Vanzemaljci...

Religija, etika, moral, alternativa, parapsihologija, ezoterija.
Enigma
Narkobos(ica)
Narkobos(ica)
Posts: 158
Joined: 06 Jan 2006, 16:32
Location: Mars

Post by Enigma »

jabooka wrote:i nakon toga obavezno oba dvoje dodjite kod mene na pregled :mrgreen:

Htjela bi napomenuti da vjerujem u vanzemaljce. ali da mi dodje frend i kaze da su na njemu vanzemaljci vrsili pokuse rekla bi da je u najmanju ruku skrenuo......ne znam zasto je to tako. vecina ljudi s kojima sam razgovarala imaju slicno misljenje.
Vjeruju u vanzemaljce ali da im netko kaze da ih je vido ne bi mu vjerovali
da vi'š fakat, kak smo mi ljudi ustvari glupi, užas. :ogle:
ne ti, jabooka, već ja..koja razmišljam isto kao i ti :DH:
napokon imam avatar
BIK
peder na balkonu
peder na balkonu
Posts: 38
Joined: 01 Feb 2007, 15:05

Post by BIK »

Pa jebga, onda ste glupi vi, bez obzira što ste većina. (Mislim, vi koji misllite da vanzemaljci ne mogu ništa, osim što možda postoje)

Kako bi sad ti da sam ja tvoj frend i ono poznaješ me skroz, na neku moju izjavu (a ponaješ me) mislila da sam ja skrenuo? Uostalom, šta znači skrenuti?

Postavite se u kožu nas - žrtava vanzemaljaca. (Ebote, sam sebi zvučim smiješno! :roll: ) :bb:
I WANT TO BE ALONE.
User avatar
jabooka
Klimam da vrijeme brze prode
Klimam da vrijeme brze prode
Posts: 2324
Joined: 21 Mar 2006, 19:03
Location: nigdje

Post by jabooka »

BIK wrote:Postavite se u kožu nas - žrtava vanzemaljaca. (Ebote, sam sebi zvučim smiješno! :roll: ) :bb:
Evo samo sta nisam
improvizacija je moj hobi
Nadjin
pripravnica
pripravnica
Posts: 276
Joined: 06 Sep 2004, 22:23
Location: Croatia /Zagreb

Post by Nadjin »

Vjerujem da i na drugim planetama buja život..Kao što je u jednom filmu ,neko rekao , otprilike ovako : " Ako ne postoji život i na drugim nekim zvjezdama, onda je to strašno bezvezno prosipanje prostora,uzalud.."

8:)

Vjerujem da ima raznih civilizacija, onih sličnih nama, i onih vrlo različitih..

Kao što mi promatramo druga bića na vlastitoj planeti, tako vjerujem da i neka druga bića iz svemira promatraju nas..

Nadam se da isto ne rade pokuse sa nama, kao što mi radimo na životinjama, ali bojim se da ipak nije tako, i da ih čine..

Da li vjerujem onima koji o tome govore?

Ne znam niti sama, i vjerujem i ne vjerujem..
To je nešto poput onoga -"sit gladnome ne vjeruje"..

Možda u biti više vjerujem,nego ne vjerujem..

U svakom slučaju , "molim Boga" da ne iskusim nešto slično...točnije zahvalna sam što nisam iskusila..

Ponekad jesu to pozitivna iskustva, a ponekad vrlo bolna (češće),barem po onome što sam čula/pročitala..

Ovisi koja je vrsta vanzemaljaca u pitanju..

I vjerojatno, kako se ljudi nose sa tim iskustvom..

Vjerojatno , ja bih ,bar u početku bila prestravljena, osim ako mi prije nebi dali neku "drogu sreće"... :mrgreen:
Poslije, možda bi se i sprijateljili.. 8:) ak su oni prijateljski tipovi u pitanju..

:beer:
Voljeti,i biti voljena,najdivniji je osjećaj...
User avatar
piz_darija
Pizda_rija
Pizda_rija
Posts: 1997
Joined: 11 Aug 2006, 12:24
Location: s kraja svijeta, tamo gdje se pada...

