O, jebote!

Izvjesca o aktivnostima gay udruga.
User avatar
Jarac
penzionerka
penzionerka
Posts: 3757
Joined: 23 Mar 2012, 22:17

Re: O, jebote!

Post by Jarac »

nego, ja sam trebala ici ali nisam :( i ne mogu pisati jer ja sam doslovno tuzna sto sam bila sprijecena. nisam uspjela dignute glave prosetati gradom u koji sam zaljubljena, gradom koji volim. Zagreb je jedini muskarac u kog sam ikad bila zaljubljena.

Pustila sam dusu da mi ode tamo i bude ponosna.
loši dani dolaze.
loši dani dolaze sve češće.
sedimo i čekamo, misleći:
proći će.
ali dolazi dan kada
neće proći.
ostaće.
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: O, jebote!

Post by ow »

Ja sam bila na ST Pride-u i ne osjecam potrebu da se s tim hvalim.

Kog zanima nek me pita il nek baulja po FB-u....

Pride je ionako postao mainstreim :)
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
megan
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 577
Joined: 20 Mar 2013, 16:10
Location: Zagreb

Re: O, jebote!

Post by megan »

ja sam na ovom forumu čisto radi zabave, posjećujem samo pitanja ona.. ali sam primijetila da se nitko nije oglasio, što smatram čudnim. ne kritiziram

i bila sam na zg prideu, najviše me oduševila pozitiva i veselje. mislim da smo zaista pokazali da je to bila povorka ljubavi :cupid:
osim pokojeg namrgođenog promatrača, nikakvih negativnih iskustava nemam
pride je super naziv, samo ću još reći :cer:
User avatar
Jarac
penzionerka
penzionerka
Posts: 3757
Joined: 23 Mar 2012, 22:17

Re: O, jebote!

Post by Jarac »

pa robin, ti rece da ne ides. ili mi se samo cini.
loši dani dolaze.
loši dani dolaze sve češće.
sedimo i čekamo, misleći:
proći će.
ali dolazi dan kada
neće proći.
ostaće.
megan
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 577
Joined: 20 Mar 2013, 16:10
Location: Zagreb

Re: O, jebote!

Post by megan »

Lagala sam >:)

:lol:
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: O, jebote!

Post by Dodir_Svile »

Laura, ja sam sa Balkona (po ko zna koji put) otisla upravo zato sto su sve teme imalo ozbiljnije od "Sta ste danas..." i "Koja forumasica..." na aparatima, a ja nisam sestra milosrdnica da podizem forum iz mrtvih. Osim toga, ako korisnice koje su redovito na forumu nisu imale potrebu otvoriti topic niti o jednoj temi vezanoj za desavanja u LGBT najaktivnijem mjesecu, onda sumnjam da bi i moj mozebitno topic razvio nekakvu raspravu.
I naravno da kritiziram, jer mi je jako, jako cudan taj prosjek mentaliteta balkonske korisnice koju to apsolutno ne zanima. Bas se iznenadim svaki put.
Ja sam ionako na gay.hru koji je malo procvjetao uz novi dizajn i gdje se o aktivizmu raspravlja na sve strane :)

Stara, mainstream se pise mainstream. :P
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: O, jebote!

Post by laura »

Pa dobro, ovdje je mentalitet takav kakav je. Što ne znači da korisnice ne razmišljaju. I ne znači da mnoge od njih nisu gledale pride na streamingu, ili pogledale neku reportažu ili slike ili šta god. Ili možda čak bile u povorci.
Samo nisu imale potrebu da o tome pišu na forumu.
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: O, jebote!

Post by Vox Feminae »

Ne sumnjam da se ne razmišlja... ALI. Ja zapravo zaista mislim da to što

se ne piše predstavlja problem. Evo možda zašto, ovako, na prvu... :vox:


Onima koji su u nedoumici, a stalno navraćaju na Balconn možda bi upravo nečiji post značio puno...i za novi razlog zašto

otići.


