sjetih se sebe mlade i blesave

Hajde sminkerice, izvadite svoja sjenila, kremice, pudere, sminke i ostale tricarije kojima sakrivate prirodnu ljepotu i navalite u ovaj forum.
mizzy
Official Avatar Dealer
Official Avatar Dealer
Posts: 263
Joined: 23 Apr 2003, 14:51
Location: Zagreb
Contact:

sjetih se sebe mlade i blesave

Post by mizzy »

Nevjerovatno kako s godinama zaboravimo da smo bili mladi i blesavi i da smo radili ono sto danas se nebi ni u ludilu usudili napraviti.
Recimo, sjetila sam se da sam ja u osnovnu skolu dolazila u tatinim kariranim kosuljama. Meni je to bila fora samo takva i uzivala sam u tome. Onda sam u srednjoj (dvije frendice i ja) dolazile u pidľamama u ąkolu. Zapravo, gore smo tada oblačile (ako je bilo malčice hladnije) neku maicu dugih rukava, preko toga maicu kratkih rukava izokrenutu natraąke i po mogućnosti s odrezanim okovratnicima i rukavima i tako neporubljeno smo mi s ponosom nosile. Dolje sam ja imala tatinu pidľamu svjetlo plave boje sa vertikalnim prugicama (bijele, crne, tamnoplave) i naravno, tenisice na noge (kasnije marte), a frendice su imale bas one s medekima mekane. Pa sam onda jednu bijelu na prugice odrezala do koljenja pa tako nosila ... a jednom, boze moj, obukla sam (u srednjoj skoli) tatinu kosulju, sako i kravatu (imala sam kosu do visine brade) dolje traperice i marte ...
Danas se nebi usudila ... imate li vi slicnih prica? Ne mora biti o oblacenju rijec, ja sam na tu stranu bila ćaknuta, na koju ste vi? :mrgreen:
Što te uistinu hrani? Iz čega živiš? Što te jača na tvojemu putu u slobodu? Što je tvoja najdublja slad, tvoja najdublja čežnja?
Image
User avatar
mudroslava
Dr. SEXpertica
Dr. SEXpertica
Posts: 730
Joined: 22 Nov 2002, 16:29
Location: Berlin
Contact:

Post by mudroslava »

:cool: Kod mene je obratno. Mislim da sam se u srednjoj skoli drustveno prihvatljivije oblacila nego sad!!! :mrgreen: :cool:
My body is not a temple
It's an amusement park

It's not a side effects of the cocaine...

They tried to make me go to rehab
I said no, no, no.
Hobotnica
Neuhvatljiva - Lakonoga - Okretna
Neuhvatljiva  - Lakonoga - Okretna
Posts: 57
Joined: 04 Jun 2003, 11:54
Location: Belgrade

Post by Hobotnica »

Mnoge stvari koje sada radim ni u kom slucaju nisu mi se mogle desiti sa 16, 18, 22, 25, 27, 29, 31, 33, 35... A onda je dosla ta 36. kriticna, kada mi se sve cini prikladnim, od oblacenja, frizure, mesta za izlazak...Daleko od toga da sam izgubila kriterijume, ne, zaista nisam. Samo sam malo otkacila i dozvolila sebi (i drugima) nesto sto ranije nisam...
U potrazi za novim vidicima...
mizzy
Official Avatar Dealer
Official Avatar Dealer
Posts: 263
Joined: 23 Apr 2003, 14:51
Location: Zagreb
Contact:

Post by mizzy »

mudroslava wrote: :cool: Kod mene je obratno. Mislim da sam se u srednjoj skoli drustveno prihvatljivije oblacila nego sad!!! :mrgreen: :cool:
a ja sam se pofarbala u sareno ... :mrgreen: :?

:( vise nisam "fora" kao sto sam nekada bila ...
Što te uistinu hrani? Iz čega živiš? Što te jača na tvojemu putu u slobodu? Što je tvoja najdublja slad, tvoja najdublja čežnja?
Image
SheDevil
Anka partizanka
Anka partizanka
Posts: 668
Joined: 09 Sep 2003, 18:14
Location: zagreb

Post by SheDevil »

ja sam oduvijek bila u crnom, u suknjama do poda, u vojnickim cizmama... i jos sam danas takva, ako ikako mogu :mrgreen:
u malom gradicu gdje sam odrastala moj je stil oblacenja oduvijek izazivao komentare i osudjivanje, ali nikad mi bas nije previse stalo do toga sto misle ljudi (osim oni koje volim), a moji su roditelji bili totalno cool :cool: pa se nisam trebala sekirati ni zbog situacije kod kuce.
ne volim uniformiranost, ne volim modu, volim ono sto mi se svidja i u cemu mi je udobno...

