"JER NAM JE STALO" Poznati u kampanji za LGBT populaciju

Izvjesca o aktivnostima gay udruga.
Post Reply
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

"JER NAM JE STALO" Poznati u kampanji za LGBT populaciju

Post by Aryanim »

http://www.slobodnadalmacija.hr/Scena/S ... fault.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Da se samo nadovezem, dal ste primjetili po zagrebu plakate, billborde sa duginim bojama i poznatim osobama? ja vidjla na bologni... :)
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: "JER NAM JE STALO" Poznati u kampanji za LGBT populaciju

Post by ow »

Super je - meni su takve akcije najdraze i mislim da su najucinkovitije :)
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: "JER NAM JE STALO" Poznati u kampanji za LGBT populaciju

Post by Aryanim »

Image

‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
piz_darija
Pizda_rija
Pizda_rija
Posts: 1997
Joined: 11 Aug 2006, 12:24
Location: s kraja svijeta, tamo gdje se pada...

Re: "JER NAM JE STALO" Poznati u kampanji za LGBT populaciju

Post by piz_darija »

đe rozga, nista bez bizuterije... :cer:
Image
User avatar
MOANA
penzionerka
penzionerka
Posts: 1152
Joined: 06 Jul 2010, 22:02
Location: negdje nigdje

IZBOR - riječ koja je podjelila LGBT osobe

Post by MOANA »

Prije svega pogledajte nadam se već svima dobro znan spot
" Jer nam je stalo"



A sada ga pogledajte ponovo i zadržite se na rečenici " Dosta mi je roditelja koji ne poštuju IZBOR svoje djece"

Ono što mene zanima je kako i tumačite baš tu riječ IZBOR.

Da li se slažete sa objašnjenjem Pridovaca
"Izbor je dio koji se odnosi na korpus ljudskih prava djece (po zakonu, osoba do 18 godina). Djeca po međunarodnom pravu imaju "ograničena prava", no imaju pravo na "izbor". Izbor se ne odnosi na spolnu orijentaciju i rodni identitet, niti se to u spotu tako spominje."

Ili pak ovih drugih koji isključivo misle da riječ IZBOR bode u oči i da bi se kod pojedinih osoba mogla tumačiti kao spolna orjentacija, odnosno nešto tipa "aha, vidiš da ako želiš možeš biti i hetero, a ne homo "


Ajde...pucajte sada....
ne želim da me baš svatko voli.ljubav nekih ljudi čak me i vrijeđa i umanjuje moje samopoštovanje
infinity8
pripravnica
pripravnica
Posts: 354
Joined: 16 Oct 2011, 20:44

Re: IZBOR - riječ koja je podjelila LGBT osobe

Post by infinity8 »

da, odmah sam to "čula"....
“It is part of the nature of every definitive love that sooner or later it can reach the beloved only in infinity.”
Rilke
User avatar
sunce
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 529
Joined: 16 Oct 2010, 22:48
Location: Zagreb

Re: IZBOR - riječ koja je podjelila LGBT osobe

Post by sunce »

Homoseksualnost jest mozda neciji izbor. Zasto im to osporavati ili neprihvacati?
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: IZBOR - riječ koja je podjelila LGBT osobe

Post by Aryanim »

sunce wrote:Homoseksualnost jest mozda neciji izbor. Zasto im to osporavati ili neprihvacati?
na koga to mislis da je to njihov izbor?

sve vise plakata primjecujem po zg... :cer:
Last edited by Aryanim on 08 Nov 2011, 22:07, edited 1 time in total.
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: IZBOR - riječ koja je podjelila LGBT osobe

Post by ow »

Ja, iz pozicije majke, sam tu rijec shvatila kao uvod u spot zahtjeva za sirim ljudskim pravima od puke seksualne orjentacije - i kao takvo - pozitivan pomak u djelovanje LGBT aktivista.

