Blebetanja o kosi

Hajde sminkerice, izvadite svoja sjenila, kremice, pudere, sminke i ostale tricarije kojima sakrivate prirodnu ljepotu i navalite u ovaj forum.
kitten
pripravnica
pripravnica
Posts: 305
Joined: 26 Nov 2002, 08:14

Blebetanja o kosi

Post by kitten »

vec par sedmica pokusavam se osisati al nikako da uspijem :( zadnji put kad sam zvala pricala sam sa ucenikom i on mi je rekao da frizeri imaju nekih problema :???: pa se ne zna kad ce poceti raditi ove sedmice. do tad ce raditi samo pomocnici i ucenici.
covjece nadam se da ce to biti uskoro jer mi je kosa stvarno porasla i nervira me :evil: ne mogu da je nastelam kako hocu jer se neki pramencici izvijaju
skoro citav zivot imam kratku kosu. dugu ne volim a i ne stoji mi. voljela bih se jednom obricati ko sinead ali nemam bas petlje za to. ko zna mozda jednog vrelog ljeta i uradim to.
u kakvim ste vi odnosima sa svojom kosom? kakve frizure furate? koje preparate koristite? ja u posljednje vrijeme koristim samo l’oreal gelove wet look (rijetko) i radical fx (skoro svaki dan)
:love: :sheep:
nebrini
Cirkusna detektivka
Cirkusna detektivka
Posts: 253
Joined: 20 Feb 2003, 20:11

Post by nebrini »

Kitenu znas sta mozes da nabavis casopis ima nova frizura na reklamu.Mozes da izaberes novu frizuru pa idi kod frizera pa pokazi koji ti svidja
Ja idem ponekad kod frizera ,i ja sma nabavila casopis i dojednom sam pokazala i jedna lepa mlada frizerka i lepo je meni frizirala i osisala .Meni se dopao..Odjendom videla moja drugarica i kolegnice rece joj kako si ti lepa :roll: i nova frizura :lol: i to sam ja opametila i da uzmem neki casopis ..
ponekad kad sam srecna
ponekad i kad sam zaljubljena
nedam da ti dam moje srce
mizzy
Official Avatar Dealer
Official Avatar Dealer
Posts: 263
Joined: 23 Apr 2003, 14:51
Location: Zagreb
Contact:

Post by mizzy »

ja sam danas popizdela i kupila si prave pravcate skare bas za kosu u ducanu za frizerski pribor. Jer mi je vec dosta svega. Zelim dugu kosu, naraste, odem je samo malo pokratiti i sta mi naprave? odrezu 15 centimetara, ako ne i vise, i ode par godina truda da je pustim u kos za smece. Onda opet odem i svu me rascerupaju, sad bih opet trebala ali necu, vec se znam sama osisati, cak vjerujem da cu se bolje sama osisati nego sto bi me one, a tolike pare sam dala. Kad se samo sjetim.
I sad se jos i u plavo farbam pa moram puno toga trackati, evo, sta sam probala i sta je dobro:
Probala sam masku za njegu kose i to: "Mongetne jeunesse" dvovalentna maska od naranče ili limete (ja sam probala od limete) super je, sastoji se od dva djela. Stavis malo u mlaku vodu i prvo stavis na opranu mokru kosu ulje iz prvog dijela, i isperes nakon minute, a drugi dio stavis na rucnikom posusenu kosu. Ta od limete je bas za farbanu i tretiranu kosu. Ja sam zadovoljna. Imas i od "balea" maske za kosu, te su jeftinije, te cu drugi put probati.
Onda sam si kupila "Glis Kur" od Schwarzkopf ... ali za sada samo balzam bas za popravljanje ostecenje kose, a imaju bas i masku za jako ostecenu kosu i jos sam kupila nekakav sprej od Schwarzkopfa sto dodje kao balzam koji se ne ispire ... ma sa svacim se trackam samo da kosi vratim sjaja ... neznam moze li se vratiti kosi nesto sto nikada nije imala? :mrgreen:
a kosa mi je jako gusta, suha i ostra i imam velikih problema s njom, tako da mi bolje izgleda kad je duga, nego kad je kratka. Stalno je peglam i natezem na cetku nebi li dobila svilenkasti sjaj, sto i dobije nakon 3 sata prtljanja po njoj. Jako sam nesretna sto se kose tice, dodje mi da se osisam na celavo i zaljepim si nekakvu periku ...
Što te uistinu hrani? Iz čega živiš? Što te jača na tvojemu putu u slobodu? Što je tvoja najdublja slad, tvoja najdublja čežnja?
Image
Neve
rostiljam u "Zenici".....
rostiljam u "Zenici".....
Posts: 513
Joined: 18 Dec 2002, 22:26
Location: B`n´H
Contact:

