Kad ona odluči

Ovdje mozete ostaviti komentare vezano za vijesti, clanke, komentare i ostale materijale objavljene na sajtu. Za pisanje u ovom forumu nije potrebna registracija.
Post Reply
zmajka
zna puno o kamenolomima
zna puno o kamenolomima
Posts: 2596
Joined: 17 Feb 2003, 18:35
Location: van sebe
Contact:

Kad ona odluči

Post by zmajka »

Prvo bih htjela čestitati mojoj dragoj ľeni Ixii na autanju a onda bih ju htjela obavijestiti da KAD SE AUTA© AUTA© SEBE A NE MENE!

:klep:
Non c'è limite alla fantasia...

Volim te mama al' ne više od 50 grama.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

jipijaijej! :luxh:
The rockstar hands of a big butch dyke.
ixia
duša
Posts: 318
Joined: 28 Jun 2003, 22:45
Location: Zagreb

Re: Kad ona odluči

Post by ixia »

zmajka wrote:KAD SE AUTA© AUTA© SEBE A NE MENE!
Je*at ga,nisu me naucili da lazem :twisted: ona pitala ja rekla.(sorry bila sam neuracunljiva u tom trenutku)

Btw,danas je treci dan kako stari nije progovorio ni rijec samnom a stara se pravi(nejde joj bas najbolje)kao da je sve ok.
pas, pseto, pasetina
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

cuj ixija, moja mama je isto tako reagovala, pravila se da se nije nista desilo i izludjivala me i sve. ali sad je vec (doduse nakon nekoliko godina, ali ne zivim vise sa svojima tako da nije bas jako ni mogla komunicirati sa mnom) malo bolje, cak nam je cestitala polugodisnjicu :) mene je isto izludjivalo to sto ne govori ni rijec, ali pustila sam je. nakon nekog vremena je pocela nekad spominjati tu temu, vise kroz salu, ali kad bih joj pruzila priliku onda me pitala o svemu. doduse, kratko, ali vidjelo se da je zanima. bit ce to sve ok, vidjet ces :)
jesi sigurna da ti tata zna? jer mozda mu nije rekla (ako se sve desilo kao u monolozima). moja meni ne da da mu kazem jer kaze da ce biti nesretan, iako sam se htjela i njemu autirati. sad mislim da ce mu to biti jos gore jer mama zna a on ne zna. :ogle:
The rockstar hands of a big butch dyke.
ixia
duša
Posts: 318
Joined: 28 Jun 2003, 22:45
Location: Zagreb

Post by ixia »

Moji starci su jedni od onih ljudi medju kojima nema(al fakat nema)tajni.
I da sigurna sam da mu je rekla jer izbjegava bilo kakav kontakt samnom,na direktno upucene rijeci ne odgovara nego se stara ubacuje i izvlaci situaciju.
Znam da im treba dati vremena da im sve to sjedne,da pretresu medju sobom tu temu nekoliko puta pa da shvate i pogledaju i moju stranu,ali boli,je*eno boli tisina.
Kad udjem u kuhinju i on se pokupi na balkon citati novine(sto nikad ne radi)dodje mi da odem za njim i doslovno ga udarim.Upravo sam shvatila da outanje izaziva nasilje u meni :lol: .

Gle znam da ce se to sve smirit nakon nekog vremena al vrijeme mi sporo prolazi za sad.
pas, pseto, pasetina
Markiza
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 807
Joined: 19 Jan 2004, 22:36
Location: Osijek
Contact:

Post by Markiza »

Ixia, ja ti ľelim da ti se ąto prije kod kuće sredi situacija, da sve bude kao prije, uvećano za jedno veliko saznanje.
:lol:
Što je prvobitni Uzrok?
dev
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 90
Joined: 09 Feb 2004, 16:01
Location: Hrvatska

Post by dev »

Tesko je i tebi i roditeljima prihvatiti situaciju, ali vrijeme smiruje!
Prva reakcije majke je bila super!
....sama
Maska
Alatničarka
Alatničarka
Posts: 635
Joined: 23 Jul 2003, 01:07
Location: Zagreb

Post by Maska »

Image samo hrabro i ustrajno,sve bu to sjelo na svoje mjesto!
Image
kitten
pripravnica
pripravnica
Posts: 305
Joined: 26 Nov 2002, 08:14

Post by kitten »

cestitam ixija :luxh: :coolm:
nadam se da ce se tvoji uskoro opet poceti ponasati normalno u tvojoj okolini, narocito tvoj tata. glavno je da si napokon rekla kako stvari stoje. moji i dalje sve ignorisu iako je dosta toga izaslo na vidjelo. najvise mrzim kad me pocnu tusiti sa tim kako nemam momka. od toga me podilazi jeza
:love: :sheep:
User avatar
tramp
Dragi Papa!
Dragi Papa!
Posts: 808
Joined: 10 Mar 2005, 22:41
Location: nyc
Contact:

Post by tramp »

moj tata je isto tako ostao bez texta (samo sto sam mu ja rekla jer mama i tata zive u 2 drzave pa ne dijele vijesti)
poslije smo imali smrt u familiji pa smo se culi i ucinilo mi se da je poslijednji put zvucao malo opustenije... a i ja sam im odlucila dati vremena, ono servirala cinjenice a onda oni ako hoce vise neka pitaju a ako ne :roll:

a i ja se pridruzujem cestitkama :luxh:
Consistency is the last refuge of the unimaginative.
Image
kitten
pripravnica
pripravnica
Posts: 305
Joined: 26 Nov 2002, 08:14

Post by kitten »

Juce sam se opet sa mamom nesto prepirala. Onda je opet pocela spominjati momke. Rekla sam joj da necu momka, ne zelim da ga nadjem jer me momci ne zanimaju :roll: Pogledala me i rekla da ako ne zelim momka onda ne smijem imati nikoga i moram biti sama :ogle: :sock: :sca:
sori sto upadam u vasu temu :oops:
:love: :sheep:
shiva
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 04 Jan 2005, 01:35
Location: okolica zagreba
Contact:

h

Post by shiva »

cestitam ixiji na autanju,i zelim joj da se sve sto prije sredi....ja se nemam snage boriti s necim slicnim,mislim da mi starci lagano kuze
i zato se planiram uskoro odseliti

wish me good luck!
oh,show me the way
to the next whiskey bar,
oh,dont ask why.....
kitten
pripravnica
pripravnica
Posts: 305
Joined: 26 Nov 2002, 08:14

Post by kitten »

good luck :mrgreen:
:love: :sheep:
Post Reply