Dlake razne

Hajde sminkerice, izvadite svoja sjenila, kremice, pudere, sminke i ostale tricarije kojima sakrivate prirodnu ljepotu i navalite u ovaj forum.

da li se brijem/depiliram/cupam?

da, ali samo noge
0
No votes
da, ali samo pazuh
1
2%
da, ali samo picku
0
No votes
da, ali samo obrve
1
2%
da, sve navedeno
42
66%
jednu od mogucih kombinacija noge,pazuh, picka, obrve ali ne sve
15
23%
ponekad
4
6%
samo ako me zamole
1
2%
 
Total votes: 64
User avatar
tramp
Dragi Papa!
Dragi Papa!
Posts: 808
Joined: 10 Mar 2005, 22:41
Location: nyc
Contact:

Post by tramp »

dahm moja jedna prijateljica isla na brasilian i rekla mnooooogo boli ali se ona napalila i bila napaljena ceo dan :roll:
inace meni skoro jedna rece da ona kad vidi obrijanu picku posalje zenu da izraste koju dlaku pa da joj se onda vrati a posto je ta ista zena strasno trazena moze joj se da postavlja takve zahteve :wink:
Consistency is the last refuge of the unimaginative.
Image
Malchik
Nikad ne reci nikad neću pojebati "..."
Nikad ne reci nikad neću pojebati "..."
Posts: 170
Joined: 06 Jul 2005, 11:49
Location: Pripizdina !

Post by Malchik »

Meni je frendica iz razreda prichala kako se ona porezala onom plasticnom, kao britvicom sto se dobije uz Veet... :roll:

Pokazala oziljak... 2 shava ! :shock:

Pazite se dame moje da vam nebi šivali... štošta... 8:)
Svaki dobar peder ima svoju hordu lezbi...
kitten
pripravnica
pripravnica
Posts: 305
Joined: 26 Nov 2002, 08:14

Post by kitten »

jel to mislis na onu plasticnu lopaticu za uklanjanje depilacijske kreme :?:
ajme moracu biti oprezna :shock:
:love: :sheep:
User avatar
sunflower
V is 4 vagina
Posts: 786
Joined: 21 Nov 2002, 00:31
Location: NS

Post by sunflower »

hmm...depiliram sve..noge,pazuhe,dole..a u zadnje vreme samo pocela i ruke,al sam se zajebala,jer nisam imala puno dlake,ali mi bilo lepo kad sam videla to kod jedne cure,onako glatko,pa sam pocela i ja :roll:
a btw volim kod cure da je sve glatko...takav mi je ukus :wink:
I like the innocent type/Deer in the headlight/Rocking me all night/Flexing her might/Doing it righ/Keeping me tight/Takin a bite out of the Peach tonite
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

pa kolko moras bit smotan da se time porezes? :roll:
The rockstar hands of a big butch dyke.
Malchik
Nikad ne reci nikad neću pojebati "..."
Nikad ne reci nikad neću pojebati "..."
Posts: 170
Joined: 06 Jul 2005, 11:49
Location: Pripizdina !

Post by Malchik »

kitten wrote:jel to mislis na onu plasticnu lopaticu za uklanjanje depilacijske kreme :?:
ajme moracu biti oprezna :shock:
Yep... :mrgreen:
Upravo ta... 8:)

Cuvajte se... to je oruđe Sotone ! :twisted:

;)
Dodir_Svile wrote:pa kolko moras bit smotan da se time porezes? :roll:
Just quite enough... :mrgreen:

Enivej, o mom ukusu... 8:)
Volim dlake... dlake gore, dlake dole, dlake lijevo, dlake desno, dlake odsvaklen ! :mrgreen:

hihihi... 8:)
Svaki dobar peder ima svoju hordu lezbi...
labimba
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 75
Joined: 06 Aug 2005, 08:15
Location: centrirana

Post by labimba »

A jooooj đe me nađe...

Dakle,čupam odnedavno sve,hmmm amo reći sve...
Mandolinu ne ćupam nju friziram,to me smiruje a volim kad je pomilušim... :lol:
Pazuh još jedino koristim žilet,jeeeeer nebi ja te pizdarije sa upala,puknućima vena,arterija i sličnog,brrrr...
Pincetom čupam obrve si crne,garave...
I tako....