Osim tog, gdje se desilo da jedan LGBT sajt ne poziva na Prajd? Ma koliko bio mainstream ili ne. :mis:

Treće, one koje ne žele ići iz raznoraznih razloga... ne vidim kako bi ih naše diskusije odbile od samog sajta.

Kak' god pogledaš, znamo za ubuduće. Naravno, svi su mogli otvoriti temu, kako je (mislim) Laura rekla... morat će se neka

od nas odvažit, ubuduće. :galeb:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ali, iznenadila sam se hrpici balkonskih ženica koje su radosno trusile po kavama i pivi i pričale o Prajdu (i, dakako,

išle). :cer: I kad sam im to rekla, odgovorile su mi da su i same bile iznenađene kako se nigdje o tome ne priča. Al, ajde,

barem sad pričamo. :hihi:
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: O, jebote!

Post by ow »

Dodir_Svile wrote:Laura, ja sam sa Balkona (po ko zna koji put) otisla upravo zato sto su sve teme imalo ozbiljnije od "Sta ste danas..." i "Koja forumasica..." na aparatima, a ja nisam sestra milosrdnica da podizem forum iz mrtvih.
Nitko te nije ni zvao da podizes forum iz mrtvih.
Dodir_Svile wrote:Osim toga, ako korisnice koje su redovito na forumu nisu imale potrebu otvoriti topic niti o jednoj temi vezanoj za desavanja u LGBT najaktivnijem mjesecu, onda sumnjam da bi i moj mozebitno topic razvio nekakvu raspravu.
Pa bi ti sada sto? Malo ih mijenjala?
Interesantno je kako najzesci "borci" za svoja prava lako skrenu krsiti prava drugih.
Ako one nisu osjetile potrebu prodiskutirati o dogadjanjima to je njihovo pravo - kao sto je tvoje pravo da o istima diskutiras ovdje, na gay.hr-u ili na marsu.
Ono sto nije tvoje pravo je ocekivanje da se druge osobe ponasaju kako tebi pase....
Dodir_Svile wrote:I naravno da kritiziram, jer mi je jako, jako cudan taj prosjek mentaliteta balkonske korisnice koju to apsolutno ne zanima. Bas se iznenadim svaki put.
yap - i Željki Markić je jako čudan tvoj mentalitet i u tom smislu ste ti i Željkica iste.
hladno si uzimate za pravo da određujete kako će tko živjeti i što ga treba zanimati :)
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
whisper
penzionerka
penzionerka
Posts: 5902
Joined: 27 Oct 2010, 22:45
Location: istočno od raja..

Re: O, jebote!

Post by whisper »

Razmišljala sam o prajdu,gledala ga,razgovarala o njemu,i apsolutno me zanima,nisam mogla biti prisutna jer sam radila taj dan.Mislim da nema gay osobe koja ne razmišlja o svemu tome,o sebi uostalom..svakodnevno,bilo da to iznosi javno ili ne.Što se tiče mog mentaliteta,ok je. :)
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: O, jebote!

Post by ow »

Vox Feminae wrote:Osim tog, gdje se desilo da jedan LGBT sajt ne poziva na Prajd? Ma koliko bio mainstream ili ne. :mis:
Draga Voxicka - LGBT sajt kao i forum nije ziva stvar i nije u stanju se glasati.
Onaj tko je mogao pozvati su korisnice kojima je ta tema interesantna.
I ti se jedna od tih korisnica.
Dakle - zasto nisi otvorila temu kojom bi pouzvala zene na prajd?
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
Jarac
penzionerka
penzionerka
Posts: 3757
Joined: 23 Mar 2012, 22:17

Re: O, jebote!

