O, jebote!

Izvjesca o aktivnostima gay udruga.
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: O, jebote!

Post by Aryanim »

Wow koja rasprava... eto pokrenule ste se pa mozete i nastavit, da tak velim... znaci ima zena na forumu koj bi i konstruktivno porazgovarale il pisale, al neznam gdje su kad neko izvuce neku temu stariju il zeli o necem nesto saznat i prikupit iskustva... da, i ja sam jedna od onih koja se zeza na forumu jer kad sam nesto pitala ozbiljnije il htjela saznat, ako mi jedan odgovor stigo bila sam sretna... sad ne stignem ni jedno ni drugo ni tipkat, znala sam da je prajd, htjela sam ic u zg al al eto sezonac sam i nemogu u ovo vrijeme nikako, vidjela sam da su slike super, znam zene koje su bile i kod njih vidjela slike, drago mi da je sve dobro proslo... a sad moze neko i nesto napisat ko je bio jer badava ja pisem koja nisam bila... :bubble:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: O, jebote!

Post by ow »

@Dodir Svile
zanimljivo je da si se došla ovdje isčuđavati (ko guska govnetu) što je forum mrtav ti koja si ga godinama sustavno ubijala, bilo svojim nadrkanim načinom komunikacije, bilo izazivanjem i vrijeđanjem korisnica koje su se po bilo kojoj osnovi zamjerile sebičnoj luđakinji u koju si svojevremeno bila zaljubljena, bilo tvojim pijanim izdrkavanjem koje si prakticirala kada te je ista definitivno odjebala.
pa sad eto - nauči živjeti s tim da je ovaj forum mrtav, da se o njemu nitko ne brine i da na njega dolaze lezbe koje ne zanima aktivizam već ih naprosto zanima da se malo opuste, zajebavaju i pričaju o svojim internim temama.
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: O, jebote!

Post by ow »

Draga daleka,
stvarno mi je drago što si se ti, eto, ove godine odvažila priključiti maloj grupici od 10.000 prajdovaca.
juhu za tebe :yeah:

No u nastavku tvojih velebnih izlaganja - morat ću te razočarati.
Naime, to što ti smatraš a odnosi se na vlasnicu foruma - istu uopće ne dodiruje jer ju trenutno zanimaju sasvim druge stvari pa joj se živo jebe fali li nekome na forumu neka tema ili ne.
Ona kaže da ju ovaj forum zanima samo unutar granica u kojima nitko neće stvarati probleme i da se i sama dođe povremeno opustiti zajebavajući se s honky i nedodirljivom i to je sve.

btw - za sve druge kojima bilo što nije jasno:
ovo nije aktivistički forum, na njega ne dolaze aktivisti kojima je to zanimanje i za koje primaju plaću, prema tome ne postoje teme koje je bilo tko ovdje MORAO otvoriti - jer ovdje nitko ništa ne mora. Svi trebaju raditi samo ono što oni žele :cer:
Tko bilo što smatra da treba napraviti nek to i napravi, a ja odoh vidjeti (kad sam već tu) što mi je honky odgovorila na zadnji post :laugh:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: O, jebote!

Post by Jelena-E »

A joj narode što ste zapenile... bez razloga... Po meni forum nije mrtav svi pišu šta im se piše I to mi je super. Kome se zeza nek se zeza ko hoće da otvori ozbiljnu temu nek je otvori pa sad ako niko ne odgovori pa šta... I sama sam do sada otvorila ko zna koliko tema pa su zamrle pa šta ću sad da kukam e baš...

Nego ima jedna druga stvar ovo je regionalni forum I ja se nešto ne osećam pozvano da kometarišem peticiju koju su potpisivali Hrvatski građani tj temu koju je otvorila daleka jer niti živim tu niti znam šta će biti, niti ikako na to mogu uticati... Tako isto I sa paradom u Splitu I u Zagrebu... Nikad nisam ni pomolila nos tamo pa ne mogu o tome ni pisati...

Tako ovaj forum mi je specifičan jer objedinjuje žene iz regiona I mislim da je baš u tome prednost. Znam da ja nisam dugo na ovom forumu ali sam zahvalana za sve dobre ljude koje sam upoznala ovde... I to da se ovde mogu opustit I zezati mi je baš pozitivno. :)
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: O, jebote!

Post by Vox Feminae »

ow wrote: Draga Voxicka - LGBT sajt kao i forum nije ziva stvar i nije u stanju se glasati.
Ja se ispričavam, tek sad vidjeh da se ovdje zaista razvila diskusija. Ajmo polako.