Post by Neve »

Prije 4 godine sam se zadnji put osisala,... na kratko skrooooooZ, ma skroz skroz skroz kratko,... ajme, a imala poludugu kosu,... nikad to prezaliti necu! Al patnja,... non stop moras paziti na sta ti kosa lici, stalno s nekim gelovima, voskovima, lakovima, pjenama, ovim onim,... zat ja fino pustila kosu i jedino sto radim je s vremena na vrijeme posjetim frizera, sampon, regenerator. Povremeno, ali prije rijetko, stavim nest ka pakung, mska, sta li je vec na kosu,... maslinovo ulje - ono domace, sa Hvara :wink: i zumance,... stara mi to smucka, smrdi da poludis, natracka mi na glavu, stavi kesu i tako smrdim po kuci nekih sat vremena i onda,... auuuH na kupanjac,... znate kako kosa bude super mekana i svilenkasta nakon toga? Ma divota! :)

Inace, godinama koristim Pantene ProV sampon i regenerator [zeleni] a od ostalih mi se ospe tjeme,... ne znam zasto :? :shock: :? :?: :? a sad sam se malo bacila na nesto silki, kak se zove, fino mirisu,... samo testiram, dok ne pobjegnem nazad ProV-u :wink:
... To sto zivim u Banana stejt, ne znaci da sam glup i da sam strejt ...
SheDevil
Anka partizanka
Anka partizanka
Posts: 668
Joined: 09 Sep 2003, 18:14
Location: zagreb

Post by SheDevil »

imam prilicno dugu kosu koju operem i ostavim da se osusi. nikad fenom!!!! koristim obicne sampone ali puno regeneratora, najradje pantene pro-v ili subrinu. uglavnom, ne kompliciram previse. da joj dam malo svjetljiju boju koristim garnierove boje-sampone.
Mala partizanka kolo vodila...
bastet
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 44
Joined: 19 Nov 2003, 02:05
Location: Zagreb

Post by bastet »

kakvu frizuru furam? trenutno nikakvu... cekam da kosa naraste... ne znam sto mi je bilo da sam se osisala... ma dobro, voljela sam ja svoju kratku frizuricu, al ja bi duuuuugu kosu... a ovo cudo nikak da naraste...
periku cu si kupit!

najbolji gelovi i pjene &stuff su fructsovi... jer nemaju onaj odvratni miris gela... a ni samponcici im nisu losi... :)
I ljubim dobre, ljubim lake.
Neke prave, a neke ne.
I sve su vile, sve su kraljice.
I sve su nevazne naspram nje...
kitten
pripravnica
pripravnica
Posts: 305
Joined: 26 Nov 2002, 08:14

Post by kitten »

kitten se osisala :cool: kako sam samo sad slatkaaaaaaaaaa 8:)
:love: :sheep:
Luna
Lezba sa onoga svijeta
Lezba sa onoga svijeta
Posts: 386
Joined: 22 Nov 2002, 01:03
Location: na njenim rukama

Post by Luna »

Dugo godina sam nosila kosu dugačku do ispod guze, i to svoju prirodnu - crnu i ravnu! Nakon toga sam je malkice skratila, pa onda isprobala crvene pramenove, pa probala mini val i joą 100 čuda, i na kraju prije 2 godine rekoąe mi da se plavuąe baą dobro zabavljaju, pa sam ja odlučila bit malo plavuąa jer to svaka ľena treba probati bar jednom u ľivotu. I eto, sad sam plava vlastitim izborom. I u pravu su! Plavuąe se skroz dobro zabavljaju :mrgreen:
Dakle, sad imam plavuąu negdje do ramena i ozbiljnu namjeru pustit svoju plavuąu negdje do pol leđa. Jupiiiiiiii!
-Zašto tako užurbano nunaš?
-Zato da brže zaspim!
Night Nurse
vrtic
vrtic
Posts: 19
Joined: 24 Jul 2003, 15:07
Location: Zabreg
Contact:

Re: blebetanja o kosi

Post by Night Nurse »

ja sam bila oąoąana na nulu, najduľa ksoa mi je bila do sredine leđa, imala sam i dreadlockse, i pofarbana u lude, ąaąave boje i polu duga kosa i sa ąiąkama i bez ąiąki i pletenice i svaąta..sad trenutno puątam kosu da lijepo izraste.
"...That's the beauty of it
You can never know
That's what it makes it interesting..."
mizzy
Official Avatar Dealer
Official Avatar Dealer
Posts: 263
Joined: 23 Apr 2003, 14:51
Location: Zagreb
Contact:

