Najljepše je prirodno...

Hajde sminkerice, izvadite svoja sjenila, kremice, pudere, sminke i ostale tricarije kojima sakrivate prirodnu ljepotu i navalite u ovaj forum.
User avatar
lira.folira
pripravnica
pripravnica
Posts: 337
Joined: 29 Mar 2009, 15:09
Location: Južna strana mjeseca

Najljepše je prirodno...

Post by lira.folira »

Gledam malo uokolo, napirlitane barbike koje nemogu hodati u previsokim petama, žene koje se toliko namažu da se boje nasmijati da im puder ne dobije bore, gelirane frizure koje neprirodno strše u zrak... mene je jednom od jedne uistinu lijepe cure odbio preintenzivan miris parfema koji mi se nije dopao...

Svjesna sam da je sve pitanje ukusa, i da ono što se sviđa meni nemora nužno biti lijepo i nekom drugom, no mislim da je od svega ipak najljepše prirodno...
Šminka i boja za kosu ukoliko i postoje, trebale bi biti tu tek toliko da istaknu prirodan izgled...

Mislim da se na taj način žena osjeća sigurno, samim tim je i sretna (ako nemora pazit kako će sjesti i sl.) a čim je sigurna i sretna zrači neodoljivom privlačnošću i postaje poželjna...

Što vi mislite?
User avatar
Andain
.
.
Posts: 2672
Joined: 11 Dec 2008, 13:19
Location: Zg

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Andain »

Osobno volim prirodniji look, na sebi, drugima..međutim, mislim da je poanta imati mjeru i osjećaj i za takve stvari. Koliko god preferirala minimalizam, viđala sam cure s jako izraženom šminkom kojima je to sasvim ok stalo..s druge strane, slažem se da je s više šminke definitivno 'lakše' (i češće to viđam) postići vulgaran look..
A što se tiče ovih nekakvih unutarnjih osobina i kako utječu na vanjsku pojavu, to je stara stvar..najprivlačnija žena je i ona najslobodnija/prirodnija:)
''Reason is not automatic. Those who deny it cannot be conquered by it. Do not count on them. Leave them alone.'' Ayn Rand
User avatar
Modesty Blaise
penzionerka
penzionerka
Posts: 2294
Joined: 21 Dec 2008, 13:59
Location: 43°33' N, 16°27' E
Contact:

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Modesty Blaise »

Osobno preferiram od naroda zvane butchice, a takve teško mogu zamisliti s umjetnim trepavicama. :hihi:

Osobno se i volim igrat s kozmetikom.

Osobno isto tako volim žene u svoj svojoj raskoši i varijantama. Volim baš kod žena što su različite u stupnjevima svoje želje za dotjerivanjem i u različitim pogledima na estetiku. Različitost oblika, pojava, pokreta tijela, načina držanja....kod žena je izraženije nego kod muškaraca, jednostavno ta paleta izričaja im dopušta da budu individualne na toliko puno načina. Jednako mi može biti lijepa i pedantno našminkana žena u vrlo izazovnoj odjeći i potpuno opuštena žena-dječak (iako će me ova druga emocionalno i fizički više uzbuditi, ali to ne umanjuje respekt prema ženama općenito).

Nemam ništa protiv šminke, protiv štikli, dapače i sama ih katkad konzumiram i baš su mi meow.

A što se mene tiče, nemoj mene pitati ja imam dvije osobnosti, jedna je androgina, druga se voli dotjerati i igrati sa tipičnim feminiziranim seksipilom. Obje su mi jednako zabavne i uživam u njima, ali zato imam dva ormara, dva stava, dvije sebe. Razmišljala sam ih stilski spojit, ali neću, ovako mi je zabavnije i svojstvenije meni. Sad pričam samo o vizualnoj ne o unutarnjoj meni, nisam bipolarna. Valjda..... :? :mrgreen:

