gamad

Post Reply
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

gamad

Post by la pittura »

gamad se nakotila opasno.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=591914" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/ ... 192756.php" onclick="window.open(this.href);return false;
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: gamad

Post by laura »

Nedavno sam bas citala o tome, nisam znala da to ima tolike razmjere (ponekad sam naivna), sta reci, ko ce pomoci kada je to zabava za one "nedodirljive",
kakve sanse imaju uopce pojedinacni slucajevi kao sta je ona majka koja se vec godinama bori. Nista dok god se narod ne digne, sta se nece desiti zato jer ih se ne tice izravno i takve vijesti se zaborave malo nakon sta se procitaju, i povrh svega imaju vlastitih problema kako uopce prezivjeti. Sta veca kriza i jad to vise ovakvog horora.
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: gamad

Post by la pittura »

Mene uzasava kao prvo ideja. Pa kad vidim one kockaste neandertalske glave koje im prilaze da jedu s njih, krvi bi im se napila. Dosli jadnici jadni, impotentni i usrani u Kladovo, pa eto da iskoriste da zameze, i da se slikaju…o da je Dzugasvili ziv pa sve to u gulag da satjera.Da ne kazem koliko skandalozno je to sto se to serviralo sindikatu pravosudja. I nemoguce je da niko od njih nije znao. Pa onda sto se radi o bilo kojem sindikatu uopste i to na nekim sportskim igrama. A iz tih sindikata se kasnije regrutuju politicari koji nam uzimaju od usta i kroje kapu. Pa onda sto je to sve placeno parama gradjana, a i da nije nista manja gadost ne bi bila. Pa jos sere neki makro kako se to radi tako u Japanu. Aloooo…u Japanu! On zna, doso goljo iz pizde materine, i jos ga neko pita za misljenje.
A to da za par dana niko nece vise ni rijeci reci na tu temu, kao i za bezbroj slucajeva drugih, to je tek da poludis. To da nece niko pokrenuti nista krivicno protiv govana, i to samo govori o “snazi drzave”.
Shizofreno drustvo 100 posto.
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
natasa
penzionerka
penzionerka
Posts: 1618
Joined: 18 Nov 2011, 13:31

Re: gamad

Post by natasa »

Ponekad mi se cini da zivim u sumi, daleko od svih informatickih dostignuca. Tek sada vidim ovu grozotu i to u organizaciji sindikata pravosudja!! :zbunj:
U Srbiji nije potrebno da pisac, scenarista... bude mastovit, treba samo da ide ulicom, cita rubrike svakodnevnih vesti, doslovce sve zapisuje i da napise odlican roman, scenario..crnjak
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: gamad

Post by renata »

da da-i dekadentni Rimljani su jeli hranu sa tijela ropkinja,držeći je da nije ljudsko biće
nego-objekt-tek pladanj za jelo..
Mašala!našim svinjama političarima-time pokazuju koliko se osjećaju iznad naroda-
budala koje pljačkaju i deru kako požele.
User avatar
natasa
penzionerka
penzionerka
Posts: 1618
Joined: 18 Nov 2011, 13:31

Re: gamad

Post by natasa »

E, moja Renci, vide li ti ovo. :pomak: Ovaj primer jos jednom pokazuje da se mnoge istine najjasnije vide kad se izvesne situacije dovedu do krajnosti. :tomi:
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: gamad

Post by ow »

odvratno,
bas gamad
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
Post Reply