Hvala, stara, na pojašnjenju. Ubuduće ću pomno paziti da se zaista izražavam kako i dolikuje ovom sajtu.

ow wrote:Onaj tko je mogao pozvati su korisnice kojima je ta tema interesantna.
I ti se jedna od tih korisnica.
Dakle - zasto nisi otvorila temu kojom bi pouzvala zene na prajd?
I ovdje se izvinjavam. Naime, mislila sam - ako dignem temu - da će biti dovoljno jasno da se moji postovi referiraju na ovogodišnji Pride.

ISPRIKA SVIM KORISNICAMA: Da, ta sam. Potegnula sam pitanje tko ide, ostavljala spotove u temi

"Pride 2012", a na osnovu mojih pitanja i spota nikako, al baš nikako se nije moglo shvatiti na koju ja to godinu

ciljam.
:cita:

@LAURA: OK, stvarno nisam vidjela obavijest na sajtu, sori, previd. Svi ostali LGBT sajtovi su nekako to stavili na forum, gdje postoji neka aktivnost korisnika.

Zato sam pretpostavila. To mi je bilo logično. Izgleda nije. :shok:

I za kraj: možemo pričati što smo jele, pile, ševile, ... meni ne smeta. Samo nastavite. Mislim, za generacije

koje tek dolaze na ovaj zeleni sajt.
User avatar
Jarac
penzionerka
penzionerka
Posts: 3757
Joined: 23 Mar 2012, 22:17

Re: O, jebote!

Post by Jarac »

^

uvijek si bila odmjerena :) :*
loši dani dolaze.
loši dani dolaze sve češće.
sedimo i čekamo, misleći:
proći će.
ali dolazi dan kada
neće proći.
ostaće.
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: O, jebote!

Post by laura »

Vox Feminae wrote: I za kraj: možemo pričati što smo jele, pile, ševile, ... meni ne smeta. Samo nastavite. Mislim, za generacije

koje tek dolaze na ovaj zeleni sajt.
možemo mu promijeniti boju u crnu pa se neće vidjeti tko je šta radio :nau:

ajd živila :chears:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: O, jebote!

Post by ow »

Vox Feminae wrote:I ovdje se izvinjavam. Naime, mislila sam - ako dignem temu - da će biti dovoljno jasno da se moji postovi referiraju na ovogodišnji Pride.

ISPRIKA SVIM KORISNICAMA: Da, ta sam. Potegnula sam pitanje tko ide, ostavljala spotove u temi
"Pride 2012", a na osnovu mojih pitanja i spota nikako, al baš nikako se nije moglo shvatiti na koju ja to godinu
ciljam.
:cita:
@LAURA: OK, stvarno nisam vidjela obavijest na sajtu, sori, previd. Svi ostali LGBT sajtovi su nekako to stavili na forum, gdje postoji neka aktivnost korisnika.
Zato sam pretpostavila. To mi je bilo logično. Izgleda nije. :shok:
I za kraj: možemo pričati što smo jele, pile, ševile, ... meni ne smeta. Samo nastavite. Mislim, za generacije
koje tek dolaze na ovaj zeleni sajt.
ja sad odista ne razumijem zasto se ti ljutis....
Podigla si temu - nitko nije reagirao i sta sad?
To mora da ni nisu lezbe. Mozda smo mi svi u stvari Markicka :sce:

Vidis, mene mozda nervira sto tebe ne zanimaju ovrhe, delozacije, krediti u svicarcima, radnici bez place, mladi bez posla i perspektive i pun klinac drugih stvarnih problema i nepravdi s kojima se svakodnevno susrecemo....
No ne pada mi na pamet da te prozivam zato jer o tome ne pises.
Zasto ti sebi uzimas za pravo da prozivas mene jer nisam pisala o Prajdu?
Mislim, shvacas li da time krsis moje pravo da ovom forumu posvetim vremena koliko ja hocu i mogu, i da ga koristim kako ja hocu.
A ja s druge strane ni tebi, ni ikom drugom to ne radim....

btw - kada se ikada postavilo pitanje tko bi radio na sajtu i forumu (naravno besple) osim ovih žena koje nešto ovdje rade, sve ste se pravile blesave, izvlacile se da nemate vremena, da imate privatne razloge bla bla bla.