Post by Jarac »

kako sam NA MOJU VELIKU ZALOST U JEBENOJ BOSNI tu se bavim aktivizmom i svakodnevno raspravljam sa poluprimitivnim mi prijateljima i pokusavam ih osvjestit i na sto nacina dokazat da je normalno biti gay i da nismo bolesni. e to je meni prajd. i meni je prajd svaki dan. jebi ga. ne mogi stici na sve strane. ja ako na forumu ovom igdje pozivam onda pozivam na razne lgbt partije na koje isto tako nisam bas vidjela odaziv. ali sta bi sad, nece zene da idu pa nece. nismo svi isti.

ali i dalje zalim sto nisam mogla sa svojim ljubljenim prijateljima prosetati zagrebom :)
loši dani dolaze.
loši dani dolaze sve češće.
sedimo i čekamo, misleći:
proći će.
ali dolazi dan kada
neće proći.
ostaće.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: O, jebote!

Post by Dodir_Svile »

ow wrote: Nitko te nije ni zvao da podizes forum iz mrtvih.
Jest, laura mi je rekla da sam onda ja trebala otvoriti topic, sto mi ne pada na pamet.

ow wrote:Pa bi ti sada sto? Malo ih mijenjala?
Ne, nego bih ih prokomentirala. Dosadna si sa tim skakanjem na prvu loptu i zakljucivanjem bez ikakvog smisla.
ow wrote:Ako one nisu osjetile potrebu prodiskutirati o dogadjanjima to je njihovo pravo - kao sto je tvoje pravo da o istima diskutiras ovdje, na gay.hr-u ili na marsu.
Upravo, moje pravo da diskutiram. Tako da, sjaši.
ow wrote:Ono sto nije tvoje pravo je ocekivanje da se druge osobe ponasaju kako tebi pase....
Ajme, kako volis profulati cijelu poentu. Jel to neka nova disciplina u koju nisam upucena? Gdje sam ja rekla da se one trebaju ponasati onako kako meni pase? :pomak:

Dosadna si, s tobom su rasprave prestale biti normalne jos tamo 2005. jer donosis zakljucke bez osnove.
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
daleka
penzionerka
penzionerka
Posts: 2965
Joined: 20 Aug 2012, 13:27
Location: udaljena

Re: O, jebote!

Post by daleka »

Ja sam bila ove godine na prajdu i to je moj prvi, ali ne i zadnji prajd. Očito za sve treba doći svoje vrijeme. Kad čovjek osjeti da je spreman za neki drugi korak u životu. Tako sam ja bila spremna za prajd, tako sam spremna za outanje prijateljima . I sve to sprovodim u djelo. I da ponosna sam zbog toga. Ponosna sam na sebe, na to što jesam. I srce mi je bilo veliko kao kuća na ovom prajdu. Možda baš zbog toga što je sva vezano za prajd ove godine tako napeto i to naravno zahvaljujući Markićki i njenoj "Obitelji".
Također se slažem sa Dodir glede foruma. Forum je mrtav i jedine teme koje prolaze su "što sam jela" i "jesam li kakala".
Kada sam ja otvorila temu vezanu za mogučnost referenduma koji ovi primitivci žele sprovesti nitko se na nju nije obazreo. Kao da se to vas ne tiće.
Žao mi je što je tome tako i što nema kvalitetnih rasprava, razgovora. Jer možda bi neke ozbiljne teme pomogle nekoj forumašici, ali ovako sa ovim temama u Cirkusu i Dnevnom boravku, Balconn doslovce postaje samo mjesto za razbibrigu i ubijanje dosade.
Da odustanem ?!
Ne !!! Ne stoji mi !!!
User avatar
daleka
penzionerka
penzionerka
Posts: 2965
Joined: 20 Aug 2012, 13:27
Location: udaljena

Re: O, jebote!

Post by daleka »

Image

Image


Image

Image


Image

Image

Image
Da odustanem ?!
Ne !!! Ne stoji mi !!!
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: O, jebote!