Eh sad...ono čega mi je doista žao su žene koje su otužne žrtve fizičkog izgleda i koje su se utopile u želji da se svide muškarcima i ženama po nekim nerealnim medijski napumpanim standardima. Modne žrtve su mi posebno žalosna kategorija. Ekstremi u želji za dotjerivanjem, žene koje dolaze s pet kila pudera na nedjeljnu kafu, cure koje stojički postaju žrtve izgleda da bi bile voljene ili da bi učestvovale u nekom suludom natjecanju gdje se fiksiraju na izgled preko granica opsesije.
I onda žalosti me što je to društveno toliko prihvatljiva "igra" koja se shvaća preozbiljno.
"Do what you will, this world's a fiction and is made up of contradiction." (William Blake) Image
User avatar
lira.folira
pripravnica
pripravnica
Posts: 337
Joined: 29 Mar 2009, 15:09
Location: Južna strana mjeseca

Re: Najljepše je prirodno...

Post by lira.folira »

Modesty Blaise wrote:O
Eh sad...ono čega mi je doista žao su žene koje su otužne žrtve fizičkog izgleda i koje su se utopile u želji da se svide muškarcima i ženama po nekim nerealnim medijski napumpanim standardima. Modne žrtve su mi posebno žalosna kategorija. Ekstremi u želji za dotjerivanjem, žene koje dolaze s pet kila pudera na nedjeljnu kafu, cure koje stojički postaju žrtve izgleda da bi bile voljene ili da bi učestvovale u nekom suludom natjecanju gdje se fiksiraju na izgled preko granica opsesije.
I onda žalosti me što je to društveno toliko prihvatljiva "igra" koja se shvaća preozbiljno.
Upravo na ovo boldano sam mislila kada sam postavljala ovu temu... Znam jednu izuzetno zgodnu curu koja se utopila u takvoj želji, sve je podredila vlastitom fizičkom izgledu i modi, međutim totalno neuspješno, sada sa 35, još uvijek sama, neuspješno i panično traži sebe....
Markiza
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 807
Joined: 19 Jan 2004, 22:36
Location: Osijek
Contact:

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Markiza »

U svakom slučaju, meni su interesantnije takve žene nego one koje izgledaju ispijeno, jadno i kao da su cijeli život živjele ulogu žrtve. Mislim, mogu mi biti takve interesantnije, ne moram nužno uvijek biti moralna? :lick:
Što je prvobitni Uzrok?
User avatar
Modesty Blaise
penzionerka
penzionerka
Posts: 2294
Joined: 21 Dec 2008, 13:59
Location: 43°33' N, 16°27' E
Contact:

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Modesty Blaise »

Markiza wrote: Mislim, mogu mi biti takve interesantnije, ne moram nužno uvijek biti moralna? :lick:
Jel to u nekoj Slave/Master relaciji, ili? :naughty:
"Do what you will, this world's a fiction and is made up of contradiction." (William Blake) Image
Markiza
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 807
Joined: 19 Jan 2004, 22:36
Location: Osijek
Contact:

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Markiza »

Modesty Blaise wrote:
Markiza wrote: Mislim, mogu mi biti takve interesantnije, ne moram nužno uvijek biti moralna? :lick:
Jel to u nekoj Slave/Master relaciji, ili? :naughty:
Čak i aktivacijom Dodira nisam uspjela dešifrirati što si time mislila pa mi mozak ostao zblenut i ostaje mi jedino da te pitam "ha?"
Što je prvobitni Uzrok?
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: Najljepše je prirodno...

Post by dalloway »

je..najljepše je naturale,ali ne škodi malo istaknuti naturalnost :wink:
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
Modesty Blaise
penzionerka
penzionerka
Posts: 2294
Joined: 21 Dec 2008, 13:59
Location: 43°33' N, 16°27' E
Contact:

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Modesty Blaise »

Markiza wrote:
Modesty Blaise wrote:
Markiza wrote: Mislim, mogu mi biti takve interesantnije, ne moram nužno uvijek biti moralna? :lick:
Jel to u nekoj Slave/Master relaciji, ili? :naughty:
Čak i aktivacijom Dodira nisam uspjela dešifrirati što si time mislila pa mi mozak ostao zblenut i ostaje mi jedino da te pitam "ha?"