Naime roditelji (kao sto znamo) odredjuju djeci sta ce studirati, s kim ce izlaziti, sto ce oblaciti i.t.d.
Ne brane samo kcerkama da imaju cure, vec im brane da furaju sa osobom druge nacionalnosti, vjeroispovjesti, socijalnog i obrazovnog statusa, imovinskog stanja i tome slicno. I u tom smislu sam shvatila tu rijec.

Nije mi zasmetala.
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: "JER NAM JE STALO" Poznati u kampanji za LGBT populaciju

Post by Aryanim »

cini se da su dvije iste teme samo na drugim mjestima...
super mi je to da se nesto pokazuje i to pozitivno, evo i rtl je imao prilog

http://www.rtl.hr/rtl-sada/rtl-danas/18622/" onclick="window.open(this.href);return false;
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: IZBOR - riječ koja je podjelila LGBT osobe

Post by djurdja »

ow wrote:Ja, iz pozicije majke, sam tu rijec shvatila kao uvod u spot zahtjeva za sirim ljudskim pravima od puke seksualne orjentacije - i kao takvo - pozitivan pomak u djelovanje LGBT aktivista.

Naime roditelji (kao sto znamo) odredjuju djeci sta ce studirati, s kim ce izlaziti, sto ce oblaciti i.t.d.
Ne brane samo kcerkama da imaju cure, vec im brane da furaju sa osobom druge nacionalnosti, vjeroispovjesti, socijalnog i obrazovnog statusa, imovinskog stanja i tome slicno. I u tom smislu sam shvatila tu rijec.

Nije mi zasmetala.
upravo to :super:
sunce wrote:Homoseksualnost jest mozda neciji izbor. Zasto im to osporavati ili neprihvacati?
ne bih rekla, sama homoseksualnost nije izbor. prije bih rekla da je izbor eksperimentiranje s istim spolom, a to nema veze s homoseksualnoscu.
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: "JER NAM JE STALO" Poznati u kampanji za LGBT populaciju

Post by Aryanim »

a ako se uzme ta rijec vise kao izbor dal ce se neko outat ili ne, kada, kako, vise mi to onda vuce na izbor...
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
MOANA
penzionerka
penzionerka
Posts: 1152
Joined: 06 Jul 2010, 22:02
Location: negdje nigdje

Re: IZBOR - riječ koja je podjelila LGBT osobe

Post by MOANA »

ow wrote:Ja, iz pozicije majke, sam tu rijec shvatila kao uvod u spot zahtjeva za sirim ljudskim pravima od puke seksualne orjentacije - i kao takvo - pozitivan pomak u djelovanje LGBT aktivista.

Naime roditelji (kao sto znamo) odredjuju djeci sta ce studirati, s kim ce izlaziti, sto ce oblaciti i.t.d.
Ne brane samo kcerkama da imaju cure, vec im brane da furaju sa osobom druge nacionalnosti, vjeroispovjesti, socijalnog i obrazovnog statusa, imovinskog stanja i tome slicno. I u tom smislu sam shvatila tu rijec.

Nije mi zasmetala.

Točno tako sam i ja to razumjela....odlično rečeno Ow... :) :super: :super:
Drago mi je da nisam jedina. Već sam se pobojala da imam pogrešno mišljenje. :)
ne želim da me baš svatko voli.ljubav nekih ljudi čak me i vrijeđa i umanjuje moje samopoštovanje
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: "JER NAM JE STALO" Poznati u kampanji za LGBT populaciju

Post by Aryanim »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... qAjZCR5Y3E[/youtube]

Crna gora.... kako dobra reklama... :lol: prvo piva, utakmica, naravno tipicno musko ponasanje kad ekipa da gol i onda poljubac... :dadada:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: "JER NAM JE STALO" Poznati u kampanji za LGBT populaciju

Post by la pittura »

Aryanim wrote:[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... qAjZCR5Y3E[/youtube]

Crna gora.... kako dobra reklama... :lol: prvo piva, utakmica, naravno tipicno musko ponasanje kad ekipa da gol i onda poljubac... :dadada:

epilog

http://www.e-novine.com/region/region-c ... oricu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
Post Reply