Burn baby, buuurn ! (topic o mrsavljenju :)

Hajde sminkerice, izvadite svoja sjenila, kremice, pudere, sminke i ostale tricarije kojima sakrivate prirodnu ljepotu i navalite u ovaj forum.
Malchik
Nikad ne reci nikad neću pojebati "..."
Nikad ne reci nikad neću pojebati "..."
Posts: 170
Joined: 06 Jul 2005, 11:49
Location: Pripizdina !

Burn baby, buuurn ! (topic o mrsavljenju :)

Post by Malchik »

Ono: "buuuuuurn" se odnosi na moje salo, ofkors...

Dakle... jeste li ikada imale potrebu za tim ?¸
Jete li od onih sto su uvijek na dijeti ili mrsavite samo prije mora... :mrgreen:

Ja sam skuzio da sam fakat omrsavio... pa me zanima sta moram raditi da jos smrsavim... 8:) ... bojim se da cu doci na tocku kada cu prestat mrsaviti... pa pitam... preventivno... hehe... :wink:

Jesu li lezbe diet fanovi ? 8:)
Svaki dobar peder ima svoju hordu lezbi...
mizzy
Official Avatar Dealer
Official Avatar Dealer
Posts: 263
Joined: 23 Apr 2003, 14:51
Location: Zagreb
Contact:

Post by mizzy »

Ja sam smrsavila da bi opet mogla trpati u sebe, sve mi se cini i sad jedva disem. :roll:
Što te uistinu hrani? Iz čega živiš? Što te jača na tvojemu putu u slobodu? Što je tvoja najdublja slad, tvoja najdublja čežnja?
Image
Malchik
Nikad ne reci nikad neću pojebati "..."
Nikad ne reci nikad neću pojebati "..."
Posts: 170
Joined: 06 Jul 2005, 11:49
Location: Pripizdina !

Post by Malchik »

To't ne valja, đevojko ! 8:)

Negdje sam citao, citiram:"Treba znati jesti. I jesti puno. Stvar je u tome sto ljudi sa problemom viska kilograma ne jedu. Cak ni puno ne jedu. Oni trpaju u sebe sto prvo dohvate i u tome i jest problem!"

:cool:
Svaki dobar peder ima svoju hordu lezbi...
User avatar
vancouverite
penzionerka
penzionerka
Posts: 1198
Joined: 28 Dec 2002, 09:48
Location: VANKUVER

Post by vancouverite »

ne treba jesti malo ni puno nego, sto se veli, znati kad prestati. i treba jesti dobro, kad je i ako je moguce. ne pamtim kad sam kupila cips, ili tako nesto. moja mana su peciva, volim ih, jedem ih, a i kafu secerim kao da djubrim njivu.
i upiskim se od smijeha kad me neko ko me ne zna pita: da li zelis zasecerenu8 kafu...jer koja druga postoji i ako postoji, kakva vajda?
O ucitelju... vrati mi klikere.....
D. Lukic
labimba
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 75
Joined: 06 Aug 2005, 08:15
Location: centrirana

Post by labimba »

Eeee prije sam tako pila,sad rigam skoro i na jedan natren... :roll:
Ma sve je to stvar navike...
Okusi se isto uče.... :| :mrgreen:
*Češće nego rijeđe*
zrinka
pripravnica
pripravnica
Posts: 390
Joined: 19 Feb 2003, 17:03
Location: Krapina
Contact:

Post by zrinka »

uopce se ne opterecujem dali imam visak kg. ili ne .... jedino kaj imam jako losu naviku obozavam papat u kasne sate .. :mrgreen:
tu i tamo dobijem koju kilicu vise .. ali opet za neki mj. dva izgubim
:lol:
kad ti je najslade odustani ....uzmi 3 dcl. mineralne i ispij na eks .... i zeludac je prevaren :mrgreen:
za samo kap njeznih rijeci te molim jer srce moje duboko te voli
Image
voljeti i započeti iznova.
La_Loba
Vučica dlaku mjenja ali ćud nikada
Vučica dlaku mjenja ali ćud nikada
Posts: 39
Joined: 21 Jul 2005, 21:08

Post by La_Loba »

tri deci mineralne na eks!!!! mislim da bi lakše popila ercegovačku lozu na eks nego tri deci mineralne (pa to para grlo)....ma rađe da imam svoje trokrilniormar_dupe neg da pijem mineralnu :wink:
la que sabe...returns to forever..."život je sada"
Nausikaja
Une grande femmica
Une grande femmica
Posts: 138
Joined: 20 Jun 2005, 12:53
Location: Zagreb

Post by Nausikaja »

a ja odoh po lino ladu ili nutellu....
Queen of spamm
zmajka
zna puno o kamenolomima
zna puno o kamenolomima
Posts: 2596
Joined: 17 Feb 2003, 18:35
Location: van sebe
Contact:

Post by zmajka »

zrinka wrote: kad ti je najslade odustani
Nema šanse!!
Kad mi je najslađe ja tek onda navalim.... 8:)
Non c'è limite alla fantasia...

