Duhovi?

Religija, etika, moral, alternativa, parapsihologija, ezoterija.
Post Reply
User avatar
Hidden_soul
The root of all evil
Posts: 2305
Joined: 09 Feb 2003, 02:35
Location: Zagreb

Duhovi?

Post by Hidden_soul »

Jel vi vjerujete u ovakve stvari?

Koliko je uopce nemoguce nariktati nesto ovakvo, u doba danasnje tehnologije, programa i slicno???

http://www.ghostresearch.org/ghostpics/

Ja surfala malo pa nasla :DH:
"I'm a homicidal maniac, they look just like everyone else!"
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Post by zujalica »

Nekako teže možemo vjerovati u takve stvari ako nam se i samima nisu dogodile...
...gledajući ove fotke,lakše je reći''ah,namještaljka,montaža...''mada..brrr..prođu me trnci neugodni
:sca:
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
User avatar
jabooka
Klimam da vrijeme brze prode
Klimam da vrijeme brze prode
Posts: 2324
Joined: 21 Mar 2006, 19:03
Location: nigdje

Post by jabooka »

...ne vjerujem u to...iako....

fotke me nisu prestrasile niti grrrrr.....zanima me samo tehnicki dio.
improvizacija je moj hobi
crispy
Najčvršća (ili najčešća) guza balkona
Najčvršća (ili najčešća) guza balkona
Posts: 877
Joined: 19 Feb 2003, 20:56

Post by crispy »

neke od tih slika sam vec vidjala ranije, i citala sam knjige Arthura Clarkea. Duhovi, NLO, bla, bla, bla....vjerujem da nesto postoji, no ne znam tocno sto. Mislim da nikada necemo ni znati sa sigurnoscu.
Image
Image.....pipni Image
User avatar
noise
Zamalo punoljetna
Zamalo punoljetna
Posts: 1677
Joined: 23 Aug 2006, 11:17
Location: leglo razvrata i bluda

Post by noise »

kad umrem, vratit cu se... samo da vam velim kak je to zapravo... :twisted:
..svaka macka, koja drzi do sebe, izraziti je ljubitelj toplane....
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Post by zujalica »

....ja sam sad vidjela duha na balkonu,ali nemam foto-aparat
da vas uvjerim...
...a nemam više ni ljute.
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
User avatar
noise
Zamalo punoljetna
Zamalo punoljetna
Posts: 1677
Joined: 23 Aug 2006, 11:17
Location: leglo razvrata i bluda

Post by noise »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zivjela!!!
..svaka macka, koja drzi do sebe, izraziti je ljubitelj toplane....
User avatar
Hidden_soul
The root of all evil
Posts: 2305
Joined: 09 Feb 2003, 02:35
Location: Zagreb

Post by Hidden_soul »

Ma ni ja ne vjerujem u duhove ...


... osim kad moju mamu vidim ujutro prije umivanja :DH::DH::DH:
"I'm a homicidal maniac, they look just like everyone else!"
User avatar
Vulf
U VulfiCinoj koŽi
Posts: 2003
Joined: 13 Sep 2006, 11:01
Location: 00:00

Post by Vulf »

Evo i moj mali doprinos kolekciji :mrgreen:

Image

moze li da prodje ??



Ja bas ne smem da ne verujem u duhove, u svakom onom filmu strave i uzasa prvo stradaju oni koji ne veruju :lol: ovo drugi se mozda i izvuku. :mrgreen:

A sto se tice ovih fotki, a ne moze objektiv registrovati ono sto oko ne vidi, moze jedino "zalediti" a i to nije do objektiva.
A nekad, dok su se koristili negativi, desavale su se greske, pogotovo kod preklapanja, ako ne premota dobro film, a i u razvijanju (rucno, masinsko).
A sad se bar moze napraviti sve sto zamislis, ali bas sve.

i da da ne bude zabune, i ova je fotka original sa negativa , mada i nije nesto strasljiva, valjda zbog rokerskog izgleda duha o:D
User avatar
noise
Zamalo punoljetna
Zamalo punoljetna
Posts: 1677
Joined: 23 Aug 2006, 11:17
Location: leglo razvrata i bluda

Post by noise »

meni ipak djeluje kao ostecenje na negativu... :shin:
..svaka macka, koja drzi do sebe, izraziti je ljubitelj toplane....
User avatar
Vulf
U VulfiCinoj koŽi
Posts: 2003
Joined: 13 Sep 2006, 11:01
Location: 00:00

