Odbojka

Ovdje se mozete baviti svim sportovima
Post Reply
Graziella
vrtic
vrtic
Posts: 14
Joined: 17 Apr 2005, 12:59
Location: Zagreb

Odbojka

Post by Graziella »

Cijeli zhivot bavim se odbojkom. Chini mi se da mi je odbojkashka lopta zarasla za ruku.
Ima li tu koja odbojkashica?
B_abe I_n T_otal C_ontrole of H_erself
*sandra*
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 51
Joined: 21 Apr 2004, 21:01
Location: Rijeka

Post by *sandra* »

Ja se podosta bavim odbojkom,no viąe rekreativno nego onako aktivno. Igram za fax,tu i tamo i tako. Jako mi se sviđa taj sport,pa eto mislim i nastavit s njim..
There is no love like your love..
balerina
nedonošče
nedonošče
Posts: 748
Joined: 20 Feb 2004, 23:36
Location: Buje

Post by balerina »

hm...
ne volim bas odbojku...
i nazalost samo zbog odbojkasica...
vecina ih je turbo umisljena i odvratna ponasanja prema drugim sportasima...
znam da nase u osijeku nitko nije mogao smisliti...
i stvarno mi je zao jer mi je odbojka kao sport ok...
ah te predrasude...
Graziella
vrtic
vrtic
Posts: 14
Joined: 17 Apr 2005, 12:59
Location: Zagreb

Post by Graziella »

machckeeca wrote: vecina ih je turbo umisljena i odvratna ponasanja prema drugim
Ja to nisam primjetila.

Ovaj je topic otvoren da prichamo o odbojci a ne o odbojkashicama, odnosno o svojim predrasudama.
B_abe I_n T_otal C_ontrole of H_erself
Graziella
vrtic
vrtic
Posts: 14
Joined: 17 Apr 2005, 12:59
Location: Zagreb

Post by Graziella »

Hidden_soul wrote: Ali dobro, kad se prica o odbojci, moraju se spomenut i odbojkasice (odmah dobijem asocijacije na super-zgodno-obarajuce zenskice na plazi, namazane uljem i u minimalnim odjevnim krpicama, kako se bacaju po pijesku i ispucavaju skolski servis.
Rekla sam vech, odbojkashica sam. :glory:
B_abe I_n T_otal C_ontrole of H_erself
furKA
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 45
Joined: 04 Apr 2005, 19:38
Location: malo tu malo tam

Post by furKA »

I ja sam igrala odbojku za faks,al sad je sve skupa preąlo u čistu rekreaciju!!!!!Btw.bilo koji sport bio je najinteresantniji pod tuąevima,tu uvijek moľeą vidjeti sa čime raspolaľeą u ekipi!!!!!
Zivot je lijep!!!!!!
shiva
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 04 Jan 2005, 01:35
Location: okolica zagreba
Contact:

j

Post by shiva »

ja sam trenirala odbojku nekih 4-5 godina,a sad eventualno samo u ljeti malo bacimo odbojku na pijesku...bas sam nedavno vidjela onu pravu Mikasu za kupiti,uskoro ce biti mojaaa..... :mrgreen:

koju si poziciju igrala ili igras,Graziella?
oh,show me the way
to the next whiskey bar,
oh,dont ask why.....
zmajka
zna puno o kamenolomima
zna puno o kamenolomima
Posts: 2596
Joined: 17 Feb 2003, 18:35
Location: van sebe
Contact:

Post by zmajka »

E, da...i ja volim odbojku. ®ensku.
Naravno, samo gledati.
Nikad neću odbiti baciti pogled na gomilu ľena koje skakuću... 8:) :mrgreen:
Non c'è limite alla fantasia...

Volim te mama al' ne više od 50 grama.
Neve
rostiljam u "Zenici".....
rostiljam u "Zenici".....
Posts: 513
Joined: 18 Dec 2002, 22:26
Location: B`n´H
Contact:

Post by Neve »

Odbojka... istina nekako najzenstveniji sport. Volim gledati ali ne i igrati. Uvijek si shebem prste i ruke mi pocrvene....

Al odbojka na plazii..... trep trep
... To sto zivim u Banana stejt, ne znaci da sam glup i da sam strejt ...
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

ja ne volim odbojku na plazi jer su one lopte jebeno tvrde i kad udarim cekic ne osjecam vise taj dio ruku. :|
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

a osim toga, ta na plazi se obicno igra sa skroz nepoznatim ljudima, pa onda budem nervozna i ne mogu se skoncentrisati na igru.
The rockstar hands of a big butch dyke.
zb
vrtic
vrtic
Posts: 2
Joined: 10 Jul 2005, 10:56
Contact:

Post by zb »

Bok cure!

