio.

koja patetika... Image
The rockstar hands of a big butch dyke.
zmajka
zna puno o kamenolomima
zna puno o kamenolomima
Posts: 2596
Joined: 17 Feb 2003, 18:35
Location: van sebe
Contact:

Post by zmajka »

Ja, kao ateist, začudim se kako ljudi koji pišu ovakva sranja imaju loše mišljenje o Bogu. Po njihovom mišljenju on je bahat, uobražen i osvetoljubiv do bola.
Non c'è limite alla fantasia...

Volim te mama al' ne više od 50 grama.
Nadjin
pripravnica
pripravnica
Posts: 276
Joined: 06 Sep 2004, 22:23
Location: Croatia /Zagreb

Post by Nadjin »

Izdvojiti ću od cijelog teksta nekoliko rečenica sa kojim se (jedino) u potpunosti slažem,,..




Ljubav ne može biti obuzdana. Ljubav teče kao jureća Rijeka. Ljubav je početak Rađanja.

Ljubav vam pomaže rasti. Ljubav vas čini snažnima. Ljubav vas čini mudrima.

Vaš Bog je jednostavan. Jednostavno Ljubav.

On posegne prema vama bez da uopće znate to. Ja posegnem prema vama.

Ja razgovaram sada s vama zato jer vas Ja Volim.
To nije ono što vam Čovjek kaže, Svećenici, Teolozi, Političari. Imate tako mnogo oznaka i naslova ali to nije važno.
:wink:
Voljeti,i biti voljena,najdivniji je osjećaj...
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Post by ow »

zmajka wrote:Ja, kao ateist, začudim se kako ljudi koji pišu ovakva sranja imaju loše mišljenje o Bogu. Po njihovom mišljenju on je bahat, uobražen i osvetoljubiv do bola.
a ja drhtim i cekam da nam pocne uvaljivat Kulu strazara i sva ostala slicna sranja.
Nema vise mjesta gdje te nece zaskociti neki vjerski promicatelji. Sta ne plate EPP na TV-u, barem bi netko od toga imao neke koristi, a ne da nas zaskacu mukte.
Cak mi se vise to i ne da citati.
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
ixia
duša
Posts: 318
Joined: 28 Jun 2003, 22:45
Location: Zagreb

Re: Isus Dolazi

Post by ixia »

Daniel wrote: Mi vas želimo zaštititi
Hahhahahhahhahahahahahhaha Ajd da i to dozivim
pas, pseto, pasetina
mashalah
lijepo molim
lijepo molim
Posts: 423
Joined: 20 May 2006, 11:46
Location: dislocirana
Contact:

Re: Isus Dolazi

Post by mashalah »

Daniel wrote:98. Proročanstvo dano Raymondu Aguileri
:DH: :DH: :DH:
Just a minute while I reinvent myself.
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Post by Lea »

blondi wrote:jeli ovo treba komentirati ili ne :!: :?:
Samo nek nije neka od tema kako je homoseksualnost grijeh,vjerujem u sve gore navedeno ali nevjerujem da je homoseksualnost grijeh.
Sto ti ljudi misle pod tim kad dodju tu nesto nuditi,da smo mi nevjernici :shock:
Sodoma i Gomora :?:
Treba nam podhitno spasenje od nas samih li sto :roll:
Mi smo gresnici,da malo sutra 8:)
Neka baci kamen tko je bez ikakvog grijeha.
Grijeh postoji samo za one koji misle da grijese :cool:
Vjerujem u ljubav,boziju,ljudsku i univerzalnu. :wink:
Ljubav nemoze biti pogresna ili grijeh.
Stoga okanite nas se.
Mozda smo mi bas ti koje ce Isus nagraditi svojim povratkom i svojom pravednoscu,pa sta nije rekao "blago onima koji su zeljni pravde"
Za mene je pravednost "jednakost"
Bog je vjerujem pravedan za razliku od ljudi bas zbog te bezuvjetne ljubavi. :wink:
Homoseksualnost nije grijeh... Onaj koji kaže suprotno ne vjeruje u ljubav...
Post Reply