eh, da, i ja sam nosila tatine kosulje, a ako se dobro sjecam i njegov kaput iz ranih 60-ih :mrgreen:
Mala partizanka kolo vodila...
SheDevil
Anka partizanka
Anka partizanka
Posts: 668
Joined: 09 Sep 2003, 18:14
Location: zagreb

Post by SheDevil »

ej mizzy, ti si ko moj sin, i on ide u vrtic u pidjami i citav je dan u njoj, iako rijetko, kad mi se inati :lol: :lol: :lol: :lol:
Mala partizanka kolo vodila...
mizzy
Official Avatar Dealer
Official Avatar Dealer
Posts: 263
Joined: 23 Apr 2003, 14:51
Location: Zagreb
Contact:

Post by mizzy »

SheDevil wrote:ej mizzy, ti si ko moj sin, i on ide u vrtic u pidjami i citav je dan u njoj, iako rijetko, kad mi se inati :lol: :lol: :lol: :lol:
ajde bas mi je drago cuti da nekoga podsjecam na sina koji ide u vrtic :lol: :lol: :lol: e sumpor ti ...
SheDevil wrote:ja sam oduvijek bila u crnom, u suknjama do poda, u vojnickim cizmama... i jos sam danas takva, ako ikako mogu


jel to ona "moda" kad imas i crnu kosu, bljedu put i crno obrubljene oci sa crnom olovkom, jel! ??? 8:) meni to svidja
Što te uistinu hrani? Iz čega živiš? Što te jača na tvojemu putu u slobodu? Što je tvoja najdublja slad, tvoja najdublja čežnja?
Image
SheDevil
Anka partizanka
Anka partizanka
Posts: 668
Joined: 09 Sep 2003, 18:14
Location: zagreb

Post by SheDevil »

eh, tu sam uvijek imala problem, pa nisam bas htjela ici do krajnosti, jer to opet ne bi bio moj stil nego nesto preuzeto. uostalom, bilo mi je zao unistiti moju dugu plavu kosu. a i otkrila sam, da blijeda put ide i uz tu boju kosu :lol: :lol:
Mala partizanka kolo vodila...
nebrini
Cirkusna detektivka
Cirkusna detektivka
Posts: 253
Joined: 20 Feb 2003, 20:11

Post by nebrini »

ja sam nekad obukla tatinu kosulju nekad sam imala 11 god,moja mama je poludela od mene pitala -ti si devojcica a ne musko.to ne valja da nosis tatinu kosulju ti obuci lepo belu zensku kosulju,suknju,pantalone,a ne da nosis tatine,osecala sam da sam ja zensko..
Ja obucem samo zenske a ne muske,to mi je nekad moja mama naucila da ne obucem muske ..moj je stil da obucem elegetno..
ponekad kad sam srecna
ponekad i kad sam zaljubljena
nedam da ti dam moje srce
Pitija
vrtic
vrtic
Posts: 11
Joined: 05 Jul 2003, 22:37

Post by Pitija »

boze moj, ja sam nosila kombine i marte. strasno. i vulgarno, fuj. dakle, ne nedostaje mi ta nekonvencionalnost u oblacenju, vec mi uzasno nedostaje ona lakoca kojom sam prilazila ljudima i nadasve iskrenost u odnosima. a bas mi je drago da si pokrenula tu temu, jer dala mi je da se sjetim tih nekih stvari koje sam putem negdje zagubila.
User avatar
vancouverite
penzionerka
penzionerka
Posts: 1198
Joined: 28 Dec 2002, 09:48
Location: VANKUVER

Post by vancouverite »

Ja danas nosim pidzame kad god mogu. To jest, dodjem kuci, u sest popodne , i okupam se i odmah u pidzamu i tako sjedim i citam, i gledam TV i tipkam, i gledam kroz prozor na moje komsije u onom neboderu na pljucomet. Tako do ponoci otprilike.
:cool:
O ucitelju... vrati mi klikere.....
D. Lukic
lokomotivica
da li bi prala nase gace, mace?
da li bi prala nase gace, mace?
Posts: 133
Joined: 21 Nov 2002, 22:15

Post by lokomotivica »

...i ja..... pidjame...
...sto rece neko:''ovdje iz pidjame ides u radno odjelo , pa opet u pidjamu''......doduse i moja''radna''odjeca lici na pidjamu...volim udobnost ovih dana
nebrini
Cirkusna detektivka
Cirkusna detektivka
Posts: 253
Joined: 20 Feb 2003, 20:11