Pojavite se na forumu kada vam to pase ili ako se pojavi neki komad koji vas zainteresira.
Nestanete takodjer kada vam pase ili kada zbog vasih privatnih svadja, prekida, animoziteta i sl klima na forumu postane nepodnosljiva....
I nitko vas za to ne proziva.
Odete i dodjete bez rijeci i nitko vam to ne prigovara...
No najvise volim kada se nakon dugo vremena dovučete ovamo samo kako bi curama koje redovito dolaze docirale da su glupe, plitke da nisu dovoljno lezbe, da pisu o banalnim stvarima, da su glupe jer vjeruju u Boga, da su ormarushe, sto ne idu na Prajd, sto nisu ne znam ni ja sta....
A za to vrijeme netko ovdje ipak pise, postavlja vijesti, trosi svoje vrijeme sto vi nikada niste bile spremne, docekuje neke nove lezbe i daje im podrsku kakvu ste i vi sve dobile kada ste pocele dolaziti ovamo.
Nisi se mozda zapitala koliko je to nepristojno, neodgovorno i sebicno?
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
Jarac
penzionerka
penzionerka
Posts: 3757
Joined: 23 Mar 2012, 22:17

Re: O, jebote!

Post by Jarac »

hm... vidim velika rasprava nastala. kako to da dodir ne reagira, zivo me zanima. i ne kuzim tko je rekao da su forumasice plitke, ovakve ili onakve?
loši dani dolaze.
loši dani dolaze sve češće.
sedimo i čekamo, misleći:
proći će.
ali dolazi dan kada
neće proći.
ostaće.
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: O, jebote!

Post by Bubble »

ow wrote: Pojavite se na forumu kada vam to pase ili ako se pojavi neki komad koji vas zainteresira.
A-ha :dadada:

:bubble:
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: O, jebote!

Post by laura »

Bez Bubble i velike porcije kokica nijedna rasprava nema dobar epilog :hohoho:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: O, jebote!

Post by renata »

eto,zadnje tri godine pratim teme ovog foruma,naročito teme vezane za ljubav
i odnose sa ljudima,i zaista su dobro obrađene,i svaka žena može u njima pronaći
odgovore na pitanja koja sebi postavlja-u postovima sadašnjih il prethodnih korisnica.
upravo u tim živim postovima,u kojima žene iskreno progovaraju o svojim osjećajima i fizičkoj
privlačnosti prema ženama se nalazi-najmoćniji aktivizam....
a sad-tko hoće mahat aktivističkim bandijerama(zastavama)-pa nek,vala,maše sveudilj,
samo da u mahanju ne zaborave "obične" lezbe i njihove svakodnevne borbe za osjećaje prema ženama....

tako da forum nije "mrtav",
sve dok nam u gaćama je živo! :hihi: :yeah:
User avatar
whisper
penzionerka
penzionerka
Posts: 5902
Joined: 27 Oct 2010, 22:45
Location: istočno od raja..

Re: O, jebote!

Post by whisper »

renata wrote:eto,zadnje tri godine pratim teme ovog foruma,naročito teme vezane za ljubav
i odnose sa ljudima,i zaista su dobro obrađene,i svaka žena može u njima pronaći
odgovore na pitanja koja sebi postavlja-u postovima sadašnjih il prethodnih korisnica.
upravo u tim živim postovima,u kojima žene iskreno progovaraju o svojim osjećajima i fizičkoj
privlačnosti prema ženama se nalazi-najmoćniji aktivizam....
a sad-tko hoće mahat aktivističkim bandijerama(zastavama)-pa nek,vala,maše sveudilj,
samo da u mahanju ne zaborave "obične" lezbe i njihove svakodnevne borbe za osjećaje prema ženama....

tako da forum nije "mrtav",
sve dok nam u gaćama je živo! :hihi: :yeah:
:daa:
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: O, jebote!

Post by la pittura »

o, jebote! opisala bih ovo onom starom feralovom:
"druže tito ne pitaj se di su
svi su tvoji otišli na misu!"
ow wrote:Draga daleka,
stvarno mi je drago što si se ti, eto, ove godine odvažila priključiti maloj grupici od 10.000 prajdovaca.
juhu za tebe :yeah:
:laugh: :laugh:
renata wrote: sve dok nam u gaćama je živo! :hihi: :yeah:
:lol:

:kresanje:
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: O, jebote!

Post by Lea »

pratila sam vijesti o prideu i nešto malo vidjela na netu. uistinu je predivno izgledalo. svake sam godine posebno ponosna na neke drage ljude za koje znam da će sudjelovati ali i na sve ostale koji na bilo koji način podržavaju ovaj protest. :)
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
out
odbanovana
odbanovana
Posts: 349
Joined: 28 Jan 2003, 02:04

Re: O, jebote!

Post by out »

uh sto ja volin kad se ow raspali!!! toooo staraaaa
Post Reply