Žene u politici

User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Žene u politici

Post by Instinct »

naturale blonde wrote:da sam zena politicarka svi podredjeni bi mi bili /e zene

mladje
:dakle:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Žene u politici

Post by Jelena-E »

Volim zene, ne volim politiku.
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Twitter
@Blondusha89
Kolinda je jedino dobra za potapanje kupusa kakva crna riba.
:laugh:
User avatar
Mrs Dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 1534
Joined: 08 Dec 2012, 00:01

Re: Žene u politici

Post by Mrs Dalloway »

User avatar
Mrs Dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 1534
Joined: 08 Dec 2012, 00:01

Re: Žene u politici

Post by Mrs Dalloway »

Evo je, Ana Brnabić, gay ministarka u novoj, tek predloženoj, Vladi Srbije. Nazadna vlast, nazadan premijer ali iskorak koji će pokrenuti i preokrenuti mnogo toga. Vučić je to svakako uradio pod pritiskom Evrope ali je i pokrenuo točak koji se ne može zaustaviti.

http://www.blic.rs/vesti/politika/vucic ... di/8lfqn53

Image
User avatar
Mrs Dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 1534
Joined: 08 Dec 2012, 00:01

Re: Žene u politici

Post by Mrs Dalloway »

Ana Brnabić, mandatarka za novi sastav Vlade Srbije :)
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/prva-g ... 79989.html
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Žene u politici

Post by Jelena-E »

Izvini Mrs D. ali moram da te pitam za sta Tereza Mej deluje obecavajuce?
I kako je Barnababicka u Vucicevoj vladi ista doprinela gej zajednici?
Prvo su ti isti konzervativci u VB zaglupljen narod naveli preko medija da glasa za Brexit govoreci kako ce smanjiti imigraciju i kako su im istocni evropljani pokrali sve poslove, a sad se suocavaju sa ponovnim donosenjem gomile zakona koji su se oslanjali na EU kao sto su prava radnika, kvalitet hrane, privatizovanje zdravstvene zastite...
A sto se tice sjtuacije u Srbiji cinjenica da je premijerka lezbejka nece imati nikakve veze sa politikom kojuvodi SNS vodi. I dok se narod bavi njenom seksualnoscu vlada vec sprema 5000 otkaza u prosveti, ako ista umesto popularizovanja gej osoba bojim se da ce samo navuci jos veci gnev... Pa ti posle objasni da nisu sve lezbejke lose. Nece nas oprati ni Dunav ni Sava.
I na kraju znam da je ovo tema zene u politici ali stvarno mi je puna kapa politicara bili muskarci bile zene, gomila lazova i nista vise. Nama obicnom narodu bi bilo mnogo bolje bez drzava, nacija i politicara. Treba nam novi nacin udruzivanja zasnovan na manjim zajednicama i samoodrzivosti.
Evo jedne prigodne pesmice
phpBB [video]
User avatar
Mrs Dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 1534
Joined: 08 Dec 2012, 00:01

Re: Žene u politici

Post by Mrs Dalloway »

U toj gomili muškaraca u politici, meni je drago kad se pojavi žena, pa kako god...Teresa mi je djelovala obećavajuće, pa prosula se, što ćemo sad, ni prva ni posljednja. Što se tiče Brnabićeve, naravno da će ona biti Vučićev pion, ali bitno je da se nešto dešava, da se priča, da izlaze intelektualci u medije i objašnjavaju da je nebitna njena seksualna orijentacija, prosto da se ljudi navikavaju da su gay osobe tu, među njima, da nisu vanzemaljci, da su iste kao i svi drugi, sa svim prednostima i slabostima. Po principu: "Ipak se okreće". Vučić, kakav god, konzervativan, autoritaran, predložio je gay premijerku. Uradio je to da bi se dodvorio Zapadu, jasno, ali je i lupio u lice šamar raznim Palmama koji tvrde "nema toga u mom kraju".
Post Reply