Post by mizzy »

moja frizura od naprijed izgleda ovako jer je tako vezem i do tud mi je jedan sloj kose posisan, dolje ide jos dva sloja pa u spic, skoro pa do pola ledja, ali nije (jer su me osakatile za tih 15 - 20 cma:
Image
a onda cu iduci mjesec staviti umjetne pramenove pa ce izgledati ovako:
http://members.madasafish.com/~shooty/R ... peta15.jpg
Što te uistinu hrani? Iz čega živiš? Što te jača na tvojemu putu u slobodu? Što je tvoja najdublja slad, tvoja najdublja čežnja?
Image
Wanda
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 79
Joined: 16 Apr 2003, 00:04

Post by Wanda »

meni je sad kosa malo ispod uha, ravna, crna, ąiąke (zezaju me da izgledam ko Uma u Pulp Fictionu :mrgreen: ) - sto znaci jako duga po slobodnom izboru
inace, kada sam bila mala starci mi nisu dali da se ąiąam, no u srednjoj sam skoli uzela stvar u svoje ruke i *cak-cak!* vec 5 godina imam kracu kosu (i k tome sam sam svoj majstor!)
no sada me muci da se poąiąam
a bome se neko vrijeme necu farbat jer sam se dosta nafarbala u zadnjih mjesec-2 :mrgreen:
joj, najrade da mogu bi imala ful kratku kosu (ma 5mm!) al ne mogu :cry:
to mi nikak ne stoji :cry:

joj... jadna ja!
odoh se sazalijevat..
Ja sam genije, čudo prirode!
Sve na svijetu znam i jasno mi je sve!
User avatar
klija
dezurna balkonka
dezurna balkonka
Posts: 606
Joined: 20 Aug 2003, 03:39

Post by klija »

A moja je do vrata,malo kovrđava,ne previąe,al ima dosta giba,i imam ąiąke,i obojala sam se u smeđu,i zadovoljna sam,a sve te radove na mojoj kosi napravi mi moj brat,jer covik ima baą ruku za to,i ja sam zadovoljna. :wink:
Gibaj se gibaj,gibaj
nedodirljiva
...ja sam vaša SDP veza....
...ja sam vaša SDP veza....
Posts: 2396
Joined: 02 Mar 2003, 12:13
Location: Zagreb

Post by nedodirljiva »

joj stalno tu citam o tim vasim kosama.. tak da sam sanjala ovu noc da sam se i ja osisala na kratko nekak :shock: ..
hm nije izgledalo lose.. al to nekak nisam bila ja.. :mrgreen:
uglavnom ja imam dugu kosu.. kovrcavo-valovitu i tamnu .. a u snu sam bila nekak ljubicaste boje.. i kratke ravne kose.. :shock: nekak cudno sam izgledala.. :?
hm nekak se divim onima koji se s full duge kose osisaju na kratko.. :cool: ja npr.. nebi imala hrabrosti za to.. 8:) .. ovak uglavnom nosim rep i onak se zalizem naprijed tak da je svaka las na svom mjestu :mrgreen: .. a rijetko nosim raspustenu s rajfom il trakom..
nekak ne volim da mi je kosa na licu.. a i nausnice se moraju obavezno vidjet kak vise.. jer ih obozavam :mrgreen:
ima ta jedna kombinacija koju jako volim furat.. ona klasicna.. svezana zategnuta kosa.. velike nausnice i crna uska dolcevita :mrgreen: al to je sad vec offtopic o:D
" u raju je lijepo.. al u paklu je ekipa "
kitten
pripravnica
pripravnica
Posts: 305
Joined: 26 Nov 2002, 08:14

Post by kitten »

eto ne znam zasto :nix: al sam mislila da ti imas ono skroz kratku kosu kad ono ni k od kratkog :lol:
ja nesto razmisljam da se ofarbam u narandzasto. uglavnom se farbam u neke smedjkasto-crvenkaste varijante pa onda malo kad izblijedi vuce na narandzasto na suncu.
ovonisamja ma i ja u posljednje vrijeme prekontavam kakav mi je oblik glave ono pozadi pa se mislim dal bi se mogla nekad obricati. imala sam par puta ono skrooooooz kratku kosu tako da nisam bila bas daleko od masinice hehehe
:love: :sheep:
nebrini
Cirkusna detektivka
Cirkusna detektivka
Posts: 253
Joined: 20 Feb 2003, 20:11