Aaaa guzu bi morala.. :?
*Češće nego rijeđe*
vanessa
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 70
Joined: 15 Jul 2005, 10:50

Post by vanessa »

Dakle, ja dlake sistematski uništavam od kad znam za sebe, i to mi dođe ko prenje zubi, niti ne registriram te mehaničke kretnje.Britvica gore, britvica dole :mrgreen: .Čupam jedino obrve i noge ,više niti ne boli :DH: .....ne volim dlake iako....he he he dlakave noge moje drage me strašno popaljuju :bigok:
User avatar
Monika
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 62
Joined: 03 Jan 2005, 23:52

Post by Monika »

Eto, da i ja kažem koju o dlakama.
Ne preferiram baš taj ukras što nam ga priroda podari., niti na sebi niti na drugim curama.
Iako mislim da je to sve malo modni hit, ili navika, jer pred 10-tak godina nisam bila toliko opsjednuta dlakama, niti mi je smetalo što ih moja bivša nije uklanjala.
A sad iskorjenjujem sve što na dlaku liči..
Na nogama čupam sa aparatićem, pazuha brijem (redovito), picu isto tako brijem britvicom (ali samo kad se trebam vidjeti sa curom). Al' najviše od svega mrzim čupati obrve,,to boooliiiii..
Sad sam u toj fazi kad ne volim dlake, a tko zna, za koju godinu, možda se prebacim u ljubitelje dlakavog ''tepiha'' :lol:
''Imaj na umu da nijedan događaj nema vrijednost sve dok mu ti osobno ne pridaš tu vrijednost.''
Nadjin
pripravnica
pripravnica
Posts: 276
Joined: 06 Sep 2004, 22:23
Location: Croatia /Zagreb

Post by Nadjin »

Ljepše mi je vidjeti sebe, a i druge žene kada nemaju dlačica po tijelu...Nekako mi je to oku lijepše...Prvenstveno pritom mislim na dlaćice ispod pazuha i na podkoljenicama..Naravno,ne smeta me ako su dlačice već izrasle 3-4 milimetra,,kada su tako kratke,,ali duže dlačice već narušavaju dojam ženstvenosti, za moj pogled..Također,,nekako mi estetski nisu niti muškarci lijepi koji su svi pokriveni krznom,,lijepši su mi oni bez dlačica po torzu...
Nekako sam sama sebi ljjepša, ženstvenija, sexy kad imam glatke ,bez dlačica noge, pazuh, bikini područje..Na rukama mi se sviđaju ipak, one male sitne ,tanke blijede dlačice...kao i malo gore na nadkoljenicama iste takve..No sve ostale čvršće i duže dlake mi se ne sviđaju..
Sviđaju mi se i lijepo izfrizirane "pice"...Podšišane ...
Već duže vrijeme ,moja draga i ja brijemo svoje p.....malo dlačica ostavimo na brežuljku,,ali dolje sve skinemo..Vizualno,meni je njena lijepa(prekrasna!!!) i obrijana i sa kratkim dlačicama,(divnu frizuricu zna napraviti!!),a meni moja ipak lijepša sa dlačicama,,međutim njoj lijepša isto obrijana...Pod dodirom i jednoj i drugoj su naše p... lijepše onako fine,glatke,obrijane..
Imam sada malo problema zbog brijanja ,naprave mi se neugodni veći prištići ,pa je sada liječim,,i sva je obrasla...To me rastužuje,,jer ne mogu je obrijati,,kako moja draga voli...
Dan prije ,negoli se budemo vidjele, radimo "generalku" na sebi,,za to je potrebno vrijeme i trud,,i često smo umorne već od radnog tijedna,,ali nam je gušt ,sređivati se za nas,, poseban je to ritual..Kada se potrudimo da jedna drugoj (i same sebi) budemo fino sređene ,opranih friško kosa, uređenih noktića, obrva, izbrijanih dlačica na tijelu, glatke kože..tako se dobro osjećamo..
Naravno, da koji puta ne stignemo(ili nismo baš raspoložene) se srediti u potpunosti,,i to nije niti jednoj niti drugoj bed..
Nismo fanatici da sve mora baš uvijek biti tip-top...