Post by nebrini »

ja sam nekad sam imala 12 god sam obukla pidzamu nosila sam kuci ..odjednom moji kazu da ne obuces pidzamu ceo dan...
ponekad kad sam srecna
ponekad i kad sam zaljubljena
nedam da ti dam moje srce
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Post by honky »

heh...Nas je negdi tam sa 16 zarazil techno virus i svi kompletno smo se isfuravali na techno-vjeverice...o maj Gad...kosa u vanzemaljskim bojama,pa sve zalizano ,sljepljeno..sjećam se stare kak se dere da me treba moj "prijatelj Eurokrem" hahahaha(pola glavurde si ofarbal crno a pola neku sivu uľasnu boju...
a obleka-sve usko,usko da uľe nemre bit...ne znam kak danas nemam problema s cirkulacijom,fakat mi nije jasno..a onda smo,kak bi moja frendica Majka Tereza rekla nekak "propupali", i tak...ľenske konture počeli dobivati ,fala Bogu..neki viąe,neki manje.ma sad viąe nema teorije da se uvučem u nekaj kaj sam nosila u tom razdoblju,i ne mrem reć da mi ľal previąe...moľda samo moj fejvrit Supergirl majica,ima određenu sentimentalnu vrijednost...zbog nje mi tak ľao..
Ukratko,zgledali smo ko da nas je neko u ludari poklupil..a kaj smo radili,to neki drugi put:)
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
mizzy
Official Avatar Dealer
Official Avatar Dealer
Posts: 263
Joined: 23 Apr 2003, 14:51
Location: Zagreb
Contact:

Post by mizzy »

Pitija wrote:boze moj, ja sam nosila kombine i marte. strasno. i vulgarno, fuj. dakle, ne nedostaje mi ta nekonvencionalnost u oblacenju, vec mi uzasno nedostaje ona lakoca kojom sam prilazila ljudima i nadasve iskrenost u odnosima. a bas mi je drago da si pokrenula tu temu, jer dala mi je da se sjetim tih nekih stvari koje sam putem negdje zagubila.
hahaha, sad sam se sjetila vezano uz to. Dosla sam kod moje najbolje blesave prijateljice i bilo nam je strasno dosadno. A ona je stalno bila na nekim djetama, dok sam ja voljela papati, a zalila mi se da kad vidi kako ja slatko jedem, mora i ona i tako meni nje bilo zao jadne izmucene i mrsave pa smo napravile dvije pune one tepsije iz rerne toplih sendvica da ne pricam sta smo sve stavile na kruh, obukle smo se u te kombinene od njenog tate, navukle marte i sljakerske kape, uzele rakiju i opleti malo po piću malo po iću ... sve smo pojele (zapravo smo htjele ici na krov zgrade, ali nismo imale kljuc) ... haha
fali mi ta prijateljica :(
Što te uistinu hrani? Iz čega živiš? Što te jača na tvojemu putu u slobodu? Što je tvoja najdublja slad, tvoja najdublja čežnja?
Image
User avatar
tramp
Dragi Papa!
Dragi Papa!
Posts: 808
Joined: 10 Mar 2005, 22:41
Location: nyc
Contact:

Post by tramp »

:)
ova mi je super tema a nije je niko izvukao vec dugo :)

ja sam od onih sto idu sa modom i mislim da se moze izgraditi svoj stil uz pracenje modnih trendova tako da uvijek izgledas kao ti a opet ne izgledas kao da nemas veze sa ovim svijetom (mada mislim da je nemoguce izbjeci modne trendove ako nista drugo tesko je uopste naci i kupiti nesto sto je totalno van trendova-necijih)

tako da sam definitivno nosila muske kosulje kasnih 80'tih/ranih 90'tih (no tad je grundge bio in), pa onda znam da sam posudjivala tatine kravate/garderobu u raznim periodima (tata je komentirao da su mu jos jedino gace sigurne od mene, mada sad imam par muskih gaca ali ipak mislim da ne bih tatine posudjivala :) ),
pa kojekakve poderane jakne/farmerke (koje su se opet pojavile), crno definitivno jedno duze vrijeme sve mi je bilo crno, a u zadnj vreme se sve ubrzalo pa mi svakih par mjeseci sve dosadi pa onda promijenim stil... dakle nista se puno nije promenilo od mladih ludih dana
Consistency is the last refuge of the unimaginative.
Image
zmajka
zna puno o kamenolomima
zna puno o kamenolomima
Posts: 2596
Joined: 17 Feb 2003, 18:35
Location: van sebe
Contact:

Post by zmajka »

Pročitam ovaj Trampin post i mislim si kako mora da sam ga ja napisala. Plus što sam jedno vrijeme nosila majice naopačke. Tko zna zašto...A da ne pričam o kvazihipi fazi u koju sam poslje upala. Khm...ta me ponekad još malo primi...
Non c'è limite alla fantasia...

