dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Lijepa ili ruzna iskustva koja zelite podijeli sa drugima.
Post Reply
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

meni je jasno da sam se zaljubila? Drugi put kad sam je vidjela i kad je sjela do mene osjetila sam nervozu koja nije bila od pritiska na poslu? (ne radimo direktno zajedno ali ona mi je savjetnik) Trebalo mi je malo vremena da shvatim sta se dogada - a dogodilo se kao da me niko nije nista pitao). Nasle smo se i drugi put u kaficu poslovno ali bile smo zajedno vise od dva sata a meni se cinilo ko 30min. Veliki dio razgovora bio je vezan uz posao ali je mogla dobiti i siru sliku o meni. Mislim da sam je uspjela zbunit sa svojim ne bas strogoposlovnim pristupom - mislim da je ocekivala jedan sterilniji pristup a ja sam cak i flertovala kad bolje razmislim. Nagnula se prema njoj dok je citala papire (nije se odmaknula). Ne mogu je duze gledat u oci jer ce vidjet sta mi je na pameti. E sad mozda se i ona pita neke stvari jer je starija od mene do deset godina(procjena) a inace je smirena i dobro zapaza, brza je, ne vjerujem da se cesto prevari. Cule smo se jos jednom i razgovor je bio prisniji i povjerljiviji cak je u nekim trenucima ostavila mjesta za privatni razgovor di ja iz straha nisam isla. (Sta sad misli nemam pojma). Uzas ja sad nemam pojma di sam jer ne mogu nista napravit da smanjim emocije a ne bi je htjela izgubit nikako. Imam mogucnost vidjet se s njom cesto i to cu iskoristit ali ne znam kako cu se ponasat ,a da ne zaboravim moram i posao napravit, a za to se treba skoncentrirat a ja vec sad pet puta zakuham vodu prije nego uspijem napravit salicu caja a na posao odem u gornjem dijelu pidzame(nitko nije skuzio jer je crni). Jos je uvijek prerano za ista rec ona mi mozda samo zeli pomoc u poslu i suosjeca a meni u glavi druge stvari.


Ima li neko nesto pametno za rec.
Iznenadila sam se kako sam brzo reagirala na nju, nije mi se to jos dogodilo.

:cupid:
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

da zaboravila sam rec. nekako sam sigurna da je gay iako to nikad ne mozes bit siguran?
ali toliko sam sigurna da se to cak ni ne pitam? nije udata aline znam dali ima nekog.
User avatar
wendy
penzionerka
penzionerka
Posts: 2429
Joined: 29 Nov 2010, 02:07

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by wendy »

ja ti o tome nemam pojma :swo: pogotovu ako nisam sigurna da je zena lezz :((
ali da ti pozelim dobrodoslicu :cer: :kukuc: :welcome:
Nocas gledam zvijezdu koja me u mislima nosi k tebi...
Gradisca
penzionerka
penzionerka
Posts: 3773
Joined: 12 Mar 2009, 14:38

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Gradisca »

Ma bježi od te lezbe kud te noge nose!!!

:hehehe: :hehehe:
Bésame, bésame mucho
Como si fuera esta noche
La última vez
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

zasto? ja nekako vozim u njenom smjeru? sta ti to opasno izgleda?
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

pazi ne svida se ona meni bez veze. nemoj tako o njoj.
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

a znas sta ja sam uletila bez pozdrava. Pozdrav svima. Cini mi se da na ovom forumu ima najvise ljudi. Nadam se da cu upoznat neke. Na forumu i izvan njega vremenom.

Kiss
User avatar
cocky
...
...
Posts: 5601
Joined: 02 Dec 2009, 22:40
Location: južno bojište
Contact:

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by cocky »

e, prvo dobrodošla! :yeah:

a moj savjet je, onako ukratko.. pusti da stvari idu svojim tokom ;) i uživaj :)
Ne živi se od rada, živi se od zarade.
Alka Vuica
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Bubble »

Dobrodosla :yeah:

Sta se tice tvoje situacije...mozda je primjetila da joj se svidjas ako si rekla da mislis da ima dobru moc zapazanja a mozda tvoje signale i ponasanje krivo protumacila.
Price o privatnim stvarima (u koje se ti nisi htjela upustati iz straha) mozda je zapocela samo radi uspostavljanja prijateljskog odnosa s tobom.Puno ljudi odredjene signale krivo interpretira i uvijek misle da drugima mogu citati misli.Trebala bi malo vise obratiti na sitnice kada se nadjes u njezinoj blizini i pokusati vidjeti kako se ona ponasa nakon sta si joj "dala do znanja"....isto tako mozda nije gay kako mislis pa moze biti da sve krivo interpretira,pokusaj vise obratiti paznju na nju i njezino ponasanje nego na to kako se ti osjecas kraj nje(mozda ce ti to biti tesko) ali imat ces jasniju sliku o njoj :) I ako ona potegne pricu opet o privatnim stvarima nemoj izbjegavati drugi put.I pokusaj ju navesti da ona prica o sebi a ne obrnuto jer mi se cini da vise zna o tebi nego ti o njoj pa je u "prednosti" :cer: Barem bi ja tako napravila.
Zasto si toliko sigurna da je gay? :mislim:
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
Lorna
pripravnica
pripravnica
Posts: 274
Joined: 01 Nov 2010, 23:37
Contact:

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Lorna »

Iskusno i lepo Bubble zbori u prethodnom postu.