Post by Vulf »

Al moras priznati da je "ostecenje" ipak coolchic :wink:
User avatar
noise
Zamalo punoljetna
Zamalo punoljetna
Posts: 1677
Joined: 23 Aug 2006, 11:17
Location: leglo razvrata i bluda

Post by noise »

naravno! :cool: :mrgreen:
..svaka macka, koja drzi do sebe, izraziti je ljubitelj toplane....
User avatar
Vulf
U VulfiCinoj koŽi
Posts: 2003
Joined: 13 Sep 2006, 11:01
Location: 00:00

Post by Vulf »

m'da, znala sam :cool: :wink:
User avatar
piz_darija
Pizda_rija
Pizda_rija
Posts: 1997
Joined: 11 Aug 2006, 12:24
Location: s kraja svijeta, tamo gdje se pada...

Post by piz_darija »

samo u caspera vjerujem :D
Image
User avatar
Hidden_soul
The root of all evil
Posts: 2305
Joined: 09 Feb 2003, 02:35
Location: Zagreb

Post by Hidden_soul »

piz_darija wrote:samo u caspera vjerujem :D
:ylol::ylol::ylol::ylol::ylol:

sok sam ispljuvala po ekranu kad procitah ovo, ahahahahahhahaa :ylol:
"I'm a homicidal maniac, they look just like everyone else!"
User avatar
noise
Zamalo punoljetna
Zamalo punoljetna
Posts: 1677
Joined: 23 Aug 2006, 11:17
Location: leglo razvrata i bluda

Post by noise »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ja ipak vise vjerujem u Pottera.. :cool:
..svaka macka, koja drzi do sebe, izraziti je ljubitelj toplane....
User avatar
steto
Konvencionalna
Konvencionalna
Posts: 2028
Joined: 30 Jun 2006, 10:40
Location: ur mind is my playground

Post by steto »

"In Casper We Trust"

:ylol: :ylol: :ylol: :ylol:
Neka tvoje oko padne na mene u chasu kada budem dobro uvjezbana, jer niko nije svih sedam dana u nedjelji ni mudar ni lijep...
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Post by malena8 »

Ne vjerujem. :sca: :mrgreen: U UFO ne ću ulaziti, ali duhovi... Danas je sve moguće. :photoshopcinicuda:
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
Markiza
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 807
Joined: 19 Jan 2004, 22:36
Location: Osijek
Contact:

Post by Markiza »

Vjerujem u sve što moj mozak može doživjeti. Odakle mu ta ideja? :mrgreen:
User avatar
gilly
studentica
studentica
Posts: 169
Joined: 05 Jan 2008, 19:23
Location: Zagreb

Post by gilly »

Ajoj... zar sam baš morala otvoriti ovaj podforum... :oops:

Ja, ovaj, pa, vjerujem, ovaj, maltene u sve... :oops:

Pa tako i u duhove..
i u aliene...
i u telepatiju...
i u telekinezu...
i...
i...
i...

Just name it. Vjerojatnost je 99% da vjerujem u to :mrgreen:
"Ne želim biti normalna. Normalno za mene znači prosječno, a ja mrzim prosječnost" (G. Anderson)
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: Duhovi?

Post by Bubble »

Ja sam se usrala od ovog videa :tamo:



Mozda je fake ali mi izgleda zastrasujuce :grize:
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
cocky
...
...
Posts: 5601
Joined: 02 Dec 2009, 22:40
Location: južno bojište
Contact:

Re: Duhovi?

Post by cocky »

meni je malo smiješno :hihi:
Ne živi se od rada, živi se od zarade.
Alka Vuica
User avatar
trag_u_beskraju
Traktorist u duši,ženskaroš u srcu
Posts: 4365
Joined: 24 Jun 2010, 13:59
Location: Čistim snijeg, može i za pare :D

Re: Duhovi?