Hhahahahahah.....jebiga....čim sam postala sam pomislila "Nema šanse da ovo bude razumljivo." Imala sam neki blentavi visual samo meni razumljiv, ebešga. :hihi:

Hahah...čekaj moram se sad smijat malo ovome, objasnit ću ti to već nekako later.
"Do what you will, this world's a fiction and is made up of contradiction." (William Blake) Image
Markiza
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 807
Joined: 19 Jan 2004, 22:36
Location: Osijek
Contact:

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Markiza »

Objasnila *******. I da znaš, nekako si čak i u pravu. Bar je tako prije bilo. Dugo vremena sam mislila da nije u redu da ne budem s nekom djevojkom zato što mi je neprivlačna. :freak: :ham: :help:

Edit po prijavi posta. Nema baniranja jer je ocito da nije postojaala namjera outanja vec je to Markizi izletjelo nesvjesno
stara
Što je prvobitni Uzrok?
User avatar
Vulf
U VulfiCinoj koŽi
Posts: 2003
Joined: 13 Sep 2006, 11:01
Location: 00:00

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Vulf »

Volim da vidim ljude na kojima se vidi vlastita sexualnost a da cak nisu ni svesni toga. Oni koji pak to umeju jos i da istaknu, njima skidam kapu.
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Lea »

Moj sklop razmišljanja ne ide u smjeru "naprlitano" i "nenaprlitano". Niti me privlači "šminka", niti me privlači, "prirodnost", privlači me ono šta me privlači, osobnost, bila ona barbika ili iscrpljena cura s podočnjacima do poda.
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
lira.folira
pripravnica
pripravnica
Posts: 337
Joined: 29 Mar 2009, 15:09
Location: Južna strana mjeseca

Re: Najljepše je prirodno...

Post by lira.folira »

Slažem se s Leom, i mene privlači osobnost, no žene koje su se "utopile u želji da se svide" sa obično ogromnim količinama šminke na sebi koja izgleda čak i jadno, uglavnom nemaju osobnosti, zato i ne privlače nikoga... Upravo na to sam mislila kad sam otvarala ovaj topic... međutim čini mi se da je danas društvo takvo da ljude tjera na to, da sve podređuje vanjskom izgledu pa su mlade cure skroz zbunjene, ne jedu da ostanu mršave, boje kosu već sa deset godina, a šminku koriste u ogromnim količinama i kao rezultat toga imaju lošu kožu lica već sa 25 godina...

Žena koja se ne maže, ili koristi šminku neprimjetno, tek da istakne ono najljepše na sebi, nemora nužno izgledati ispijeno i iscrpljeno... Neznam zašto uopće takva asocijacija...
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Dodir_Svile »

Markiza wrote:Objasnila ******.
:shock: :shock: :shock: ZAHTIJEVAM BAN!!!!! :asta: :asta: :asta:
The rockstar hands of a big butch dyke.
Markiza
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 807
Joined: 19 Jan 2004, 22:36
Location: Osijek
Contact:

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Markiza »

Dodir_Svile wrote:
Markiza wrote:Objasnila ******
:shock: :shock: :shock: ZAHTIJEVAM BAN!!!!! :asta: :asta: :asta:
STVARNO SAM GLUPA, SOMETIMES!

jel može ban kad mi opet prestane Balconn biti ovako zabavan? :pd:
Što je prvobitni Uzrok?
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Dodir_Svile »

ajd dobro, moze :mrgreen: a pitat cemo staru jel mogu ja raspolagat tvojim banom i jel prenosiv na druge osobe :mrgreen:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
lira.folira
pripravnica
pripravnica
Posts: 337
Joined: 29 Mar 2009, 15:09
Location: Južna strana mjeseca

Re: Najljepše je prirodno...