I ja mislim da je bolje da pustiš nju da priča, probaj da je slušaš i osluškuješ, i sve će ti se samo kasti. I ako ikako možeš isključi subjektivni dojam o njoj, ne filuj filmove.
User avatar
cocky
...
...
Posts: 5601
Joined: 02 Dec 2009, 22:40
Location: južno bojište
Contact:

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by cocky »

ja osobno ne kuzim da li je netko zaljubljen i da li se nekome sviđam. znala bi nesto naslutit, necemu se ponadat ali nikad nisam mogla ni znala biti objektivna u takvim situacijama.
cijeli zivot sam se cudila i cudim i dalje osobama koje bi hladno izjavile "ta i ta osobe je (bila) zaljubljena u mene". mozda je to pitanje instikta ali mozda i samouvjerenosti,nemam pojma, ali u mene toga nema.

a biti objektivna je problem, narociti kad su tvoji osjecaju tako intenzivni, tesko ih je zanemarit i posvetit se citanju nje. ali pokusaj..

zapravo jos uvijek mislim da ne treba nista forsirat nego pustit da se stvari razvijaju same po sebi.. naravno do određenog trenutka. a onda ako se pokaze tocnim da je lez, da joj se sviđaš.. e onda navali :cer:
Ne živi se od rada, živi se od zarade.
Alka Vuica
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

savjeti su jako korisni. treba stvarno pustit i uzivat a usput ju bolje upoznat. stvarno sam ja vise pricala. sve ima svoj ritam. Hvala cure. A ako ne bude nista oporavit cu se u tisini.

a kako znam da je gay? Javit cu dal sam pogrijesila. pa nisam sto posto sigurna. Dobro iznenadila bi se da ju vidim u haljini ili petama ali opet nije to jedina vibracija a i da dode u haljini ne bi znacilo da nije gay. moram malo vise razmislit o tome. Uostalom necu razvijat filmove (ko tinejderica). Vidjet cemo sta ce bit. Ne znam ti tocno objasnit zasto mislim da je. :instinct:

Ali znas sta nekako mi se cini da mozda nisam samo ja flertovala. Dobro me je odmjerila prva dva puta kad smo se vidjele to sam uspjela vidjet - od glave do pete. a i ona je zauzimala vrlo opustene poze na sastanku. Definitivno mi treba jos vremena, necu razbijat glavu. jedva cekam drugi put.

Zasto sam se ja raspisala o tome - meni je ovo prvi put da me ovako privlaci zena. a s nikim to podjelit. da puknes.

thanx :ceka:
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Aryanim »

Prvo dobrodosla :yeah:
I samo ti nama pisi ovdje, sad i mene zanima razvoj situacije... :dadada:

Ni ja nisam bas sigurna da i ja kuzim ako se netko zaljubi u mene, mozda primjetim simpatije, al sve vise bas i ne, i postajem jos i ja dosta smotana... dobro ti kazu cure, polako, malo promatraj ti nju, razgovaraj, sve svojim tokom... ;)
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Bubble »

Hands up wrote:
Ali znas sta nekako mi se cini da mozda nisam samo ja flertovala. Dobro me je odmjerila prva dva puta kad smo se vidjele to sam uspjela vidjet - od glave do pete. a i ona je zauzimala vrlo opustene poze na sastanku. Definitivno mi treba jos vremena, necu razbijat glavu. jedva cekam drugi put.

Zasto sam se ja raspisala o tome - meni je ovo prvi put da me ovako privlaci zena. a s nikim to podjelit. da puknes.

thanx :ceka:
Dala si jos malo jasniji uvid u situaciju :cer: Sada i ja mislim da je gay :hihi: Drzim fige i javi nam rasplet :)
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

premalo je informacija i vremena proteklo. javit cu kako ide. :mudra:
Isobel
pripravnica
pripravnica
Posts: 307
Joined: 23 Jan 2011, 12:55

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Isobel »

da, to je uvijek problem. u sličnom problemu sam i ja. :-(
zaljubila sam se u djevojku s kojom sam se počela družiti, izlaziti zajedno, i kad sam joj to rekla, nestala je. ne javlja mi se više i izbjegava me. a sve počelo tako super, ona se uplašila i otišla. mislim da sam i ja kriva, ona je tek prije dva mjeseca završila s vezom i mislim da još nije završila s tim, da joj nisam ništa govorila vjerovatno bi nastavile s druženjem i možda bi se i ja njoj počela sviđati, trebala sam joj dati vremena da me upozna više, čak mislim da joj se i možda malo sviđam, samo što je još u toj bivšoj vezi i neda si da joj netko priđe. sad sam ispala neka koja želi nešto na silu. zato i ti isto čekaj, upoznaj je, družite se ako imate prilike, i nemoj misliti da nešto znaš o njoj, ne valja ti to.
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Vox Feminae »

Lorna wrote:Iskusno i lepo Bubble zbori u prethodnom postu.

