Oslo

Post Reply
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Oslo

Post by ow »

jebo te - sokirana sam. :sce:

Ako tamo ima ovakvih ludjaka onda ovaj svijet odista nema smisla :patnja:
Ovo je stvarno uzas...
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Oslo

Post by hellen_stewart »

I ja sam se šokirala budući da sam Norvešku smatrala jednom od najsigurnijih zemalja Evrope.Još je luđak policajac :zbunj:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
wendy
penzionerka
penzionerka
Posts: 2429
Joined: 29 Nov 2010, 02:07

Re: Oslo

Post by wendy »

je da je bio u policiskoj uniformi, ali se ne zna jel policajac... ma on je ludak :ljutimse:
Nocas gledam zvijezdu koja me u mislima nosi k tebi...
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Oslo

Post by ow »

nije policajac (imao je samo policijsku vestu na sebi) vec je ekstremni desnicar, konzervativni krscanin i pripadnik masonske loze (tak javljaju mediji)
i naravno - poremeceni ludjak (to zakljucujem ja)
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: Oslo

Post by la pittura »

http://pescanik.net/content/view/7241/1368/" onclick="window.open(this.href);return false;
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Oslo

Post by laura »

to je kada bolje razmislis istina, ne postoji bezopasna mrznja, svaka moze rezultirati
nekim tezim posljedicama na bilo koji nacin.
i zato je ne treba njegovati, ne treba joj dati prostora
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: Oslo

Post by la pittura »

bas tako, kao sto kaze u clanku

*Razlika između antipatije i ubojstva svodi se na to da se ubojstvo kaznenopravno sankcionira, dok se antipatija nerijetko artikulira u legalni politički program, mada i iza antipatije i iza ubojstva stoji jedna te ista moralna nakaznost, jedno te isto uvjerenje da rasni, etnički ili vjerski Drugi 'moraju znati gdje im je mjesto'. Svejedno je vidi li netko to 'mjesto' u getu, na socijalnoj margini, u koncentracijskom logoru, na stratištu ili 'samo' s druge strane državne granice. Jedina razlika između Andersa Breivika i malograđanina kojem smetaju ekavica, džamije, homoseksualci, tamnoputi ili Šiptari jest u tome da je Breivik odlučio pucati, dok se malograđanin uspavljuje u iluziji da je njegova mržnja bezopasna. Nije bezopasna. Sve i da nikada nitko nije stradao zbog rasne, vjerske i etničke isključivosti, ta bi isključivost bila nemoralna. I da nije nemoralna, bila bi glupa i suvišna poput kakvog histeričnog kaprica.*


I ono sto me ljuti su ti pokusaji opravdavanja nekih netrpeljivosti, koje su prisutne cak i na mikroplanu, mnogi bi rekli bezazlene netrpeljivosti, npr. u porodicama, svakodnevnim situacijama sl. kada se pokusava objasniti da je prihvatljiv takav stav.
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Oslo

Post by ow »

Mržnja nikada nije bezopasna, ona je korov koji vrlo brzo nailazi na plodno tlo i razvija se u glavama bolesnika.

Za mene je 91-ve jednako bila pogubna mrznja rodjaka iz Svicarske koja se kanalizirala u cijevi tenkova u Baranji.
Onaj iz Svicarske nikad nikog nije ubio - svojim rukama.
Ali je svojom podrskom ubojicama pomogao da mnoge ubiju....

Za teroriste tipa Brevika ne bi trebalo biti milosti no vlasti trebaju biti vrlo oprezne da se nakaznik jednog dana ne bi pretvorio u idola koji ce nadahnjivati buduce narastaje debila.
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Oslo

Post by ow »

http://www.balconn.com/site/dnevnik/vij ... ansen.html" onclick="window.open(this.href);return false;
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
Post Reply