Evo ja kao jedan LGBT sportski entuzijasta/aktivist bi zelio naci se sa odbojkasima/cama koje bi zeljeli povremeno igrati odbojku (ljeti na pijesku zimi u dvorani). Ima li tko od odbojkaskih ex-pro ili die-hard entuzijasta raspolozen za igru?

Please javite se da za pocetak utvrdimo lokacije i slobodne termine!

Inace s muskim timom koji sam sastavaljao u proteklih godinu dana vec smo nastupali na jednom turniru u Nizozemskoj a spremamo se i za sljedeci u Italiji.

Pozdrav, Zeljko

p.s.
naravno poziv vrijedi i za decke (pa prosljedite ako znate kojeg) kojim cu se jos i vise obradovati, ako se jave
zb
vrtic
vrtic
Posts: 2
Joined: 10 Jul 2005, 10:56
Contact:

Jos nema LGBT sportasa za odbojku???

Post by zb »

Nemogu vjerovat... full steta
User avatar
bombona
preslatka!
preslatka!
Posts: 484
Joined: 18 Jul 2004, 13:51
Location: Daleki put

Post by bombona »

ja sam bila na takmicenje i na odbojku vec isla s ekipom umela sam da igram odbojku i da budem bolja
uglavnom ne igram mi se s stoni tenis
orkari9
vrtic
vrtic
Posts: 3
Joined: 11 Jan 2005, 23:49
Location: rijeka

Ima nade...

Post by orkari9 »

Kad vec postoji ova tema, javljam se. Nedavno sam na tv-u gledala Europsko prvenstvo za odbojkasice i ostala sam pod nekim dojmovima pa cu ih iznijeti. Osmo mjesto nase reprezentacije nije nesto cega cemo se sjecati jos dugo (pogotovo kad se sjetimo da smo istog vikenda usli u polufinale Davis cupa), ali nije nas na istom natjecanju bilo vec par godina pa ne valja biti previse kritican. Ipak, ono o cemu zelim pisati je jedan dio te nase ekspedicije koji se odaziva na ime Maja Poljak. Mozda se istoj ne bi previse dopalo da se njeno ime spominje bas na ovom forumu, ali to i nije tako bitno.
Za pocetak...zena izgleda strava! Tesko mi je zamisliti kako se covjek osjeca uz nekog visokog 196 cm, ali preko ekrana se taj dojam gorostasnosti gubi pa moram priznati da mi je jezik opadao do poda cim bi se pojavljivala u kadru. Ima u sebi ono nesto malo butch, ali taman toliko da ju je lijepo vidjeti u sportskoj dvorani i s loptom i da se ne dobiva osjecaj odbojnosti. Prekrasno je bilo vidjeti kako ta zena brije na svaki poen, dobru stvar, a u isto vrijeme je poticajna za svoju ekipu do mjere da preuzima odgovornost u najtezim trenucima. Nisam uspjela razluciti da li su silni poklici uspjesnosti odraz cistog naucenog talijanskog profesionalizma ili to zena ima u sebi oduvijek, no ja sam povjerovala da joj je uspjeh nase reprezentacije u tim trenucima bio najbitniji i to me jako radovalo. Vec dugo , dugo nisam vidjela hrvatsku ,zensku ,nacionalnu sportasicu u ikojem sportu (a koji nije individualan...jer oni ionako igraju za sebe) da toliko zeli pobjedu. Majo Poljak, hvala ti u ime svih nasih, malih odbojkasica kojim si dala povoda da se napokon ugledaju na nekoga u reprezentativnom dresu jer im (nam) je to trebalo. Zelim ti svako dobro u sportu i zivotu!
shiva
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 04 Jan 2005, 01:35
Location: okolica zagreba
Contact:

Post by shiva »

jaooo,prekjucer sam iscasila mali prst lijeve ruke upravo na odbojci,i sama ne mogu vjerovati kako,jer sam trenirala dosta dugo a da bi mi se tako nesto desilo :(


ne mogu vjerovat....
ajmo napravit lez ekipu pa ic na natjecanja po europi :shock:
oh,show me the way
to the next whiskey bar,
oh,dont ask why.....
shiva
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 04 Jan 2005, 01:35
Location: okolica zagreba
Contact:

Post by shiva »

eh da,pa ja isla gledat europsko uzivo u zagrebu,skoro sve tekme nase reprezentacije...i moram reci,Katarina Barun je pomalo nepravedno dobila malu minutazu...

