Sarajevo Pride 2014

Izvjesca o aktivnostima gay udruga.
Post Reply
User avatar
Arizona
penzionerka
penzionerka
Posts: 1088
Joined: 07 Sep 2013, 02:27

Sarajevo Pride 2014

Post by Arizona »

Vidjeh danas na netu da bi se trebala odrzati gay parada u Sarajevu u maju ove godine. Jeste culi nesto o ovome?
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: Sarajevo Pride 2014

Post by Lea »

e Arizona, rado bih ti pomogla, al nemam pojma. :) međutim, poznam nekog tko bi mogao imati relevantnu info, pa ti javim. :)
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Sarajevo Pride 2014

Post by hellen_stewart »

ja nista nisam cula,ni putem medija ni ovako usput,ako sta saznam napisem :dadada:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Sarajevo Pride 2014

Post by laura »

Evo ja danas naišla na ovo, ali ne znam koliko je istinito:

http://www.sarajevo365.com/vijesti/sara ... skenderije#" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.facebook.com/ZaustavimoPara ... u1.Maj2014" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.sarajevo365.com/vijesti/sara ... de-ce-biti#" onclick="window.open(this.href);return false;
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Arizona
penzionerka
penzionerka
Posts: 1088
Joined: 07 Sep 2013, 02:27

Re: Sarajevo Pride 2014

Post by Arizona »

Hvala na informacijama, neki tvrde da je ovo izmisljotina, neki ne, ko bi znao... Nekako mi se cini da je aktivizam u Bosni totalno utihnuo, ili sam ja neupucena... :scratch:
mistake
pripravnica
pripravnica
Posts: 451
Joined: 29 Mar 2013, 21:54

Re: Sarajevo Pride 2014

Post by mistake »

Tako sam i ja čula.... da se planira pride za peti mjesec.

S tim da sam neki dan vidjela, te prijavila nekoliko grupa na fb-u koje zagovaraju mržnju, te napad učesnika parade. :patnja:
“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
User avatar
B. Cause
Tekla sam rnfa
Posts: 3756
Joined: 20 Sep 2013, 21:03
Location: Zagreb

Re: Sarajevo Pride 2014

Post by B. Cause »

mistake wrote:S tim da sam neki dan vidjela, te prijavila nekoliko grupa na fb-u koje zagovaraju mržnju, te napad učesnika parade. :patnja:
Grupa je uklonjena...jučer mi na fejsu došao povratni info :daa:
Image Image Image
mistake
pripravnica
pripravnica
Posts: 451
Joined: 29 Mar 2013, 21:54

Re: Sarajevo Pride 2014

Post by mistake »

Grupa je uklonjena...jučer mi na fejsu došao povratni info :daa:[/quote]

Znam, danas prijavila još dvije. :negative:
“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
User avatar
Arizona
penzionerka
penzionerka
Posts: 1088
Joined: 07 Sep 2013, 02:27

Re: Sarajevo Pride 2014

Post by Arizona »

Kad ce se odrzati u BiH? :mislim:
Post Reply