VIPme bonovi - džabe!

Kupi, prodaj, rijesi test, skupljaj čepove...sve na jednom mjestu i jos mnogo vise
Post Reply
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

VIPme bonovi - džabe!

Post by honky »

Ničim izazvana, kupila sam dva Vip bona jerbo sam zaboravila da sam prenijela broj još prije par godina. :pomak:

Izgleda da ih nemrem niti pokloniti nikome jer su svi koje znam pobjegli od VIPa. Ako nekome trebaju dva bona od 50 kn (vrijede do kraja 2014.) nek mi se javi na PP da mu pošaljem kodove za nadoplatu. Besplatno, naravno.
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: VIPme bonovi - džabe!

Post by ow »

hahahahahahhahah biserka :lol: :lol:

ja imam t-mobile mna pretplatu, al bih rado onu coksu koju si "cuvala" za mene :hihi:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: VIPme bonovi - džabe!

Post by honky »

oW, nekaj se dešava sa mnom, sve sam bedastija i bedastija. :)
Kupim Vip nakon 100 godina, ničim izazvana - ne mrem ga ukucat. Odem opet u isti dućan, i opet kupim VIp, opet ga nemrem ukucat.

Čokolade sam pojela. :stid:
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: VIPme bonovi - džabe!

Post by Aryanim »

:hohoho: :hohoho: e ovo me stvarno nasmijalo... jesi ih se rijesila? ako nisi, ja ti mogu pomoc... :hihi:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: VIPme bonovi - džabe!

Post by honky »

Aryanim wrote::hohoho: :hohoho: e ovo me stvarno nasmijalo... jesi ih se rijesila? ako nisi, ja ti mogu pomoc... :hihi:
Vidi balavice neodgojene, prvi znakovi nečije demencije nju nasmijavaju, prestrašno. :pomak: :hihi:

Mala, kasno pališ, dok se ti sjetiš pitati prošla ow sa kolačima. :)
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
nedodirljiva
...ja sam vaša SDP veza....
...ja sam vaša SDP veza....
Posts: 2396
Joined: 02 Mar 2003, 12:13
Location: Zagreb

Re: VIPme bonovi - džabe!

Post by nedodirljiva »

honky wrote: Izgleda da ih nemrem niti pokloniti nikome jer su svi koje znam pobjegli od VIPa. Ako nekome trebaju dva bona od 50 kn (vrijede do kraja 2014.) nek mi se javi na PP da mu pošaljem kodove za nadoplatu. Besplatno, naravno.
ja sam na vipu :tadam: cak pretplata štovise :laugh: tak da nis od toga nazalost jbg.. :cer:
al kad se vec ovako razbacujes :mis: :hihi: mozes mi ako hoces isto tako zabunom platit jedan mjesec račun :daa: :hihi:
" u raju je lijepo.. al u paklu je ekipa "
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: VIPme bonovi - džabe!

Post by honky »

Joj neuračunljiva, sunčeko moje bedasto. :) Tak mi fališ kad ne ideš po forumu za mojim postovima ko muha na govno. :hihi:

Čekaj, kaj sam sad rekla...no dobro, nema veze... pošalji mi podatke, adresu, OIB obavezno, trebat će mi za nekaj.
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
nedodirljiva
...ja sam vaša SDP veza....
...ja sam vaša SDP veza....
Posts: 2396
Joined: 02 Mar 2003, 12:13
Location: Zagreb

Re: VIPme bonovi - džabe!

Post by nedodirljiva »

a znaam.. smrc :patnja: i ti meni falis samo da znas :daa: :hihi: a kaj da radim kad sam u guzvi malo s poslom pa ne stignem doc uopce :(( na tvoju veliku srecu i zalost :daa:
" u raju je lijepo.. al u paklu je ekipa "
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: VIPme bonovi - džabe!

Post by honky »

nedodirljiva wrote:a znaam.. smrc :patnja: i ti meni falis samo da znas :daa: :hihi:
Ne seri. :hihi:

nedodirljiva wrote: na tvoju veliku srecu i zalost :daa:

Istina, tvoje divne forice uvijek u meni izazivaju baš ova dva osjećaja. A nekad još i osjećaj iziritiranosti, ali dobro sad. :hihi:


Nemaš brige stara moja, sve je v redu. Ja ti pazim na ow, još je živa. Neka ostane među nama, ali mislim da je počela mlatiti Lauru. :andj:
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: VIPme bonovi - džabe!

Post by ow »

vidim ovdje me se ogovara :marti:
malo me nema i bagra se odmah raspusti :vice:

Mislim da je vrijeme da zavedem reda :stara:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: VIPme bonovi - džabe!

Post by honky »

Image
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: VIPme bonovi - džabe!

Post by honky »

Image
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: VIPme bonovi - džabe!

Post by Aryanim »

honky wrote:
Aryanim wrote::hohoho: :hohoho: e ovo me stvarno nasmijalo... jesi ih se rijesila? ako nisi, ja ti mogu pomoc... :hihi:
Vidi balavice neodgojene, prvi znakovi nečije demencije nju nasmijavaju, prestrašno. :pomak: :hihi:

Mala, kasno pališ, dok se ti sjetiš pitati prošla ow sa kolačima. :)
:lol: :lol: samo se sjeti ko mi je mama ovdje ow, laura, djuki... :hihi:
ow... morala si... :patnja:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
Post Reply