Ti!!!!!!!

Ovdje mozete ostaviti komentare vezano za vijesti, clanke, komentare i ostale materijale objavljene na sajtu. Za pisanje u ovom forumu nije potrebna registracija.
Post Reply
dev
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 90
Joined: 09 Feb 2004, 16:01
Location: Hrvatska

Ti!!!!!!!

Post by dev »

Jesen je najbolje doba za napraviti analizu vlastitog zivota. Medutim ta analiza sluzi da vidimo sto nije dobro po vlastitom misljenju i da to pokusamo mijenjati. Znaci da iduce jeseni kazemo, ehhh vidi korak sam naprijed od prosle godine.

Kad citam zmajkinu pricu, mislim da cura iz nje ako hoce moze sve mijenjati, pogotovo ako je negdje oko tridesete. Neka upise visu medicinsku. To je sada tri godine i skoro je kao lijecnik, a ni placa nije bitno razlicita. Za stambeni kredit ima jos vremena kad podigne financije.
Za prsten moze se izviniti, nikad nije kasno!
A za dragu neka rascisti sa sobom koliko joj je vazna, pa neka i dragoj pokusa to sve ispricati. Ako je obostrana ljubav, stvari ce na ovaj nacin biti na mnogo jacim temeljima! :shock:
....sama
zmajka
zna puno o kamenolomima
zna puno o kamenolomima
Posts: 2596
Joined: 17 Feb 2003, 18:35
Location: van sebe
Contact:

Post by zmajka »

Teta iz ovog monologa je potpuno izmisljena a tako i njene zamjerke samoj sebi. Ali, slazem se sa Dev, poradi li na sebi i svojim problemima _ rijesit ce ih. Mozda ne sve, neke stvari koje si zamjeramo ne mozemo si bas tako lako oprostiti.
Drago mi je da je Dev napisala ovaj post gore...jer bih voljela sa vama "obraditi" neke od tema monologa.
Tipa, imate li vi neke svoje zamjerke samoj sebi? Da li si lako prastate? Jeste li uopce spremne priznati svoju gresku?
Non c'è limite alla fantasia...

Volim te mama al' ne više od 50 grama.
Post Reply