Post by laura »

Da Daleka, forum s vremena na vrijeme nema interesantnih rasprava, ali takvih rasprava nema ni po drugim forumima baš uvijek ( provjerila ja ) ili se svode na šiljenje uvijek istih osoba. Forum nije mrtav dok god na njemu ima živih žena, a ja bome mislim da su žene na ovom forumu itekako žive. Sve drugo je vrijeđanje istih.

A ti Dodiru, ti jedino što znaš kada nemaš argumenata ( a uglavnom ili ih nemaš ili su loši ), znaš pljuvati po staroj jer ti to uvijek dobro prolazi. :)
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: O, jebote!

Post by laura »

Eh još nešto. Ja ne razumijem koga se ovdje zapravo proziva? Vlasnicu foruma koja nije eto bila dovoljno osvještena da otvori temu o Zg-pride-u, ili sve korisnice zajedno?

Btw Vox, ovo sam tek sada vidjela:
Vox Feminae wrote: Osim tog, gdje se desilo da jedan LGBT sajt ne poziva na Prajd?
Na sajtu je bila obavijest za Prajd, kao i na Blc facebooku.
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
daleka
penzionerka
penzionerka
Posts: 2965
Joined: 20 Aug 2012, 13:27
Location: udaljena

Re: O, jebote!

Post by daleka »

Laura htjela ti to priznati ili ne, forum je mrtav. I to ne od jučer već jako, jako dugo.
Kad kažem mrtav mislim na teme koje bi trebale izazvati malo veću reakciju od
topica tipa Što biste radili sa osobom iznad.
I da, smatram da su se i forumašice, a i vlasnica foruma trebale aktivirati po pitanju mnogih gorućih tema vezanih za LGBT zajednicu, koje su se dešavale ovaj mjesec kao i protekli. . Ali eto niti jedna se nije našla da bi išta prokomentirala ili otvorila neki suvisli topic.
Možeš se ti ljutiti do mile volje, baš kao i Stara, možeš argumentirat i možeš
me citirati, ali ne možeš pobjeći od činjenice da se ovdje mora nešto promjeniti. Zato ima sve manje curka ovdje, sve manje starih forumašica navraća. Sve je manje kvalitetne spike.
I iskreno nije me birga za druge forume. Na njih ne dolazim niti me zanimaju. Ali briga me je za ovaj forum jer ga volim. I zato smatram da bi se mogel početi dizati neke stare teme ili otvarati nove. Jer ako se nešto ne poduzme sve će nažalost otići k vragu :( Forum naprosto treba oživjeti.
Da odustanem ?!
Ne !!! Ne stoji mi !!!
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: O, jebote!

Post by Dodir_Svile »

Draga Laura, ja, kao sto vidis (ili ne vidis), nisam nikoga prozvala, nego ste se ti i stara NASLE prozvane. Ja sam samo izrazila cudjenje da se jedan forum koji se zeli nazvati ozbiljnim (sto vec odavno nije), nije ni osvrnuo na vrlo vazna dogadjanja za populaciju kojoj je namijenjen. I ne razumijem zasto mi to zamjeris. To je vrlo legitiman i na mjestu komentar. Kuzim da je staroj tesko vidjeti ovaj forum da je propao, ali nisam ja kriva sto to spominjem.

A sto se tice toga da nikad nemam argumenata, sorry, ali sad malo ispadas smijesna :)
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Jarac
penzionerka
penzionerka
Posts: 3757
Joined: 23 Mar 2012, 22:17

Re: O, jebote!