al je slatka uzivo o:D
oh,show me the way
to the next whiskey bar,
oh,dont ask why.....
orkari9
vrtic
vrtic
Posts: 3
Joined: 11 Jan 2005, 23:49
Location: rijeka

Post by orkari9 »

Kate Barun kažeš, mala minutaža?
Čuj, bad luck je biti konkurencija trenerovoj kćerki...a taj pametan trener još i zamaskira situaciju u ekipi tako što gurne spomenutu na drugu poziciju kako ne bi sve bilo sasvim očito...barem manje upućenima.
Reprezentacija s puno potencijala je ispala zarobljenik jedne obitelji...ništa novo u našoj zemlji, zar ne?
:(
shiva
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 04 Jan 2005, 01:35
Location: okolica zagreba
Contact:

Post by shiva »

ah :(

odbojka je oduvijek omalovazavana,bar otkako sam se ja pocela baviti...a najgore je kad je omalovazavaju oni koji se bave njom...jer meni je to omalovazavanje igre,i ostalih igracica,zato sto nisu igrale one koje su svojom igrom to najvise zasluzile.osim Kate,da ne spominjem situaciju sa Sennom Ušić.mislim stvarno!?!?izbacili je iz reprezentacije zato sto je pet minuta zakasnila na spavanje na pripremama!? :evil:
ebiga.to je tako u Hrvatskoj.
ja kad sam zapocinjala trenirati odbojku,prije nekih desetak godina,nismo mogli dobitti dvoranu za treninge zato sto je ravnateljica skole (to je naime bila skolska dvorana) rekla :a,ne,to je onaj sport u kojem loptu pucas visoko pa razbijes prozore i svjetla na dvorani??????? :roll:
bemti,kak je ta postala ravnateljica???
oh,show me the way
to the next whiskey bar,
oh,dont ask why.....
nirvana
vrtic
vrtic
Posts: 8
Joined: 24 May 2006, 20:27
Location: požega

Post by nirvana »

ja sam odbojkasica
my girl my girl don't lie to me.....tell me where did you sleep last night
Swanheart
Zlo od deteta - ego maniac
Zlo od deteta - ego maniac
Posts: 377
Joined: 07 Jul 2006, 23:48
Location: burek u svemiru

Post by Swanheart »

nekih 7 godina sam igrala odbojku...pozicija-tehnicar
Don't stand in my way
With nothing to say
And think you're the world

Cheers Darlin'

www.myspace.com/_incubus_
shiva
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 04 Jan 2005, 01:35
Location: okolica zagreba
Contact:

Post by shiva »

i ja sam igrala tehnicara.i vise nikad vjerojatno necu igrati.a znate zasto? :evil:

zato sto mi je f.. doktor krivo namjestio moj f.. iscaseni prst i sad mi je ostao zauvijek klempav.eto.ne samo da ne mogu s njim igrat odbojku,nego ne mogu nis.
nirvana,jel igras gradsku ligu nedjeljom ili?
oh,show me the way
to the next whiskey bar,
oh,dont ask why.....
User avatar
no_wonder
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 26
Joined: 05 Jul 2007, 21:01
Location: Rijeka

Post by no_wonder »

i ja trenirala odbojku - 3 godine. Volim je ovako igrati sa frendicama na plaži.. baš sam neki dan gledala na tv-u žensku odbojku na pijesku i razmišljala kako je zapravo ful grozno nositi ono što one nose - sve nešto napola stegnuto i gaće su skroz u guzi. Kad igraš nešto, najvažnije ti je da si udobno obučen al ono je ful grozno....
User avatar
steto
Konvencionalna
Konvencionalna
Posts: 2028
Joined: 30 Jun 2006, 10:40
Location: ur mind is my playground

Post by steto »

no_wonder wrote: i razmišljala kako je zapravo ful grozno nositi ono što one nose - sve nešto napola stegnuto i gaće su skroz u guzi.
:pd: hmmmm... :pd:
:zna: zavisi od referentne tachke...
there r 2 sides 2 every story :wink: :DH:
Neka tvoje oko padne na mene u chasu kada budem dobro uvjezbana, jer niko nije svih sedam dana u nedjelji ni mudar ni lijep...
User avatar
no_wonder
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 26
Joined: 05 Jul 2007, 21:01
Location: Rijeka

Post by no_wonder »

You got that right... trebalo bi to istražit.... :?: Budem prvom prilikom anketirala -the volley girls-
Post Reply