Volim te mama al' ne više od 50 grama.
User avatar
tramp
Dragi Papa!
Dragi Papa!
Posts: 808
Joined: 10 Mar 2005, 22:41
Location: nyc
Contact:

Post by tramp »

hehe imala sam ja i hipi fazu (mada me definitivno vise ne hvata)
a tek neke mini suknje (to me vec hvata)
...
Consistency is the last refuge of the unimaginative.
Image
Malchik
Nikad ne reci nikad neću pojebati "..."
Nikad ne reci nikad neću pojebati "..."
Posts: 170
Joined: 06 Jul 2005, 11:49
Location: Pripizdina !

Post by Malchik »

Ja sam se (slucajno) ofarbao u ljubicasto... sa odsjajem ! :roll:

Jebo im ja mater sta ne napisu "Purple" a ne "Spejs Blek"..... :?
Svaki dobar peder ima svoju hordu lezbi...
blue
vrtic
vrtic
Posts: 9
Joined: 17 May 2005, 16:53
Location: Zagreb

Post by blue »

Obozavala sam poderane traperice,marte ili pistonsice...i naravno zihericu u uhu :roll:
Be good
Be bad
just be
vanessa
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 70
Joined: 15 Jul 2005, 10:50

Post by vanessa »

Nostalgija 8:) , osim gore već nekih navedenih primjera poput, tatinih košulja a i pjene za brijanje...he he he za kosu,ja sam bila prava umjetnička duša pa sam krala mamine plahte i njih prekrojila u nazovi majce, nosila...kako se to zvalo, romantizam....kombinaciju crno-bijelo, ono jedna čarapa crna jedna bijela,pa tako i rukavice, nešto malo kasnije sama se šišala.....čitaj trimala u pankera, i imala cijelu paletu boja na glavi, pa bila u fazi boy Gorga.Kad sam išla sa mamom u grad,ona je obavezno bila bar dva koraka iza mene ili čak i preko ceste o:D , o da zbilja sam bila dobra dušica.......mojoj mami je laknulo , ne mislim da nije još uvijek, ali sada ne živimo zajedno.....kako kažu, daleko od oka...Nemam problema sa egom i dan danas me svašta lupa i tako me zaboli ona stvar šta neko misli o mom oblačenju, ili uopće o meni....meni je dobro :mrgreen:
User avatar
out
odbanovana
odbanovana
Posts: 349
Joined: 28 Jan 2003, 02:04

Post by out »

Mene su uglavnom oblacili drugi nikad nisam imala neki svoj stil ono sto mi se kupi to nosim, jedino starke sam volila tog se sjecam e a pizdarija tog je bilo al jedna je bila ono ni dan danas ne mogu doci sebi da sam to radila uglavnom ljudi bi mi se ispljuvali po ruci a ja bi to posrkala.fuck :beer: :beer: :beer: :beer:
User avatar
jabooka
Klimam da vrijeme brze prode
Klimam da vrijeme brze prode
Posts: 2324
Joined: 21 Mar 2006, 19:03
Location: nigdje

Post by jabooka »

a kad se sjetim onih siski kaj su stajale ko cackalice,mogo si nekom oko iskopat s njima,a sisimis rukavi,a sakoi sa jastucicima i podfraknutim rukavima,pumine bijele visoke tenesice,startasice,spagerice,body...ne skida mi se osmjeh s lica
improvizacija je moj hobi
mizzy
Official Avatar Dealer
Official Avatar Dealer
Posts: 263
Joined: 23 Apr 2003, 14:51
Location: Zagreb
Contact:

Post by mizzy »

jabooka31 wrote:a kad se sjetim onih siski kaj su stajale ko cackalice,mogo si nekom oko iskopat s njima,a sisimis rukavi,a sakoi sa jastucicima i podfraknutim rukavima,pumine bijele visoke tenesice,startasice,spagerice,body...ne skida mi se osmjeh s lica

:lol: :lol: :lol:
out wrote:ljudi bi mi se ispljuvali po ruci a ja bi to posrkala.fuck
sta stvarno? :mrgreen:
Što te uistinu hrani? Iz čega živiš? Što te jača na tvojemu putu u slobodu? Što je tvoja najdublja slad, tvoja najdublja čežnja?
Image
rhirhibongo
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 49
Joined: 28 Mar 2006, 11:25

Post by rhirhibongo »

omg kad se samo sitin ...

prvo me bila pukla neka rap shema u 5-6 raz osnovne.. pa san onda od 7 neko vrime bila stalno u crno a i pituravala san se u razne boje... od plave (blond), plave (blue), crvene , ljubicaste , crne..

sad san san se unormalila :mrgreen:
Post Reply