Post by piz_darija »

postoje naravno da postoje...
mislim da nas gledaju i smiju nam se koliko smo licemjerni, samouvjereni i kako se igramo boga ponekad...
the truth is out there :mrgreen:
Image
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Re: Vanzemaljci...

Post by alex 2 »

Dodir_Svile wrote:ja ne znam jesam li profulala kategoriju, ali zanima me sta mislite o vanzemaljcima...jel postoje i u kojem obliku, jesu li nas posjetili, jesu li medju nama....itd...
sigurno postoje i to ne u jednom obliku nego u milijun oblika , među nama mozda nisu ali nas posjetili jesu !
Vjerujem da ce mo se jednom i sluzbeno sresti i da ce taj susret promijenit svijet !
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
steto
Konvencionalna
Konvencionalna
Posts: 2028
Joined: 30 Jun 2006, 10:40
Location: ur mind is my playground

Re: Vanzemaljci...

Post by steto »

alex 2 wrote:
Dodir_Svile wrote:ja ne znam jesam li profulala kategoriju, ali zanima me sta mislite o vanzemaljcima...jel postoje i u kojem obliku, jesu li nas posjetili, jesu li medju nama....itd...
sigurno postoje i to ne u jednom obliku nego u milijun oblika , među nama mozda nisu ali nas posjetili jesu !
Vjerujem da ce mo se jednom i sluzbeno sresti i da ce taj susret promijenit svijet !
...great expectations...
Neka tvoje oko padne na mene u chasu kada budem dobro uvjezbana, jer niko nije svih sedam dana u nedjelji ni mudar ni lijep...
User avatar
Hidden_soul
The root of all evil
Posts: 2305
Joined: 09 Feb 2003, 02:35
Location: Zagreb

Post by Hidden_soul »

Yes, they are among us... already :hihi:


Image



:DH::DH::DH::DH::DH::DH::DH:
"I'm a homicidal maniac, they look just like everyone else!"
User avatar
steto
Konvencionalna
Konvencionalna
Posts: 2028
Joined: 30 Jun 2006, 10:40
Location: ur mind is my playground

Post by steto »

:DH: :DH:




opet stavljash svoje fotke po forumu... ccccc... :ne:

:ylol: :ylol: :ylol: :ylol:
Neka tvoje oko padne na mene u chasu kada budem dobro uvjezbana, jer niko nije svih sedam dana u nedjelji ni mudar ni lijep...
User avatar
Hidden_soul
The root of all evil
Posts: 2305
Joined: 09 Feb 2003, 02:35
Location: Zagreb

Post by Hidden_soul »

:DH::DH::DH:

fotka je doduse malo starija, iz vremena dok sam jos imala "zube" :ylol:
"I'm a homicidal maniac, they look just like everyone else!"
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Post by dalloway »

..misliti da smo jedini život u cijelom svemiru bi bilo stvarno egocentrično :DH: :DH: ..stoga vjerujem da postoje drugi oblici života ..tamo negdje..
..THAY ARE OUT THERE SOMEWERE :freak:.. :booz: ...hik...
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Post by Lea »

Bilo bi pomalo sebično vjerovati da smo mi sami u kozmosu... Vjerujem u postojanje izvanzemaljaca, ali ne onako kako ih mediji prikazuju.... Ne vjerujem da su među nama... Oni, po mom mišljenju imaju svoju vlastitu autonomiju na planetama na kojima se nalaze...
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
Markiza
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 807
Joined: 19 Jan 2004, 22:36
Location: Osijek
Contact:

Post by Markiza »

Pa da, upoznala sam ih. :cool:
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Post by Lea »

Lea25 wrote:Bilo bi pomalo sebično vjerovati da smo mi sami u kozmosu... Vjerujem u postojanje izvanzemaljaca, ali ne onako kako ih mediji prikazuju.... Ne vjerujem da su među nama... Oni, po mom mišljenju imaju svoju vlastitu autonomiju na planetama na kojima se nalaze...
User avatar
Sleepwalker
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 84
Joined: 05 Sep 2010, 19:09

Re: Vanzemaljci...

