Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post Reply
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by ow »

Image

E stari. Otišao si prije 32 godine a mi smo za to vrijeme uspjeli:

- razjebati drzavu i sve drzavice koje su od nje nastale
- poklati se međusobno te pobiti 140.000 ljudi a 4.000.000 rastjerati kojekuda i ostaviti bez krova nad glavom
- najkvalitetnije oranice zasijati minama, "paštetama" i ostalim arsenalom eksplozivnih naprava iz skladišta "naše narodne vojske" (ono što nismo posijali dobili smo na glave zračnim putem)
- rasprodati svu društvenu imovinu "na majke mi", ali ne samouprabvljačima i radnicima nego muljarama, švercerima, kamiondžijama i pijačnim preprodavačima
- rasprodati i rastrajbati najljepše otoke i dijelove obale koju si ti mukotrpno krvavom borbom vratio pod naše okrilje od talijanskih fašista
- ono najvrijednije prodali smo da bi političarsko menadzerska govna mogla nafutrati milijune kuna / dinara / bosanskih maraka a najvise eura na svoje porezne kartice
- uništiti sve tvornice u zamjenu za Lidlove, Getroe, Metroe i ostale velike šoping centre u kojima nam prodaju kineska govna i zagađenu hranu
- prodali banke zelenašima pa napodizali kredite zbog kojih nas sada izbacuju iz stanova, otimaju aute stare 5-10 godina i drugu pokretnu imovinu
- umjesto radnika samoupravljača postali roblje koje radi po 16 sati dnevno, najčešče na crno, bez prekovremenih, godišnjih odmora a dobrim dijelom i bez plaće
- penzioneri nam kopaju po kantama za smeće
- policija pendreči radnike
- kulturu nam prodaju trećerazredni polupismeni muzikanti
- javno mnijenje oblikuju lopovi i kriminalci
- ministarstva vode ubojice
- umjesto svoje prasetine koju smo pekli za prvi maj - danas se tučemo za porciju šugavog graha koju nam milostivo udjeljuju lopine na vlasti

I što je najžalosnije, svako se govno na tebe nabaci kamenom okrivljujući te za sranja koja se događaju 30-godina nakon što si umro.
ja imam samo jedan zaključak - ljudi su gamad i ne treba im ništa dobroga dati, jer svaki trud je uzaludan kada su glupi i sve razjebu.
Počivaj u miru, ovi narodi nisu ni zaslužili bolje kada se u 50 godina besplatnog školovanja nisu bili kadri naučiti pameti...
Last edited by ow on 04 May 2012, 17:39, edited 3 times in total.
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by hellen_stewart »

Ovaj datum me svake godine vraca u djetinjstvo,i ne mogu odoliti da na taj dan ne poslusam ovu pjesmu,meni najdrazu o Titu :)

Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by laura »

:galeb:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by Bubble »

Meni najdraza pjesma o Titu (mislima da sam je u par navrata vec postala)



:galeb:
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by zujalica »

Svaka je ljubav ista,osim one prave....
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by la pittura »

:galeb:

led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by renata »

ovo za banke je potpuno točno.kamate su lihvarske i na pljački građana zgrću miljarde,
i toliko su komodne,u ovoj državi da ne plaćaju niti porez na nekretnine.Lopovi udruženi sa domaćim lopovima!
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by hellen_stewart »

Tito dragi,konačno sam dočekala i taj dan kad ću doći u tvoje rodno mjesto.Tako sam uzbudjena da mi se noge tresu od sreće.Ponijet ću ti pite,nisi nikad probo vake,nadam se da će ti se svidjeti.Od sira je,jbg otkad tebe nema,nema ni mesa pa se prilagodi,kad mozemo mi mozes vala i ti.Povešću ti Ow,nje se sjećaš,ona je bila tvoja najbolja drugarica,šta ti je samo pustih čarapa naštrikala,nikad nisi mog'o ozepsti,znaš nju kako je brižna.Vazda si je volio al nije ti nikad dala,ne zamjeri,štaš kad je lezba,jamda bi i ona jadna voljela da nije...Doći će ti i Laura,sjećaš se nje?To je ona mala kad si išo u Dalmaciju pa ti ribu napravila,a bila je mlada nije tako bila vješta u kuhanju,sjećam se da si tad reko "jebo ja sve svoje ako išta može više da smrdi jal pička jal riba".Ma znao si ti biti i smiješan kad si bio raspoložen.Od tog dogadjaja nisi više mogo ribe a ono drugo bome jesi.A i lopuza si bio,nema sta.Djurdja ti je htjela doći,nje se najbolje sjećaš,to je ona sexy djurdja što si se oduzimo kad bi je vidio,dala ti je jednom il dva put ako ne laze,mozda je i vise puta to ti najbolje znas.Ja ne bih ulazila u to,šta je bilo bilo, gotovo je sad.Zujalica,e i nju ti vodim,da vidiš što se i ona razvila,sjećaš se na onom omladinskom susretu kad si joj diro sisu,mislio da su joj tu ruke :hihi: Sad se više ne bi tako zajebo,narasle joj da znaš,žena i po je sad ona.Vodim ti i jednu malu Aryanim,nju ne znaš al sam sigurna kad bi mogo da bi je i barno..al nema ne možeš ti više ništa.Donijet ću ti cvijeće,znam da si volio bijele ruze al kriza je pa cu ponijeti kuranfil ili bi ti radije gladidolu?Haj ko da ti je to sad i važno,zadovolji se onim šta dobiješ.
Eto,odoh se sad obući,urediti se za tebe pa me eto i da spakujem onu pitu...da ne zaboravim

