Šareno kino

Izvjesca o aktivnostima gay udruga.
Post Reply
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Šareno kino

Post by laura »

Dobila sam od Svetlane iz Udruzenja Q obavijest o novim aktivnostima:



Koncept „Šarenog kina“ je pokrenut u Bosni i Hercegovini u cilju povećanja dostupnosti LGBT i queer kulture LGBTIQ zajednici i svim friendly osobama.

Nemogućnost da svima uživo prikažemo filmove koji se bave nevedenom tematikom nas je nagnala da kreiramo cyber prostor koji će biti svima dostupan. Smatramo da će to dovesti i do povezivanja i povećane kohezije pripadnika/ica LGBTIQ populacije u Bosni i Hercegovini kao i u regiji.

Za početak se prikazivanje odvija preko youtuba, ali planiramo uvesti live streaming, te praviti projekcije jednom sedmično.


Prvi film na repertoaru - Širom otvorenih očiju

Na stranici http://www.youtube.com/watch?v=9dBF3GsQzl4" onclick="window.open(this.href);return false;
možete pogledati Izraelski film Einayim Petukhoth / Širom otvorenih očiju.

Svakog utorka prikazaćemo po jedan film LGBTIQ tematike. Informacije možete primati putem Facebooka na: https://www.facebook.com/profile.php?id ... 41&sk=wall" onclick="window.open(this.href);return false;.

Ako imate neki prijedlog za film, slobodno nam se javite na: sarenokino@gmail.com.


Šareno kino
sarenokino@gmail.com
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: Šareno kino

Post by dalloway »

super,to možemo svi gledati :bravo:
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Šareno kino

Post by laura »

i cini mi se dosta zanimljivo :daa:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: Šareno kino

Post by dalloway »

odlična ideja :daa:
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
Post Reply