Inače,,mislim da nekada žene, nisu bile toliko dlakave,,barem prema pričama bakica..
Kažu,,da je malo bilo žena ,koje su imale pokoju dlakicu na nogama,i takve su muškarci više voljeli,jer se pričalo da su te bolje u krevetu..
Danas u žena ,već od početka puberteta ,dlake rastu svugdje i u velikum dimenzijama,,mislim da to ima veze sa prehranom, voćem i povrćem tretiranim razno-raznim kemikalijama, genetskim inžinjeringom,,mesom životinja nafiksanim hormonima,,,pa sve to mi unašamo u naše organizme....iako ja sam do 15-te godine jela zdravu hranu,u većini uzgojenu starim načinima,,a opet sam već tada bila dlakava ispod traperica,da bi mi svaki 15-togodišnji dječak zavidio,što on nema tako dlakave noge..hi,hi..
Nitko od moje familije nije baš dlakav,,,jedino ako nisu neki od pradjedova,,baka bili,,pa sam baš ja te gene naslijedila...šmrc..
Dakle,obrve čupam (i još uvijek jaučem pomalo,ali manje negoli u početku),prošle godine sam se depilirala sa epilady,(podkoljenice),i fino sam se privikla na to,,počelo me manje boljeti,,ali pošto sam skužila da za 15 dana imam skoro isto velike dlake (iako malo rijeđe) kao i kad se brijem,,opet sam se počela brijati,,pa sada sve ipak brijem..
Priznajem,,dok sam bila sa dečkom,,nisam se toliko redovno brijala ,(a obrve u opče nisam čupala),kao sada kada volim curu... :wink:
.Zanimljivo....
Voljeti,i biti voljena,najdivniji je osjećaj...
pionirka
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 37
Joined: 06 Nov 2005, 10:50
Location: Beograd
Contact:

Post by pionirka »

SKIDAM SVE OD OBRVA NA DOLE!

stvarno se grozim dlaka i vec godinama sve skidam! mada mi u poslednje vreme brazilka deluje sexy... dal da pustam il ne, pitanje je sad...
Fuck me I`m famous!
Nausikaja
Une grande femmica
Une grande femmica
Posts: 138
Joined: 20 Jun 2005, 12:53
Location: Zagreb

Post by Nausikaja »

ma hajmo osnovati Ligu za borbu protiv dlaka

ne volim dlake, na pič.... ih odstranjujem depilac. kremom , sve ostalo britvicom i dobro funkcionira..sva sreća da me priroda podarila svjetlijim i netoliko upadljivim dlačicama
Queen of spamm
folkmaca
studentica
studentica
Posts: 119
Joined: 16 Sep 2005, 18:09
Location: Austrija
Contact:

Post by folkmaca »

Nausikaja wrote:ma hajmo osnovati Ligu za borbu protiv dlaka


ne volim dlake, na pič.... ih odstranjujem depilac. kremom , sve ostalo britvicom i dobro funkcionira..sva sreća da me priroda podarila svjetlijim i netoliko upadljivim dlačicama
Ma, ovako ispod pahuza(nevolim) noge(nevolim), a pic (neka je ljepo obrijana,nesmje biti bas cupava) haha..,..a na glavi (obavezno dlake) haha, tako....morala sam to tako opisati, inace bi ispao neki nesporazum.... :roll:
:mrgreen:
Last edited by folkmaca on 22 Nov 2005, 00:38, edited 1 time in total.
Aphra B.
vrtic
vrtic
Posts: 12
Joined: 21 Nov 2005, 11:55
Location: ispod neba

Post by Aphra B. »

jednu od mogucih kombinacija noge, pazuh, picka, obrve ali ne sve
...
User avatar
sekaSE
studentica
studentica
Posts: 151
Joined: 14 Mar 2003, 21:55
Location: Rijeka

Post by sekaSE »

noge...pazusi...obrve(ali ne previse)...picka,ali samo bikini liniju...hmmm...redovno(tokom cijele godine :lol: )...ispod pazuha kazu da nije dobro cupati,ali ja sam sve pocupala vec par puta pa su puno rijedje...cupam ih pincetom onako iz zabave... :twisted: :twisted: pa eto...ucinak mi se svidja
"Zaplakacu kad mi prodje mladost i lepota,al do tada ne dam bolu ni dan od zivota"
Original-Emi
..želi nešto romantično...
..želi nešto romantično...
Posts: 692
Joined: 06 Jun 2003, 08:29
Location: Frankfurt
Contact:

Post by Original-Emi »

sekaSE wrote:ispod pazuha kazu da nije dobro cupati,ali ja sam sve pocupala vec par puta pa su puno rijedje...cupam ih pincetom onako iz zabave... :twisted: :twisted:
Sreco moja tebi izgleda nisu svi na broju.*g* :mrgreen: Jojjjjjjjjjj...sva sam se najezila kada pomislim kako to boliiiiiiiii. Ti izgleda uzivas da sama sebi nanosis bol, svaka cast. Nije to za mene, radije obrijem....hehe
Kad nekog sretnes ne dozvoli da ode,a da ga ne ucinis jos sretnijim!
User avatar
sekaSE
studentica
studentica
Posts: 151
Joined: 14 Mar 2003, 21:55
Location: Rijeka