Post by trag_u_beskraju »

netko u to vjeruje netko ne , da bi vjerovali u dohove potrebno se je s tim srest :cer: ja osobno vjerujem da nešto postoji ,ali nisam sigurna što to točno postoji , našla sam se u dvije situacije gdje je normalno da se čovjek preplaši i iskoči iz vlastiite kože, no u tom trenutku kad vidite duha ,ili što to već bilo nije vas nimalo strah. puno puta se u mojoj kući pričalo o duhovima i situacijama koje su doživjeli naši susjedi, šta je najgora stvar nitko od njih nije lagao već su to bile istinite priče.
Imali smo jednu susjedu koja je živjela preko puta moje kuće, bila je na štakama i rijetko kada je izlazila iz kreveta većinom smo se svi pomalo brinuli o njoj. Svi su pričali da kod nje nešto nije u redu i da su se u toj kući i prije dešavale čudne stvari. Počeli smo je nalaziti svako jutro ispod stola koji je bio dosta udaljen od njenog kreveta, prvi puta smo mislili da je pala , pa da se sama zavukla pod stol, no ona je rekla da nije tako već da svaku noć dolazi nešto i vuče je sa kreveta dolje.Naravno da smo se svi tomu kasnije smijali kad je ona to rekla i nitko joj nije vjerovao, no kasnije nam baš nije bilo smiješno kad smo je svako jutro nalazili pod stolom ,a znamo da se sama tamo nije mogla zavuć ,jer je žena praktički bila u zadnje vrijeme nepokretna.Tako joj je jednog dana došlo slabo i znali smo da neće dugo izdržati da će umrijeti za koji dan , tako je svaku noć netko sjedio u njenoj kući i čuvao je obično su to bile po dvije susjede koje bi je čuvale. Kad je došao red na moju baku i još jednu susjedu da je idu čuvati ja sam ih molila da i mene povedu i nekako sam ja njih nagovorila i povele su one i mene.Te noći je toj susjedi bilo jako loše bila je na izdahu samo smo čekali trenutak da umre. I tako je ona jaukala cijelo večer i oko ponoći se nešto pojavilo na stropu što je bilo nalik mišu ,no to nije bio miš ,kako se to pojavilo u sobi gdje je ona ležala to je letilo po cijelom stropu gore malo na jednu stranu ,pa na drugu.Problem je bio u tome što nijedna od nas kad smo to vidjele nije mogla ustati sve 3 smo se preplašile i tako je to nalik mišu letjelo sve do jutra po stropu i kad je ona umrla pred jutro to je nestalo. Od te noći još 1 tjedan nisam mogla zaspati već sam u svom krevetu gledala u strop dal će se to pojavit , veći strah u životu nisam doživjela. Kad mi se bude dalo ispričat ću vam još po koju takvu priču i još jednu situaciju u kojoj sam ja isto prisustvovala.
Samo jednom se živi sve ostalo je reklamacija.
User avatar
wendy
penzionerka
penzionerka
Posts: 2429
Joined: 29 Nov 2010, 02:07

Re: Duhovi?

Post by wendy »

trag_u_beskraju wrote:netko u to vjeruje netko ne , da bi vjerovali u dohove potrebno se je s tim srest :cer: ja osobno vjerujem da nešto postoji ,ali nisam sigurna što to točno postoji , našla sam se u dvije situacije gdje je normalno da se čovjek preplaši i iskoči iz vlastiite kože, no u tom trenutku kad vidite duha ,ili što to već bilo nije vas nimalo strah. puno puta se u mojoj kući pričalo o duhovima i situacijama koje su doživjeli naši susjedi, šta je najgora stvar nitko od njih nije lagao već su to bile istinite priče.
Imali smo jednu susjedu koja je živjela preko puta moje kuće, bila je na štakama i rijetko kada je izlazila iz kreveta većinom smo se svi pomalo brinuli o njoj. Svi su pričali da kod nje nešto nije u redu i da su se u toj kući i prije dešavale čudne stvari. Počeli smo je nalaziti svako jutro ispod stola koji je bio dosta udaljen od njenog kreveta, prvi puta smo mislili da je pala , pa da se sama zavukla pod stol, no ona je rekla da nije tako već da svaku noć dolazi nešto i vuče je sa kreveta dolje.Naravno da smo se svi tomu kasnije smijali kad je ona to rekla i nitko joj nije vjerovao, no kasnije nam baš nije bilo smiješno kad smo je svako jutro nalazili pod stolom ,a znamo da se sama tamo nije mogla zavuć ,jer je žena praktički bila u zadnje vrijeme nepokretna.Tako joj je jednog dana došlo slabo i znali smo da neće dugo izdržati da će umrijeti za koji dan , tako je svaku noć netko sjedio u njenoj kući i čuvao je obično su to bile po dvije susjede koje bi je čuvale. Kad je došao red na moju baku i još jednu susjedu da je idu čuvati ja sam ih molila da i mene povedu i nekako sam ja njih nagovorila i povele su one i mene.Te noći je toj susjedi bilo jako loše bila je na izdahu samo smo čekali trenutak da umre. I tako je ona jaukala cijelo večer i oko ponoći se nešto pojavilo na stropu što je bilo nalik mišu ,no to nije bio miš ,kako se to pojavilo u sobi gdje je ona ležala to je letilo po cijelom stropu gore malo na jednu stranu ,pa na drugu.Problem je bio u tome što nijedna od nas kad smo to vidjele nije mogla ustati sve 3 smo se preplašile i tako je to nalik mišu letjelo sve do jutra po stropu i kad je ona umrla pred jutro to je nestalo. Od te noći još 1 tjedan nisam mogla zaspati već sam u svom krevetu gledala u strop dal će se to pojavit , veći strah u životu nisam doživjela. Kad mi se bude dalo ispričat ću vam još po koju takvu priču i još jednu situaciju u kojoj sam ja isto prisustvovala.
Nocas gledam zvijezdu koja me u mislima nosi k tebi...
User avatar
wendy
penzionerka
penzionerka
Posts: 2429
Joined: 29 Nov 2010, 02:07

