Split Pride 11.lipnja

Izvjesca o aktivnostima gay udruga.
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Split Pride 11.lipnja

Post by ow »

nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Split Pride 11.lipnja

Post by ow »

moje guze neces dobit :hihi:

nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: Split Pride 11.lipnja

Post by Bubble »

Mozda bi morao netko objasniti ovim ljudima da homoseksualizam nije zarazan :bubble:
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Split Pride 11.lipnja

Post by laura »

Mozda se oni samo boje svojih skrivenih zelja :slamba:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
lira.folira
pripravnica
pripravnica
Posts: 337
Joined: 29 Mar 2009, 15:09
Location: Južna strana mjeseca

Re: Split Pride 11.lipnja

Post by lira.folira »

laura wrote:Mozda se oni samo boje svojih skrivenih zelja :slamba:
Ovo je vrlo vjerojatno :hihi:

Puno će još vremena proći dok se svijest dalmatinaca počne mijenjati...

U Splitu su možda nazadni, no trebate vidjeti način razmišljanja u Zadru... Nisam mogla ni pomisliti da nešto tako zatucano uopće postoji...
Tu samo što nisu kamenovali dečke koji su se za maškare obukli u djevojke i pritom se dobro zabavljali... Neki susjedi se okomili na njih, bilo je preružno čuti što su im sve izgovorili...

Možda je Laura i nesvjesno u pravu, u Dalmaciji se ljudi boje svojih vlastitih želja i promjena općenito.....
User avatar
youpi
pripravnica
pripravnica
Posts: 249
Joined: 01 Jun 2011, 16:50
Location: promjenjiva

Re: Split Pride 11.lipnja

Post by youpi »

evo jedna super prica..

http://www.index.hr/vijesti/clanak/proc ... 56776.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: Split Pride 11.lipnja

Post by la pittura »

Mnogi moji prijatelji i poznanici koji su vecinom sa ovih prostora a vec godinama zive u inostranstvu su zapanjeni dogadjajem u Splitu. Kazu da su bas za taj grad osjecali i mislili da je liberalan, slobodan, svjetski...eeee Splite, Splite.
E prijatelji i poznanici...
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Split Pride 11.lipnja

Post by djurdja »

youpi wrote:evo jedna super prica..

http://www.index.hr/vijesti/clanak/proc ... 56776.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Ovaj Pride je bar za mene pozitivno završio, shvatio sam da sam različit, više neću pokušavati biti isti. Ostat ću čista srca, voljet ću sve ljude bez obzira na rasu, spol, nacionalnost, vjeru ili orijentaciju, neću nikome željeti zlo, neću nikome nauditi, svakome ću pomoći, bit ću dobar, borit ću se za pravdu, vjerovat ću u Boga, voljet ću svoj grad, svoje susjede, svoju obitelj, štitit ću
slabije, neću biti pun predrasuda, neću lagati, to su stvari kojih se neću odreći da bih BIO POPUT VAS.
Svaka čast! :bravo:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
Post Reply