:hs: :stara: :laura: :djuki: :zuja: :ary: :kuma:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by djurdja »

:hohoho: e budale !
pozdravite mi druga Tita, a moje misli pratit ce vas :galeb:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by laura »

:galeb: Ary i ja smo se opremile crvenim maicama, a ow je svoju za*rala kad je jela pa ce ona doci u zelenoj ko predstavnik muslimanskog naroda :galeb:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by renata »

nemrem niš čestitat,pape bi me naklepa,njemu se Tito nije sviđa,sanjao je da se zemlja otvori Zapadu.

Sada je,taj sanjani Zapad došao,potkrada ga u vlastitoj zemlji. :negative:
Rock Faerie

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by Rock Faerie »

Nekako se osjećam ponosno jer sam se rodila 4.5. :yeah: ili bar oni koji su bili u pionirima mi nikad neće zaboravit čestitat rođendan :hihi:
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by ow »

Dragi druze Tito, jes ti vidio ove hellen danas?

Prvo je tjela terapiju drzat u onoj kucici gdje je radiona i one prastare drljace sa siljcima. Nemoj joj zamjerit, ona se ufurala da ce sado-mazo terapijom izlijecit lezbe pa je htjela iskoristit priliku.
A jesi se iznenadio na zujine sise. Pa narasle su, jasta. Rekla ti je hellen prije nego smo dosli :)
Jes' vidio one australke? Jes' da je cudno da se i one interesiraju za tebe, al ja mislim da su i one lezbe pa su nas nanjusile i zato se dosle slikat.

Bila sam se zabrinula kad je hellen usla kupovat suvenire. Koliko se dugo zadrzala, uplasih se da ce izbauljat iz suvenirnice s tvojom bistom od dva metra na ledjima - pa sam se pitala kako cemo to odvest do Zagreba.

I da, skoro sam sjebala sve one slike sto smo se danas slikali skupa. Zaboravila aparat u piceriji, al na svu srecu ova mala pionirka Aryanim je rijesila problem jednim telefonskim razgovorom, pa te molim da je postavis za predsjednicu Zagorskog pionirskog odreda. Obecala sam joj da se nekako zahvalim.
Sigurna sam da je ona dobar partijski kadar, mozda dogura i do Centralnog komiteta.

I na kraju, vidla sam da si lauru zgrabio za dupe kad smo se pored tebe slikale. Nemoj sad pod stare dane da se svadjamo. Mogla sam i ja tebi kresnut Jovanku, onda kad si se napio nakon sto je Breznjev otisao, al sam bila fer i drzala se nacela: nikad ne diraj zenu prijatelja svog.
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by Aryanim »

:galeb:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by Vox Feminae »

Koja tema :lol:
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by renata »



U ovoj pismi,mlade ženske klape Mucigote,sa splitskog filozofskog fakulteta,
se priča o zahrđalim škurama,oronulim,zapuštenim kućama na škojima/otocima/,a u kojima
više radosti i života ni/nema/.To se desilo u Titovo vrime.Ljudi su masovno napuštali otoke,naseljavajući
veće industrijske gradove.Tako je Tito i socijalizam dobio potrebne radnike za fabrike,a otočani stanove,
laganiji posao i život,u otoke nije se ulagalo,a i škrape i barke su se zapustilu. Moji roditelji su se.lakoumno rugali
nonima-šta kopaju te loze,kad od penzije moredu lipo živit.Sjećam se,da su noni nama klincima dali male motike,
da radimo u polju,da steknemo radne navike i zavolimo tu škrtu,predivnu zemlju.
Noninu kuću-dica nisu niti obnavljali,već su se za nju i svadili,none su posjećivali tu i tamo,za blagdane,eto,da se običaji ne izgube.
Lagodno su živili i bili uvjereni u svoj zasluženi položaj i status u socijalizmu.
Mene vuče želja u te stare škrape-jer sve vrijednosti o radu i kruhu,poštenju i moralu-san naučila od te generacije mojih noni-
težaka i ribara,a ne od primjera života u socijalizmu.Moji roditelji niti u penziji ne posjećuju svoje misto-nego kukaju
kako im je uništen njihov status koji su imali u socijalizmu.
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by la pittura »

