Teorija i praksa

Religija, etika, moral, alternativa, parapsihologija, ezoterija.
User avatar
Layla
penzionerka
penzionerka
Posts: 1697
Joined: 29 May 2008, 20:25
Location: zg

Post by Layla »

Nije haker obrisao postove od zadnjih tjedan dana, nego skoro sve.
A stara je fala bogu imala backup i uspjela vratit postove, al bez zadnjeg tjedna. Žišku?
Illusion is the first of all pleasures. (Oscar Wilde)
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Post by malena8 »

Kad netko ne zna, onda ne zna. :roll:
Zašto se ne naučiti pitati, umjesto optuživati? :roll:
Gledaj, "hackerski napad" je uništio sve, osim arhive čini mi se.
No uvijek tu postoji backup za takve i slične situacije. Ovaj je bio napravljen tjedan prije te je uspio vratiti sve osim tog' tjedna.
Da je bio napravljen u srijedu, sačuvao bi sve do srijede.
Ajme ljudi, smirimo tenzije :roll:
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Post by Lea »

kako god
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Post by Lea »

Nije meni krivo ostalih postova, ali ovoga u duhovnosti jest... Kažeš, "hakeri"... čuj... Možeš mi još deset puta objasniti šta i kako i ne znam... Ja i dalje ne vjerujem... Uostalom, morali su znati barem jednu šifru da bi se uopće ulogirali, a kako sam pročitala to je navodno "provincijalkina" šifra... I iskreno, priča je malo prozirna... Jer nema teorije da netko pogodi nečiju šifru i nick tek tako...
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Post by Lea »

DUHOVNOST ZNAČI...
Ukratko, ovaj put: Duhovnost zahtjeva potpunu promjenu ljudskoga života i djelovanja, promjenu njegove svijesti, i jaku volju. To bi bila metanoja. I tko ovaj proces nije prošao ne može se zvati "duhovnim" čovjekom. Ta duhovnost koju netko živi uvijek je u odnosu prema nadnaravnom iliti Bogu i naravnom iliti čovjeku. Ona nužno zahtjeva ove dvije dimenzije. Biti duhovan, znači "umrijeti u egoizmu" i otvoriti se, biti, odnosno postati novi čovjek, obnovljeni. Danas mnogi miješaju duhovnost sa spiritualnošću i to je krivo. Često možemo naići na neka mišljenja, a unutar takvih struja koja su totalno izokrenula istočnjačku mistiku, da ne kažem, izopačila. Čovjek se postavlja kao onaj koji teži biti Bogom, iskrivljujući tu sliku Boga do iznemoglosti, istovremeno, smatrajući se prvom i zadnjom svrhom svih stvari, ne videći ništa doli svoju sebičnu sjenu kojoj, kako ja volim reći, tako predano i vjerno služi, počesto na štetu drugoga. Ali, ne zaboravimo, on se smatra duhovnim, iako nema niti volje niti želje raditi na tome da se uistinu transformira, nego samo blebeće... I da, još je jedna bitna karakteristika kojom odlikuje duhovan čovjek, a to je sposobnost gospodstva nad samim sobom, iliti samokontrola!!!

I ŠTA GOD DA SE DOGODI, MOLIM DA OVO OSTANE NAPISANO!!!
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

Lea25 wrote:Nije meni krivo ostalih postova, ali ovoga u duhovnosti jest... Kažeš, "hakeri"... čuj... Možeš mi još deset puta objasniti šta i kako i ne znam... Ja i dalje ne vjerujem... Uostalom, morali su znati barem jednu šifru da bi se uopće ulogirali, a kako sam pročitala to je navodno "provincijalkina" šifra... I iskreno, priča je malo prozirna... Jer nema teorije da netko pogodi nečiju šifru i nick tek tako...
Provincijalka ima istu sifru tu i na queer ba , tj imala je i kad su hakeri napali queer ba pokupili su sifru i uz pomoc nje usli u njen moderatorski profil na blc i pobrisali sve postove :cool:
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Post by Lea »