Re: Duhovi?

Post by wendy »

wendy wrote:
trag_u_beskraju wrote:netko u to vjeruje netko ne , da bi vjerovali u dohove potrebno se je s tim srest :cer: ja osobno vjerujem da nešto postoji ,ali nisam sigurna što to točno postoji , našla sam se u dvije situacije gdje je normalno da se čovjek preplaši i iskoči iz vlastiite kože, no u tom trenutku kad vidite duha ,ili što to već bilo nije vas nimalo strah. puno puta se u mojoj kući pričalo o duhovima i situacijama koje su doživjeli naši susjedi, šta je najgora stvar nitko od njih nije lagao već su to bile istinite priče.
Imali smo jednu susjedu koja je živjela preko puta moje kuće, bila je na štakama i rijetko kada je izlazila iz kreveta većinom smo se svi pomalo brinuli o njoj. Svi su pričali da kod nje nešto nije u redu i da su se u toj kući i prije dešavale čudne stvari. Počeli smo je nalaziti svako jutro ispod stola koji je bio dosta udaljen od njenog kreveta, prvi puta smo mislili da je pala , pa da se sama zavukla pod stol, no ona je rekla da nije tako već da svaku noć dolazi nešto i vuče je sa kreveta dolje.Naravno da smo se svi tomu kasnije smijali kad je ona to rekla i nitko joj nije vjerovao, no kasnije nam baš nije bilo smiješno kad smo je svako jutro nalazili pod stolom ,a znamo da se sama tamo nije mogla zavuć ,jer je žena praktički bila u zadnje vrijeme nepokretna.Tako joj je jednog dana došlo slabo i znali smo da neće dugo izdržati da će umrijeti za koji dan , tako je svaku noć netko sjedio u njenoj kući i čuvao je obično su to bile po dvije susjede koje bi je čuvale. Kad je došao red na moju baku i još jednu susjedu da je idu čuvati ja sam ih molila da i mene povedu i nekako sam ja njih nagovorila i povele su one i mene.Te noći je toj susjedi bilo jako loše bila je na izdahu samo smo čekali trenutak da umre. I tako je ona jaukala cijelo večer i oko ponoći se nešto pojavilo na stropu što je bilo nalik mišu ,no to nije bio miš ,kako se to pojavilo u sobi gdje je ona ležala to je letilo po cijelom stropu gore malo na jednu stranu ,pa na drugu.Problem je bio u tome što nijedna od nas kad smo to vidjele nije mogla ustati sve 3 smo se preplašile i tako je to nalik mišu letjelo sve do jutra po stropu i kad je ona umrla pred jutro to je nestalo. Od te noći još 1 tjedan nisam mogla zaspati već sam u svom krevetu gledala u strop dal će se to pojavit , veći strah u životu nisam doživjela. Kad mi se bude dalo ispričat ću vam još po koju takvu priču i još jednu situaciju u kojoj sam ja isto prisustvovala.
uhhhhh :mislim:
odkada imas temperaturu, pocela si i miseve vidati :ljutimse:
trebala si poslusati mamicu i cerkicu :lol:
Nocas gledam zvijezdu koja me u mislima nosi k tebi...
Post Reply