I ja mislim da je bolje da pustiš nju da priča, probaj da je slušaš i osluškuješ, i sve će ti se samo kasti. I ako ikako možeš isključi subjektivni dojam o njoj, ne filuj filmove.
+1
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Vox Feminae »

I da, da ti odgovorim na pitanje iz naslova :cer:

1. Ili mi ta osoba izravno kaže, iako, najčešće su hrabre kada su već sa mnom u vezi;

2. Ili ta osoba, iako u vezi s drugom, otvoreno me vuče svaki put na stranu s onim molećim pogledom te ja pobjegnem glavom bez obzira jer ne želim probleme;

3. Ili kad osoba završi sa mnom u vezi, a deklarira se kao str8, tada to također zaključim;

4. Ili kada završi sa mnom, a ne sviđa joj se nitko godinama. Mislim si, onda je stvaaaaarno zaljubljena.

Ti su trenuci, uz izjave da me vole nakon jedne večeri, otprilike to.

(5.) Prekjučer sam još jedan primjer doživjela, ali nisam ziher jel me žena samo stoka ili je fakat zaljubljena ili što li već. Ali, ispada weird.

U ostale slučajeve, poput vlastitih filmova u glavi, ne vjerujem.
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by laura »

Rijetko kada pogrijesim, tj uvijek znam kada je netko zaljubljen u mene, nije to nikakav instinkt, nego
znam prepoznati te neke znakove koje mozda samo ja vidim, ali to ne znaci da sam nepogresiva.
Tako i ja zastupam misljenje da ako nisi potpuno sigurna, ne moras nista naglo poduzimati, ali to isto ne znaci da ne moras uzivati u tome sta imas sada sa njom, jer je to "preslatko" pa makar ona ne bila gay, i makar nikad nista ne bilo. :peace:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by hellen_stewart »

Ne znam jesam li zaljubljena ali znam da osjecam nesto prema njoj.Kad sam u njenoj blizini osjetim leptirice,kad me fol slucajno uzme za ruku dlanovi mi se znoje...Kad pricamo sretna sam...Kad me poljubi gubim se....Zaljubljenost ili sta je to ne znam...Nemam pojma sta ona osjeca prema meni i da li ista takve vrste,pojma nemam ni da li voli zene?!Daje znakove ali da li su to znakovi zaljubljenosti ili samo proizvod moje zelje ni to ne znam....
Ali uzivam u svakom trenutku s njom,u svakom pa i onom slucajnom dodiru,u svakom komplimentu koji mi je udijelila a i ja njoj...Vrijeme ce pokazati sve..
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by djurdja »

hellen_stewart wrote:Ne znam jesam li zaljubljena ali znam da osjecam nesto prema njoj.Kad sam u njenoj blizini osjetim leptirice,kad me fol slucajno uzme za ruku dlanovi mi se znoje...Kad pricamo sretna sam...Kad me poljubi gubim se....Zaljubljenost ili sta je to ne znam...Nemam pojma sta ona osjeca prema meni i da li ista takve vrste,pojma nemam ni da li voli zene?!Daje znakove ali da li su to znakovi zaljubljenosti ili samo proizvod moje zelje ni to ne znam....
Ali uzivam u svakom trenutku s njom,u svakom pa i onom slucajnom dodiru,u svakom komplimentu koji mi je udijelila a i ja njoj...Vrijeme ce pokazati sve..

kako lijepo, totalno me raznježilo :cupid: meni se čini kao zaljubljenost ;)
sretno hellen i tebi i autorici ove teme, a i svima zaljubljenima :)

(vidi se da je veljača blizu :cer: )
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by hellen_stewart »

Hvala djurdja,tako osjecam pa mi je srce pisalo... :)

Veljaca ili ne, u meni veju 1000 pahuljica koje me golicaju,mozda su to ti leptirici ;)
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

Mene sve podsjeca na tinejdzerske dane ali mi to uopce ne smeta i bas mi se svida da je tako. Znala sam pomislit na nju i iznenadit sama sebe da ju doslovno zaskocim i poljubim. Daydreaming. Leptirići su tu naravno. Po tome i znam. Zivo me intresira tko je ona. Znatizeljna sam. Ali ne na silu. Jos uvijek postoji velika mogucnost da ne bude nista i da sam pogrijesila a onda ostajem sama sa svojom vezom(u glavi) zato ju vise ne zelim razvijat sama. samo s njom. :grize:
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

Vox feminae hvala ti na toliko ponudenih opcija. nisu mi neke ni pale na pamet. najvise vrijede savjeti iz iskustva (u ovom trenutku potrebniji - vracaju u realnost)
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Vox Feminae »

Drago mi je da sam i mrvu pomogla. :pionir:
Post Reply