Post by nebrini »

fuuuj Kitenu nije za tebe narandzasto..lepsa ti je kratka kosa nemogu da se setim koje su tvoje boje kosa i mozda si ti rekla da je tvoja boja crna ..mmmm
mmm fuuj
volim crvenkose i plave 8:)
i ja cu da ofarbam pre moj rodjendana i farbam ja
satiracu jos plavo 8:)
mmm hehehe moja Nedice joj joj kako si ti izgledala da si nekad imala kratku kosu hoho
mislim ja tebe bolje da imas dugu kosu ..volim ja duge kose mala 8:)
ponekad kad sam srecna
ponekad i kad sam zaljubljena
nedam da ti dam moje srce
User avatar
mudroslava
Dr. SEXpertica
Dr. SEXpertica
Posts: 730
Joined: 22 Nov 2002, 16:29
Location: Berlin
Contact:

Post by mudroslava »

:cool: Ja o kosi ne mogu diskutirati, jer sam upravo opet obrijala bulju... :cool:
My body is not a temple
It's an amusement park

It's not a side effects of the cocaine...

They tried to make me go to rehab
I said no, no, no.
Neve
rostiljam u "Zenici".....
rostiljam u "Zenici".....
Posts: 513
Joined: 18 Dec 2002, 22:26
Location: B`n´H
Contact:

Post by Neve »

mudroslava wrote: :cool: Ja o kosi ne mogu diskutirati, jer sam upravo opet obrijala bulju... :cool:
Ne bih se nikad usudila... to svojoj kosici uciniti :wink:
... To sto zivim u Banana stejt, ne znaci da sam glup i da sam strejt ...
Markiza
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 807
Joined: 19 Jan 2004, 22:36
Location: Osijek
Contact:

Post by Markiza »

ja bih voljela jednom, da vidim kako mi stoji! :cool:
Što je prvobitni Uzrok?
Markiza
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 807
Joined: 19 Jan 2004, 22:36
Location: Osijek
Contact:

Post by Markiza »

ma u biti, kad razmislim i sad imam jako kratku kosu, ali velika je razlika između obrijane bulje i kratke kose! :klog:
Što je prvobitni Uzrok?
User avatar
klija
dezurna balkonka
dezurna balkonka
Posts: 606
Joined: 20 Aug 2003, 03:39

Post by klija »

Da velika je to razlika,bila sam i ja jedno vrime na kratko oąiąana,i viąe nikad,volim moju kosu,i na kraju krajeva grije mi glavu,a nako bi mi bilo hladno mojoj ludoj glavi!!!Brrrrrrr!!
Gibaj se gibaj,gibaj
Maska
Alatničarka
Alatničarka
Posts: 635
Joined: 23 Jul 2003, 01:07
Location: Zagreb

Post by Maska »

mudroslava wrote: :cool: Ja o kosi ne mogu diskutirati, jer sam upravo opet obrijala bulju... :cool:

...a ja unistila to malo kose nekakvim minivalom :roll:
(...uopce ne znam kak funkcioniram suvislo jer svako me jutro slag strefi kad se najdem pred spiglom)
...i,fakat da imam onak kak se spada oblikovanu bulju i ja bi razmisljala...samo velim da bi razmisljala da se osklobam do hameta..ma...
Image
JajajaJaJa!
pripravnica
pripravnica
Posts: 269
Joined: 20 Jan 2007, 23:38
Location: Novi Sad

Post by JajajaJaJa! »

Pa, ja i moja kosa se solidno slažemo....nekad se tako malo pokačimo ja njoj: KUČKO, ona meni: GLUPAČO....al na kraju sve bude ok.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...NE GLEDAJ ME dok te GLEDAM, jer oni koji nas gledaju, gledajući dok se MI GLEDAMO, pomisliće da se VOLIMO...
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Blebetanja o kosi

Post by Instinct »

Prilično sam uništila kosu pramenovima i bojom tako da sad pokušavam dobiti natrag svoju prirodnu boju kose. Ne izgleda trenutno baš najbolje ali izdržat ću valjda. Od preparata koristim:

Image

+

Image

+

Image Nekada.

Kosa mi je neukrotiva tako da svaki puta dobijem drugačiju formu/frizuru. :cer:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
infinity8
pripravnica
pripravnica
Posts: 354
Joined: 16 Oct 2011, 20:44

Re: Blebetanja o kosi

Post by infinity8 »

za kosu ipak uzmi nešto profi, ako želiš obnovu...

Kerastase, najbolji ;)
“It is part of the nature of every definitive love that sooner or later it can reach the beloved only in infinity.”
Rilke
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Blebetanja o kosi

Post by Instinct »

Hvala na preporuci. :)
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
Post Reply