Post by lira.folira »

Dodir_Svile wrote:ajd dobro, moze :mrgreen: a pitat cemo staru jel mogu ja raspolagat tvojim banom i jel prenosiv na druge osobe :mrgreen:
nemožeš ti raspolagat njenim banom, ionako već imaš prevelike povlastice ovdje , to je bila jedna od prvih stvari koje sam primjetila kad sam došla :DH:
User avatar
Modesty Blaise
penzionerka
penzionerka
Posts: 2294
Joined: 21 Dec 2008, 13:59
Location: 43°33' N, 16°27' E
Contact:

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Modesty Blaise »

lira.folira wrote:
Dodir_Svile wrote:ajd dobro, moze :mrgreen: a pitat cemo staru jel mogu ja raspolagat tvojim banom i jel prenosiv na druge osobe :mrgreen:
nemožeš ti raspolagat njenim banom, ionako već imaš prevelike povlastice ovdje , to je bila jedna od prvih stvari koje sam primjetila kad sam došla :DH:
Lira, ajmo malo se smirit, hoćemo?
"Do what you will, this world's a fiction and is made up of contradiction." (William Blake) Image
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Dodir_Svile »

a jebote, pa nisam stvarno mislila da raspolazem njenim banom, daj koji ti je... :pd:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: Najljepše je prirodno...

Post by dalloway »

lira.folira wrote:
Dodir_Svile wrote:ajd dobro, moze :mrgreen: a pitat cemo staru jel mogu ja raspolagat tvojim banom i jel prenosiv na druge osobe :mrgreen:
nemožeš ti raspolagat njenim banom, ionako već imaš prevelike povlastice ovdje , to je bila jedna od prvih stvari koje sam primjetila kad sam došla :DH:
tebi stvarno ide to zamjećivanje i dojmovi :DH:
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
lira.folira
pripravnica
pripravnica
Posts: 337
Joined: 29 Mar 2009, 15:09
Location: Južna strana mjeseca

Re: Najljepše je prirodno...

Post by lira.folira »

Dodir_Svile wrote:a jebote, pa nisam stvarno mislila da raspolazem njenim banom, daj koji ti je... :pd:
zar sam zaboravila stavit smješak na kraj rečenice????? :???:
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Dodir_Svile »

a stavila si smajli na ostatak recenice :mrgreen: a sta ja znam ko je sad nabrijan na koga vise :mrgreen: pogubila sam se :(
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
lira.folira
pripravnica
pripravnica
Posts: 337
Joined: 29 Mar 2009, 15:09
Location: Južna strana mjeseca

Re: Najljepše je prirodno...

Post by lira.folira »

Dodir_Svile wrote:a stavila si smajli na ostatak recenice :mrgreen: a sta ja znam ko je sad nabrijan na koga vise :mrgreen: pogubila sam se :(
mene je teško nabrijati na nekog koga ne upoznam u real live...

ipak je ovo samo forum...

ako se puno smijemo dugooooooooooooooo ćemo ostat prirodno lijepe o:D
User avatar
zenia
lezbača de lux
lezbača de lux
Posts: 3687
Joined: 02 Nov 2007, 19:08
Location: zabreg

Re: Najljepše je prirodno...

Post by zenia »

Eh ja se onda ne moram smijat..
Ja sam prirodno ružna... :mrgreen:
"...primećuješ da izbegavam izraz kremiran, koji je stran našem lepom jeziku, jer mene će spaliti, a ne umutiti u krem...."
User avatar
lira.folira
pripravnica
pripravnica
Posts: 337
Joined: 29 Mar 2009, 15:09
Location: Južna strana mjeseca

Re: Najljepše je prirodno...

Post by lira.folira »

zenia wrote:Eh ja se onda ne moram smijat..
Ja sam prirodno ružna... :mrgreen:
kako za koga... sigurna sam da si za tvoju dragu najljepše stvorenje u bližoj i daljoj okolici...
Post Reply