Snovi

Religija, etika, moral, alternativa, parapsihologija, ezoterija.

Da li su vam snovi vaľni?

da, vjerujem da imaju skriveno značenje!
19
76%
snovi me uopće ne zanimaju. glupost!
0
No votes
voljela bih im posvetiti viąe pozornosti, ali ne znam kako?!
6
24%
 
Total votes: 25
Aphra B.
vrtic
vrtic
Posts: 12
Joined: 21 Nov 2005, 11:55
Location: ispod neba

Post by Aphra B. »

Aha, i meni se to zna desiti. Ono u snu razmisljam kako mi je lijepo i mislim u sebi "samo da se ne probudim sada".
...
User avatar
out
odbanovana
odbanovana
Posts: 349
Joined: 28 Jan 2003, 02:04

Post by out »

e definitivno neke snove ne treba zanemariti
iako ih vecina bude samo nered nasih misli , duha neke nam daju uistinu pitanja i odgovore
jednostavn protumaci ih sebi razmisljaj o njima samo ih ne zanemaruj
a to tumacenje snova iz knjiga ili od nekih baba to su gluposti uglavnom
snove ili imas dar za tumacenje ili ne , uglavnom vecina ih nema to je rijedak dar :beer:
missy
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 72
Joined: 08 Dec 2005, 22:21
Location: trenutno na sedmom nebu

Post by missy »

Snovi su vazni u zivotu i svi ljudi sanjaju smo neki se toga ne sjecaju.Znam iz iskustva da su neki snovi prorocki ,cesto bi nesto sanjala i to bi se u toku tjedna ostvarilo.Ponekad bi sanjala san koji bi se u detalje ostvario sljedeci dan,to je ono kao da ti se ponavlja dan,cesto bi odmah u jutro ispricala svoj san i sa doticnom osobom najcesce mamom cekala ostvarenje tog sna i nikada jos nebi fulala.Sanjam ponekad ljude o kojima samo nesto cujem i sanjam o tim ljudima i upoznam ih u snu.Bas prije dva dana jedna frendica mi pricala o nekom prijatelju kojeg je slucajno srela i kako je srtna zbog tog susreta.Tu noc ja sanjam nju i tog tipa o kojem je pricala i on joj prizna da je vec dugo godina zaljubljen u nju.Odmah u jutro sam frendicu nazvala i ispricala joj san a ona sva sokirana mi kaze kako je taj san upravo istina.Da joj je to priznao samo sto mi ja taj dio presutila iz razloga da ne pomislim tko zna sta zbog toga sto je ona udana i ima dijete.Vazno je zapisivati snove odmah u jutro i tako svaki dan jer u podvjesti pamteci te snove sanjamo jos vise i dublje.U snu se mozemo suociti sa nekim problemima i onda na javi to iskustvo mozemo primjeniti.Bitno je nauciti se probuditi u snu i biti potpuno svjestan sanjanja i sto god pozelimo mozemo isprobati i putovati gdje zelimo potpuno svjesno da je to samo san i da u snu nema ogranicenja.Takav san se treba izvjezbati.Treba u toku dana vise puta pitati sam sebe "jeli ovo san ,jeli ja to sanjam" ????Takvo pitanje ce nam uci u podsvjest i kada budemo sanjali podsvjest ce proraditi i sjetiti cemo se u snu se to isto pitanje pitati,Tada zakljucimo da zapravo sanjamo.Vise puta ispocetka bi se odmah probudila od uzbudjenja kada bi shvatila da sam potpuno svjesna sna.Treba samo nastaviti sa vjezbama i uzivati u vlastitim kreacijama sna.Pokusajte i uzivajte!!!!!!!! :spa:
User avatar
klija
dezurna balkonka
dezurna balkonka
Posts: 606
Joined: 20 Aug 2003, 03:39

Post by klija »

Tri dana sam uzastopno sanjala moje susjede,među ostalim da je i moj susjed umra.onda jedno vrime nisam,nego sam prošli dan sanjala kosu(ona nosi glas o smrti)i danas kad sam se probudila saznala sam da je od tih mojih susjeda umra osmogodišnji sin koji sa rodio bolestan :( znaci da ima istine u snovima.Mrzim to.
missy
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 72
Joined: 08 Dec 2005, 22:21
Location: trenutno na sedmom nebu

Post by missy »

Ima istine u snovima ali ne u svim ,ima onih snova koji su zbrkani jer su podsvijest dogadjaja koji su se vec dogodili ili ovakvi snovi koji tocno ukazuju na buduce dogadjaje.Najgora je stvar da neznamo razliku dok se ne realizira san u stvarnosti.Treba voditi dnevnik snova tako da se mozes orjentirati i usporedjivati snove i dogadjaje pa ces s vremenom znati tocno sto ce se dogoditi i sto san oznacava.Tako bar ja radim.Vodim evidenciju o snovima koji su se ostvarili ,pa mogu za budce snove vec znati od prilike sto bi se moglo dogoditi u stvarnosti. :idea:
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Re: Snovi

Post by micka »

Markiza wrote:Koliko često sanjate? Da li se sjećate svojih snova? Koliko im posvećujete pozornosti? ©to oni za vas znače, kako ih doľivljavate?
Imate li more?
cesto, skoro i nekoliko puta razlicito u istoj noci. sjecam ih se vrlo zivo, nekada su se znali mjesati sa stvarnoscu zbog vjezba budnog sanjanja. cesto je san u snu i svjesno ih sanjam. prozivljavam nekada dnevne dogadjaje, nekada si narucim film, ili trazim odgovor u podsvjesti a ponekad i dobim odgovor unaprijed. posvecujem im i vrijeme i paznju jer je moj um u pitanju.
za mene dio 24h, cjelina koja cini aktivni dio mene.
intenzivni vrlo, znaju biti a more, eh more. ponekad ali samo onda kada me trazi ko me nebi trebao traziti. i neke nerjesene stvari. sjecam se nekih od kada sam klinkica bila, sa kojih 7-8 i manje godina.
Post Reply