Post by Jarac »

ne znam, sa dodir se cesce slazem nego sa starom pa se nekako moram sloziti s njom i dalekom ovaj put. moram se sloziti s tim da na ovom forumu nista pametno ne radimo i da se oglusimo na svaku vrstu ozbiljnih tema. pricam u mnozini zato sto i sebe ubrajam u te koje izbjegavaju svaku vrstu ozbiljnih rasprava. istina je da imam osobnih problema trenutno ali kad to covjek nema problema, tako da to nije opravdanje. ne znam. bilo bi ok da nesto ucinimo po tom pitanju.

i moram jos nesto reci. previse mi je tu internih spika i zbog toga zene koje tu dodju isto tako vrlo brzo odu.
loši dani dolaze.
loši dani dolaze sve češće.
sedimo i čekamo, misleći:
proći će.
ali dolazi dan kada
neće proći.
ostaće.
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: O, jebote!

Post by laura »

Dodir, hvala na objašnjenju :naklo:

Daleka, ne ljutim se ja. Ali ovakvih rasprava na ovom forumu bilo je često, i prije mene, i prije tebe. Činjenica je da se nekad okupi neka grupica žena koje vole raspravljati i otvaraju se nove teme. Onda te žene nestanu i ostanu žene koje ne vole raspravljati i koje se ovdje dođu zabaviti. Što ne znači da te žene nisu kvalitetne. Ne može nitko nikome čupati riječi iz usta. Ako će forum kako ti kažeš otići k vragu nije ni to smak svijeta. Otvorit će netko drugi neki drugi forum.

Jarče, ti si u pravu, samo internih spika ima svugdje, naročito kada se žene upoznaju, to je neizbježno. Jest, osobni problemi ne bi trebali biti isprika ali itekako mogu zakočiti čovjeka da bude i kreativan i otvoren i raspoložen za bilo koju spiku osim zezancije.

Je li koja od vas raspoložena za vođenje foruma? :bubble:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Jarac
penzionerka
penzionerka
Posts: 3757
Joined: 23 Mar 2012, 22:17

Re: O, jebote!

Post by Jarac »

vodjenje foruma, jok. ja previse ofiram.


interne spike bi trebale ici na pp ili osobni mail, kaj ne?
loši dani dolaze.
loši dani dolaze sve češće.
sedimo i čekamo, misleći:
proći će.
ali dolazi dan kada
neće proći.
ostaće.
User avatar
daleka
penzionerka
penzionerka
Posts: 2965
Joined: 20 Aug 2012, 13:27
Location: udaljena

Re: O, jebote!

Post by daleka »

Jarac wrote:

interne spike bi trebale ici na pp ili osobni mail, kaj ne?
:super:

da i to je točno. moram priznati da mi se nimalo ne sviđa zacatavanje tama . a toga ima ijoho. i nitko na to više ne reagira. a zacatava se baš tim internim spikama. ne kažem da nisam ni ja jednom to radila, jesm vjerojatno, ali ima onih koje to rade konstantno. i opet nemam ništa protiv tih cura, neke čak i poznajem osobno , ali smatam da bi takve stavri trebale ići na pp ili na chat.
pa ne moramo svi znati ko je kaj radil dok se našao sa nekim i njihovu intetnu zezanciju.
Uz dužno poštovanje svima ovdje.
Da odustanem ?!
Ne !!! Ne stoji mi !!!
User avatar
Jarac
penzionerka
penzionerka
Posts: 3757
Joined: 23 Mar 2012, 22:17

Re: O, jebote!

Post by Jarac »

jašta :daa:
loši dani dolaze.
loši dani dolaze sve češće.
sedimo i čekamo, misleći:
proći će.
ali dolazi dan kada
neće proći.
ostaće.
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: O, jebote!

Post by laura »

Koja se to ozbiljnija tema zacatavala a da to nije otišlo u off? Ako neka je onda je to valjda promaklo admin-ima i mod-ovima pa ih je bilo tko kome to smeta mogao upozoriti.

A teme u cirkusu su teme u cirkusu. Zašto se žene ne bi zezale? Zar je to zabranjeno? Isto kao što nije zabranjeno da se netko sa strane uključi u zafrkanciju, do sada nisam primijetila da netko nekoga isključuje.
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
Post Reply