Post by Sleepwalker »

Dodir_Svile wrote:sta mislite o vanzemaljcima...jel postoje i u kojem obliku, jesu li nas posjetili, jesu li medju nama....itd...
:ne:
''..gonna start the revolution from my bed..''
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: Vanzemaljci...

Post by Bubble »

Naravno da postoje...a mislim da s ovim napokon to zele priznati :cer:


http://dnevnik.hr/vijesti/zanimljivosti ... jcima.html
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: Vanzemaljci...

Post by Aryanim »

Svemir je prevelik da bi mi bili jedini inteligintan oblik zivota u njemu... vjerujem da postoje, al sad na kojem su oni, ajmo rec stupnju inteligencije ili razvoju, ili mozda kojoj drugoj dimenziji, nemozemo znati, mozda ih mi nikad necemo ni vidjet ni pricat sa njima, a mozda nasa djeca ili unucad hoce... ili cemo se sami prije unistit nego sto ih uopce upoznamo... Citala sam taj clanak i nije to losa ideja, al Stephen Hawking je dobro upozorio, mozda su kao nomadi pa traze gdje ce se naselit...

pa samo se sjetite kao se mi odnosimo prema zivotinjama ili nekom nizem obliku zivota na zemlji, tako ako su oni inteligentniji moze znacit ista stvar i za nas, mi smo njima mozda manji oblik inteligencije i nebitni... isto Hawking upozorava... al ja sam pozitiva kolko mogu bit pa se nadam da ce bit prijateljski nastrojeni ipak...

Ali vjerujem da postoji nesto tamo gore, daleko, gdje ni jedan covjek nije jos prosao... :cer:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: Vanzemaljci...

Post by fireandice »

Dodir_Svile wrote: ali zanima me sta mislite o vanzemaljcima...jel postoje i u kojem obliku, jesu li nas posjetili, jesu li medju nama....itd...
Naravno da postojimo :cer:
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Vanzemaljci...

Post by laura »

fireandice wrote:
Dodir_Svile wrote: ali zanima me sta mislite o vanzemaljcima...jel postoje i u kojem obliku, jesu li nas posjetili, jesu li medju nama....itd...
Naravno da postojimo :cer:
Napokon netko sa moje planete :daa:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: Vanzemaljci...

Post by fireandice »

Eto, sad znaju da smo među njima :cer:
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Vanzemaljci...

Post by laura »

fireandice wrote:Eto, sad znaju da smo među njima :cer:
I da ne grizemo :cer: . Mozda se ipak nismo smjele razotkriti? :vrtiprst:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Vanzemaljci...

Post by hellen_stewart »

:pd:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Vanzemaljci...

Post by laura »

hellen_stewart wrote::pd:
ti se ne brini, ima da se brinu samo oni zakukuljeni :zmig:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
InternalizedSickness
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 91
Joined: 21 Nov 2011, 11:55

Re: Vanzemaljci...

Post by InternalizedSickness »

Vjerojatno postoje, ali ne znam u kojem obliku, na kakvim planetima itd. Ugljik - glavni sastojak života kojeg poznamo - je jako "reaktivan" element, pa može biti svega i svačega s njim... no možda imaju posve drugačiju bazu od života na Zemlji. Stvarno nemam pojma, ali s obzirom na veličinu svemira, mogu samo zaključiti da vjerojatno postoje.
Die ganze Straße riecht nach Blut, doch es ist nichts geschehen.
User avatar
natasa
penzionerka
penzionerka
Posts: 1618
Joined: 18 Nov 2011, 13:31

Re: Vanzemaljci...

Post by natasa »

I ja bih volela da makar malo budem vanzemaljka :roll:
Da odem van zemlje na 15 dana :pusi: , recimo u Spaniju.
Post Reply