Post by sekaSE »

hm..pa nije bas...ne boli....kad nategnes onako kozu i iskrivis vrat da vidis sto radis..vise je kao zabava..ne bih recimo nikada mogla cupati aparaticem(mislim...probala sam :cry: :cry: )
"Zaplakacu kad mi prodje mladost i lepota,al do tada ne dam bolu ni dan od zivota"
User avatar
tramp
Dragi Papa!
Dragi Papa!
Posts: 808
Joined: 10 Mar 2005, 22:41
Location: nyc
Contact:

Post by tramp »

ja obrve uklanjam voskom - mrzim cupanje, nemam ni vremena ni zivaca za tako nesto - ovako odem povremeno i teta me sredi i onda sam mirna :D
Consistency is the last refuge of the unimaginative.
Image
User avatar
fiona
pripravnica
pripravnica
Posts: 352
Joined: 04 Jul 2005, 09:15
Location: zenica,BiH

Post by fiona »

Cupala sam jedno vrijeme noge, i to pincetom, jednu dlaku po jednu...onda sam pocela cupati ruke, pa anderpazushje, pincetom, pa sam nabavila aparat za cupanje, ali nesto mi nije bio drag jer sam tako s njim stedila na vremenu, a ja volim da to radim polako. Pichku sam sredjivala prvenstveno samo oko ivicnjaka, pa sam se jednom zanijela i sve obrijala, a to mi je izgledalo pomalo infantilno. Pravila sam razne frizure na p. ( moja najdraza je krst na p., tako bogohulno...hihi)
Cupanje je vjerovatno bilo uvjetovano tadasnjim psihickim stanjem, a sad sam sretno, nasmijano dlakavo stvorenje...doduse zima je pa stedim na grijanju, kad dodje ljeto bicu ponovo glatka.
Nije mi žao što kradu moje ideje, nego mi je žao što nemaju sopstvene (naravno, ovo ja rekao Tesla)
User avatar
tramp
Dragi Papa!
Dragi Papa!
Posts: 808
Joined: 10 Mar 2005, 22:41
Location: nyc
Contact:

Post by tramp »

moje cupanje voskom nema veze sa kolicinom koliko ima veze sa cinjenicom da mi se ne da petljati se obrvama svaki dan a i stvarno ne znam kako da ih uoblicim sama - pa da ne bi ispala kao "practical joke" i da bi moje obrve na nesto licile kad ih se nakupi ja ih odvedem u salon na cupanje 8:)
Consistency is the last refuge of the unimaginative.
Image
missy
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 72
Joined: 08 Dec 2005, 22:21
Location: trenutno na sedmom nebu

Post by missy »

sve pocupam osim svoje mandoline ,nju obrijem to boli.
User avatar
tramp
Dragi Papa!
Dragi Papa!
Posts: 808
Joined: 10 Mar 2005, 22:41
Location: nyc
Contact:

Post by tramp »

:shock: :shock: :shock: zgrabljena sam i mandolina mi je ogolicena :shock: :shock: :shock:
Consistency is the last refuge of the unimaginative.
Image
Nausikaja
Une grande femmica
Une grande femmica
Posts: 138
Joined: 20 Jun 2005, 12:53
Location: Zagreb

Post by Nausikaja »

uklanjam dlačice, dolje najviše volim imati brasilian jer sam onda glatka i paše mi...

što se ostalih dlačica tiče,ne mogu smisliti dlake na grudima tj.oko bradavica... :shock: :shock:
Queen of spamm
Divine Tragedy
Extra large devil
Extra large devil
Posts: 95
Joined: 27 Apr 2005, 00:02
Location: Somewhere over the rainbow...

Post by Divine Tragedy »

Ali te valjda odrežeš? Nemoj mi reći da ih čupaš pincetom ili depiliraš? :shock:
I to sam, zapravo, ja,
ona što ispraća,
za sve sam loša, al' znaj
bar sam dobra za kraj...
Samo jedno te molim,
kad znaš da te volim,
pusti da prva odem ja...
Nausikaja
Une grande femmica
Une grande femmica
Posts: 138
Joined: 20 Jun 2005, 12:53
Location: Zagreb

Post by Nausikaja »

ma jok, ne radi se o meni! my brests are so so very glatke :twisted:
Queen of spamm
Post Reply