hellen_stewart wrote:Tito dragi,konačno sam dočekala i taj dan kad ću doći u tvoje rodno mjesto.Tako sam uzbudjena da mi se noge tresu od sreće.Ponijet ću ti pite,nisi nikad probo vake,nadam se da će ti se svidjeti.Od sira je,jbg otkad tebe nema,nema ni mesa pa se prilagodi,kad mozemo mi mozes vala i ti.Povešću ti Ow,nje se sjećaš,ona je bila tvoja najbolja drugarica,šta ti je samo pustih čarapa naštrikala,nikad nisi mog'o ozepsti,znaš nju kako je brižna.Vazda si je volio al nije ti nikad dala,ne zamjeri,štaš kad je lezba,jamda bi i ona jadna voljela da nije...Doći će ti i Laura,sjećaš se nje?To je ona mala kad si išo u Dalmaciju pa ti ribu napravila,a bila je mlada nije tako bila vješta u kuhanju,sjećam se da si tad reko "jebo ja sve svoje ako išta može više da smrdi jal pička jal riba".Ma znao si ti biti i smiješan kad si bio raspoložen.Od tog dogadjaja nisi više mogo ribe a ono drugo bome jesi.A i lopuza si bio,nema sta.Djurdja ti je htjela doći,nje se najbolje sjećaš,to je ona sexy djurdja što si se oduzimo kad bi je vidio,dala ti je jednom il dva put ako ne laze,mozda je i vise puta to ti najbolje znas.Ja ne bih ulazila u to,šta je bilo bilo, gotovo je sad.Zujalica,e i nju ti vodim,da vidiš što se i ona razvila,sjećaš se na onom omladinskom susretu kad si joj diro sisu,mislio da su joj tu ruke :hihi: Sad se više ne bi tako zajebo,narasle joj da znaš,žena i po je sad ona.Vodim ti i jednu malu Aryanim,nju ne znaš al sam sigurna kad bi mogo da bi je i barno..al nema ne možeš ti više ništa.Donijet ću ti cvijeće,znam da si volio bijele ruze al kriza je pa cu ponijeti kuranfil ili bi ti radije gladidolu?Haj ko da ti je to sad i važno,zadovolji se onim šta dobiješ.
Eto,odoh se sad obući,urediti se za tebe pa me eto i da spakujem onu pitu...da ne zaboravim

:hs: :stara: :laura: :djuki: :zuja: :ary: :kuma:
:lol: :lol: :lol:
e druze tito vake budale ti nisi vidio
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by hellen_stewart »

Druze Tito,

Ne osvrci se na ove zlobne komentare poput piturinog,ti znas da ja nisam budala.Kako si me samo gledao,njezno,pun razumjevanja za mene.Fin ti onaj komsiluk,u svaku kucu nas pustise i docekase,u jednoj smo naletile na svadbu pa sam vjencala ow i lauru.Bas si me fino docekao,svaka ti cast.A jesi ti vidio kako je stara uletila za mnom kad sam lauri htjela dati terapiju kod onog komsije Frane koji je imo razne sprave.Zajeba me stara ko sto je onomad i tebe zajebala.Vazda je djavo donese kad ne treba :marti: Jel ti valjala pita?Pozelio si se znam,tamo ti daju samo one glupe strukle,prolito si vise jadan do njih.Doci cu ti opet,dovescu ti i djurdju i pituru i jos neke iz drugih zemalja,da znas da nisi sam.Dobar si ti covjek,jesi vidio kako smo se ljubili ti i ja,ma ti si moj mačo men jos si zgodan da znas :)

Voli te tvoja hellen
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by la pittura »

:laugh: :ne:
kad vidim kako se drug tito provodi dodje mi da budem drug tito
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by Aryanim »

‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by hellen_stewart »




SRETAN NAM DAN MLADOSTI :galeb: :galeb: :galeb:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by renata »

je,je ima još danas sletova-u Sjevernoj Koreji!
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by djurdja »

renči mensečini da mi je nekako bilo puno bolje za vrijeme sletova nego sada, bar meni obicnom puku ;)
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by laura »

Sretno svima kojima to nesto znaci :galeb:

40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Josip Broz Tito - 04.05.1980 - 04.05.2012

Post by renata »

točno,Laura,to nitko ne pobija-socijalizam je imao dobru ekonomsku bazu,
ali ti sletovi su,danas stvarno smiješni.Svijet se promjenio,a svi mi smo dobili -ono što smo htjeli,
i što smo glasanjem,na sve strane,tražili.
Post Reply