alex 2 wrote:
Lea25 wrote:Nije meni krivo ostalih postova, ali ovoga u duhovnosti jest... Kažeš, "hakeri"... čuj... Možeš mi još deset puta objasniti šta i kako i ne znam... Ja i dalje ne vjerujem... Uostalom, morali su znati barem jednu šifru da bi se uopće ulogirali, a kako sam pročitala to je navodno "provincijalkina" šifra... I iskreno, priča je malo prozirna... Jer nema teorije da netko pogodi nečiju šifru i nick tek tako...
Provincijalka ima istu sifru tu i na queer ba , tj imala je i kad su hakeri napali queer ba pokupili su sifru i uz pomoc nje usli u njen moderatorski profil na blc i pobrisali sve postove :cool:
Moja je teorija ta netko zna njenu šifru i da je nekome dao, a ovaj onda sve izbrisao...
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Post by micka »

u svakom slucaju ,bilo je odlicnih postova, ja do 1000 dosla pa me 300 vratili...
ja sam si sad neke sifre promjenila...vjeruj nitko nije htio nis brisati...nije bilo razloga osim hakera....ali doci ce i njemu glave...nece vise, stara i ekipa paze...bilo i na chatu problema.. :wink:
NEPOTIZAM UNISTAVA DEMOKRACIJU!!
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Post by Lea »

micka wrote:u svakom slucaju ,bilo je odlicnih postova, ja do 1000 dosla pa me 300 vratili...
ja sam si sad neke sifre promjenila...vjeruj nitko nije htio nis brisati...nije bilo razloga osim hakera....ali doci ce i njemu glave...nece vise, stara i ekipa paze...bilo i na chatu problema.. :wink:
Briga koga za chat, ja ionako tamo nikad ne dolazim... Meni žao postova
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Post by micka »

i meni...al sto cemo...dobro da je sam zadnji tjedan...niceg ni bilo, bas niceg..i jos jedna maca bila nakon dugo vremena i super nam je bilo i nema ni toga...a horoskop tema..uuuu..tam je bilo mrak!kad ima ljudi koji zele sve usrat gusta radi..nemozes protiv toga.taj tjedan su i drugi forum unistili..mozda bu sad back up bio nakon koji dan..kamo srece da to vise nikad ne dozivimo ni ne isprobamo te backupove
NEPOTIZAM UNISTAVA DEMOKRACIJU!!
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Post by zujalica »

Lea25 wrote:Ma ne zanima me... Nema teorije da je "haker", nazovi haker izbrisao postove od zadnjih tjedan dana, jer bi onda svi bili izbrisani, a ne samo pojedini... Znači, ciljano je brisano, a brisao je netko kome očito neka mišljenja, stavovi i kako god, smetaju!!!!!!!

Jest,jest,Lea,tako je :mrgreen:
Opusti se,ne možeš ignorirati tek tako sva ova objašnjenja u vezi brisanja,da si bila tad,one noći u petak,uvjerila bi se i sama da cure ne izmišljaju.
Eto,ja potvrđujem sve što su rekle :)
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
User avatar
zenia
lezbača de lux
lezbača de lux
Posts: 3687
Joined: 02 Nov 2007, 19:08
Location: zabreg

Post by zenia »

pa izbrisano je sve od zadnjeg tjedna, kako si ti zaključila da su neki postovi sačuvani?
a zaista nije teško saznati nečiju šifru..
"...primećuješ da izbegavam izraz kremiran, koji je stran našem lepom jeziku, jer mene će spaliti, a ne umutiti u krem...."
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Post by micka »

.vjeruj kad ti svi velimo da sam zadnjeg tjedna nema...procitaj si sve svoje postove i bilo cije pa bus vidla..rupa od tjedan dana.,..
NEPOTIZAM UNISTAVA DEMOKRACIJU!!
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Post by Lea »

Nema smisla više raspravljati o tome... Pišite malo o duhovnosti sad...
Ok... Hakeri su bili u pitanju...
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
Tigrica
botaničarka
botaničarka
Posts: 883
Joined: 17 Aug 2006, 17:14
Location: SNOVI
Contact:

Post by Tigrica »

Ne se sekirat previše.
...Jedna će mandolina svirati ovu noć...
Post Reply