njega usana

Hajde sminkerice, izvadite svoja sjenila, kremice, pudere, sminke i ostale tricarije kojima sakrivate prirodnu ljepotu i navalite u ovaj forum.
kitten
pripravnica
pripravnica
Posts: 305
Joined: 26 Nov 2002, 08:14

njega usana

Post by kitten »

jel koristite neke balzame za usne ili labela? ja nigdje ne idem bez labela. sad sam se navukla na neko njemacko od nekog apotekara scheller-a. biljno je i tako mi je super 8:) mrzim ova kojekakva vocna. to mi je bas ono bezveze. ostalo mi jos samo par milimetara ovog mog i ne znam dal cu ga ovdje moci naci jer ga prije nije bilo. izludicu ako ostanem bez njega. moracu onda hitno da zovem rodjake da mi salju novo po nekome. do tada cu mozda da posudjujem bratovo a da stedim ovo svoje samo za posebne prilike. joj jesam prolupala :kopf:
:love: :sheep:
zmajka
zna puno o kamenolomima
zna puno o kamenolomima
Posts: 2596
Joined: 17 Feb 2003, 18:35
Location: van sebe
Contact:

Post by zmajka »

Ne volim labello ( i slicne proizvode) jer ne volim kad su mi usne masne. Ali jos manje volim kad mi usna pukne, kao sad, pa boli.

Zato, labello medical, trenutno.

Au... :(
Non c'è limite alla fantasia...

Volim te mama al' ne više od 50 grama.
kitten
pripravnica
pripravnica
Posts: 305
Joined: 26 Nov 2002, 08:14

Post by kitten »

ih nista gore nego kad usna pukne. al ne volim ni ja kad ostane debeo sloj na usnama. zato biram ono koje mi najbolje odgovara :cool:
Last edited by kitten on 06 Jan 2004, 20:12, edited 1 time in total.
:love: :sheep:
Neve
rostiljam u "Zenici".....
rostiljam u "Zenici".....
Posts: 513
Joined: 18 Dec 2002, 22:26
Location: B`n´H
Contact:

Post by Neve »

Labello Classic
Rosal Milk & Honey

Labello Medical mi je premasno,... i ovo milk&honey je pomasno,... ali manje od Labello Med-a.

Od vocnih, jedini koji mi je prihvatljiv kako mirisom, tako i tim sto ne ostavlja trag Labello Jucy Fruit, tako nekako, onaj zeleni,... mirise mi na KIKI bombone.

Najgore moguce: Labello Pearl&Shine, Gold&Shine,...
... To sto zivim u Banana stejt, ne znaci da sam glup i da sam strejt ...
User avatar
mudroslava
Dr. SEXpertica
Dr. SEXpertica
Posts: 730
Joined: 22 Nov 2002, 16:29
Location: Berlin
Contact:

Post by mudroslava »

:cool: Neutrogena :cool:
My body is not a temple
It's an amusement park

It's not a side effects of the cocaine...

They tried to make me go to rehab
I said no, no, no.
User avatar
klija
dezurna balkonka
dezurna balkonka
Posts: 606
Joined: 20 Aug 2003, 03:39

Post by klija »

Ja uvik koristim labello,trenutno imam rosalovo od borovnice.
Gibaj se gibaj,gibaj
Neve
rostiljam u "Zenici".....
rostiljam u "Zenici".....
Posts: 513
Joined: 18 Dec 2002, 22:26
Location: B`n´H
Contact:

Post by Neve »

Najsmijesnije mi je kad udjem kako to nasi zovu ovaj jedan lanac trgovina kozmetikom i k. preparatima beauty shopovi,... elem udjem i trazim Labello labelo. Prodavacica me cudno pogleda i doda mi Rosal labela,...

The Great and the only one Labello!
... To sto zivim u Banana stejt, ne znaci da sam glup i da sam strejt ...
mizzy
Official Avatar Dealer
Official Avatar Dealer
Posts: 263
Joined: 23 Apr 2003, 14:51
Location: Zagreb
Contact:

Post by mizzy »

Labello mi je grozno jer je tvrdo i masno, dok mi je Rosal o.k. Nisam neki ovisnik niti mi pucaju usne, ali je ljep osjecaj kad ih namazes s necim mirisljavim. Doma imam od kakaa i kokosa (ostaje bijelo pa super lezi preko nekog drugog ruza). S druge strane mi je sestra ovisna o tome i ima ih svih vrsta u svakom kutku kuce, u svakoj torbi, po svuda, tako da joj se nemoze dogoditi da ga nema pri ruci. Ona ima neku neurozu u sebi od koje stalno trga kozicu na usnama ... sta ti je danasnja mladez.
Što te uistinu hrani? Iz čega živiš? Što te jača na tvojemu putu u slobodu? Što je tvoja najdublja slad, tvoja najdublja čežnja?
Image
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Post by honky »

Meni su najbolji stickovi za njegu usana od rosala,poslije labela su mi usne opet za čas suve:)
Sad imam svjetloplavi-sensitive,a joą mi je super med&mlijeko.Ta dva najčeąće koristim.Najgore kaj sam imala je bilo neą iz dm-a,ne sjećam se viąe kak se zvalo...olfo sa ekstraktom nevena,samo kaj je to meni bilo ful po maslinovom ulju (inače ga oboľavam,ali u klopi).
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
Neve
rostiljam u "Zenici".....
rostiljam u "Zenici".....
Posts: 513
Joined: 18 Dec 2002, 22:26
Location: B`n´H
Contact:

Post by Neve »

Ne znam, meni se ona Rosalova - sem med&mlijeko nisam ih koristila ni u jednoj drugoj varijanti - kad vidim kod raje nekako su razmljackana po pakovanju,... brzo se tope.

