Nista novo...Beograd 2011

Post Reply
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Nista novo...Beograd 2011

Post by la pittura »

http://www.e-novine.com/srbija/vesti/50 ... ondon.html" onclick="window.open(this.href);return false;

komentari su odlicni :) ...zasad
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Nista novo...Beograd 2011

Post by laura »

neznam jeli clanak za ovdje ili za cirkus, ali evo :hehehe:

http://www.njuz.net/policija-dobija-pri ... de-ponosa/" onclick="window.open(this.href);return false;
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Nista novo...Beograd 2011

Post by Instinct »

Super mi je ovo kako sa takvim idejama i namjerama ruku pod ruku ide ogromni križ kao na ovoj slici.
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
natasa
penzionerka
penzionerka
Posts: 1618
Joined: 18 Nov 2011, 13:31

Re: Nista novo...Beograd 2011

Post by natasa »

Moram da priznam da me je sramota. Ne zbog Palme, "Nasih i ostalih bednih kreatura", vec zbog mene same jer sam jedna od mnogih koje cute, saginju glavu i skrivaju pogled.
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: Nista novo...Beograd 2011

Post by Vox Feminae »

la pittura wrote:
komentari su odlicni :) ...zasad
komentari stoje, zapravo sam ocekivala puno gore.
natasa66 wrote:Moram da priznam da me je sramota. Ne zbog Palme, "Nasih i ostalih bednih kreatura", vec zbog mene same jer sam jedna od mnogih koje cute, saginju glavu i skrivaju pogled.
Nemoj da te bude, mislim, jeste to sramota, ali sa strane onih koji mrze, koji su zadojeni, koji šire jadne i prozirne

priče o "propadanju srpske porodice", itsl. I u skladu s prošlosti, to je uvek ista priča, samo s drugim akterima i imenima.

Zapravo mi je to sve nekako očekivano, ono što bi me iznenadilo jest da Crkva uistinu se odmakne od nacionalističkih

ekstrema, sve mi je to zasad pasiva, pa ljudi rade i razmišljaju u skladu s onime kako misle da razmišlja većina. :strika:

Ima neki dokumentarac Prava krv ili nešta slično, Pituro jel znaš o čemu pričam? Ne mogu se sjetiti, gledala sam ga prije dve

godine, mislim da bi i danas dobro objasnio realitet srpskih lgbt aktivista, kao i onih na suprotnoj strani.
User avatar
natasa
penzionerka
penzionerka
Posts: 1618
Joined: 18 Nov 2011, 13:31

Re: Nista novo...Beograd 2011

Post by natasa »

Jasni su mi koreni njihove duhovne i mentalne mizerije i mog kukavicluka, ali ponekad me bas zaboli nedostatak licnog integriteta, posebno kad se dogode neke iznimno tragicne stvari .
Post Reply