Uvijek moram imati labello u pocketu, a cesto i po vise komada 8:) o:D
... To sto zivim u Banana stejt, ne znaci da sam glup i da sam strejt ...
kitten
pripravnica
pripravnica
Posts: 305
Joined: 26 Nov 2002, 08:14

Post by kitten »

uf imala sam taj od kokosa i na kraju sam ga bacila. nisam mogla da ga podnesem poslije sedmicu dana :?

ej ht girl a koja je to marka dm :???:
:love: :sheep:
kitten
pripravnica
pripravnica
Posts: 305
Joined: 26 Nov 2002, 08:14

Post by kitten »

:lol: ma slabo ti ja koristim karmin girl jedino koristim watershine sjaj za usnice 8:)

e da zaboravi da dodam nesto :mrgreen: na svakom labelu jednostavno moram da onako fino zaoblim vrh i mrzim kad posudim nekom ko mi jednim potezom sve skoro zaravni :? jelde da sam lujka :lol:
:love: :sheep:
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Post by honky »

kitten->u dm-u sam ga kupila,inače je Alverdeov stick sa nevenom/uljem od nevena,nisam sigurna.A ima ti divnu aromu maslinovog ulja,mislim divota :roll:
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
Wanda
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 79
Joined: 16 Apr 2003, 00:04

Post by Wanda »

ja sam ovisnik o labelima, meni su usta uzasno osjetljiva, pa ak ih ne mazem tako mi puknu da je izgleda ko da me neko dobro nalemao.. :shin:
tak da doma imam zalihe, u svakom depu po jedno labelo..
al super mi je i vazelin (dobar mi je i onaj s nevenom), pa imam po jednu kutijicu vazelina na svakom stolu da me ljudi cudno mogu gledati kad dodu u goste na kaficu :DH:
perverznjaci, da sam znate kaj im sve pada na pamet! :ylol:

hm.. nisam bas lipstick lesbian, al bi se mogla zgurat pod labello lesbian :DH:
Ja sam genije, čudo prirode!
Sve na svijetu znam i jasno mi je sve!
Neve
rostiljam u "Zenici".....
rostiljam u "Zenici".....
Posts: 513
Joined: 18 Dec 2002, 22:26
Location: B`n´H
Contact:

Post by Neve »

Ti si opaljena,... :rt: :bgg:

Stara mi donese danas, nekakvno mazilo, me(h)lem nekakav, nako tukne poprilicno, kao mirise na pcelnji vosak, ali je i to nedefinisano, masan je uzasno, ali znam da kad usnice vriste od srdzbe, kad popucaju ova stvar super pomaze.

Inace nemam problema sa ispucalim usnicama,... ali zimi za svaki slucaj mackam se da kojim slucajem postanu neposlusne, cigarete i puno pricam pa su mi cesto vlazne,... a ljeti neke vocne da mirisu...

8:)

o:D
... To sto zivim u Banana stejt, ne znaci da sam glup i da sam strejt ...
Tuka
vrtic
vrtic
Posts: 14
Joined: 09 Nov 2009, 13:47

Re: njega usana

Post by Tuka »

Uvijek imam sjajilo na usnicama i to mi je dovoljno.
User avatar
Andain
.
.
Posts: 2672
Joined: 11 Dec 2008, 13:19
Location: Zg

Re: njega usana

Post by Andain »

Ne uvijek, ali zimi češće da, nego ne..
''Reason is not automatic. Those who deny it cannot be conquered by it. Do not count on them. Leave them alone.'' Ayn Rand
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: njega usana

Post by Instinct »

Mrzim ona roza "slinasta" (tako ih ja zovem :mrgreen: ) sjajila koja žene imaju običaj staviti na sebe. :?
Uglavnom koristim labello. (I crveni ruž ako se to može svrstati ovdje)
Što se tiče "okusa labella" volim od višnje,čokolade.kokosa i ono med i mlijeko labello. :love:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Re: njega usana

Post by malena8 »

Trenutno mi se po torbama povlače maleni Melemovi jer mi najbolje odgovaraju ovih zimskih dana. Isto tako koristim Vichy balzam za usne, dosad najbolja podloga za ruž... A što se tiče sjajila, Max factor-ov Silk gloss.

Eh da, niti ja se ne mogu maknuti bez ovoga :mrgreen: Barem jednog...
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
Rock Faerie

Re: njega usana

Post by Rock Faerie »

Imam naviku stalno grist usne pa ih moram često mazati inače bi mi bile ko zna kakve, najviše volim melem, još koristim nešto od vichyja i lip balm od meda i mlijeka.
User avatar
fit
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
Posts: 4690
Joined: 22 Aug 2008, 19:36
Location: Rocky Mountains

Re: njega usana

Post by fit »

ugl labello samo, al ga cesto zagubim . . :mrgreen:
. . samo je stvarno neobično . .
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: njega usana

Post by Instinct »

Image

Ovo sam si zadnje kupila i baš mi se sviđa.
:love:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: njega usana

Post by fireandice »

Labello, redovno, različite vrste. Najčešće Labello Hydro Care.
I vodim računa da nipošto ne grickam usne.
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: njega usana

Post by dalloway »

mislim da renata reklamira najbolju moguću njegu usana,ali u drugom topiću :hihi:
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: njega usana

Post by la pittura »

dalloway wrote:mislim da renata reklamira najbolju moguću njegu usana,ali u drugom topiću :hihi:
:laugh: :laugh: :dadada:
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
Post Reply