Volim te mama al' ne više od 50 grama.
Nausikaja
Une grande femmica
Une grande femmica
Posts: 138
Joined: 20 Jun 2005, 12:53
Location: Zagreb

Post by Nausikaja »

slažem se, to je čisti mazohizam - stati kad je najljepše cccccc
ja jedem i jedem i uživam u hrani i pojedem cijelu milketinu ili cijelu nutellu i imam obaveze i život i rekreaciju i sve se to istopi....iako znam da neki nemaju brzi metabolizam, hm, što da kažem nego: sport sport sport ili sex sex sex
Queen of spamm
User avatar
fiona
pripravnica
pripravnica
Posts: 352
Joined: 04 Jul 2005, 09:15
Location: zenica,BiH

Post by fiona »

Jedem da bih prezivjela :mrgreen: I to milke , (dok jadna djeca iz Afrike skapavaju he hehheeeee) Nausikaja je u pravu, jedi i izgori to sexom ili trcanjem...
Nausikaja
Une grande femmica
Une grande femmica
Posts: 138
Joined: 20 Jun 2005, 12:53
Location: Zagreb

Post by Nausikaja »

evo, pojela sam breskvu i lubenice malo jer kažu da je bolje voće umjesto čokolade...JBPM!!!! Ja i dalje hoću čokoladu i sva ta sranja o kontorli me živciraju, jer ako nešto volim ne želim se time deprivirati više nego li je potrebno.
Queen of spamm
sxc-angel
little devil
Posts: 79
Joined: 21 Jun 2005, 09:37
Location: Zagreb

Post by sxc-angel »

ja sam sad ubila jednu Milku- Happy Cow i sad tučem po bombonima i pijem cedevitu ....nejebem dijetu a kad si poželim ili moram izgubiti koji kg samo smanjim klopu i vijem puno vode (koju mrzim)
Neve
rostiljam u "Zenici".....
rostiljam u "Zenici".....
Posts: 513
Joined: 18 Dec 2002, 22:26
Location: B`n´H
Contact:

Post by Neve »

Pisss... bote... ja se moram udebljati jos pola kile... a nikako... :drama:
... To sto zivim u Banana stejt, ne znaci da sam glup i da sam strejt ...
User avatar
fiona
pripravnica
pripravnica
Posts: 352
Joined: 04 Jul 2005, 09:15
Location: zenica,BiH

Post by fiona »

A sta je sa cevapcicima, pivom i ostalim nezdravim, a da ne kazem jos i ilegalnim :shock: sastojcima? Koliko god da ih trosim, ja mrsava...Da ne kazem anorexicna...
User avatar
Monika
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 62
Joined: 03 Jan 2005, 23:52

Post by Monika »

Pij puno vode, jedi voće...ma daj!! Tko od zelenjave može da živi? Bez čokolade i čipsa (i ostalih grickalice) nije gušt sjediti pred kompom. Vodu trošim na mililitre, a od voća samo banane. Pokušala sam prevariti želudac sa jabukama, ali od tog još više ogladnim.
Ali ipak moram priznati da kretanje pomaže kod mršavljenja. Jer od vježbanja se mišići učvrste, salo i celulit otope...i nekako si zadovoljniji. Poslije trčanja se osjećam opušteno.....kao poslije dobrog orgazma. 8:)
''Imaj na umu da nijedan događaj nema vrijednost sve dok mu ti osobno ne pridaš tu vrijednost.''
beba
don't call me Babe
don't call me Babe
Posts: 53
Joined: 01 Jan 2003, 16:33

Post by beba »

Hipokinezija-ne dovoljno kretanje je glavni problem i uzrocnik svih problema vezanih za kilazu,i druga skeletna i misicna oboljenja.....Znaci tajna uspeha je pokret....bilo kakav...ko ne moze da trci neka seta...zacrtajte sebi svaki dan odredjenu deonicu koju cete prepesaciti....izbegavajte automobil,vozite bicikl,rolere.....na pocetku jeste sve dalko i tesko ali videcete posle nekog vremena se naviknete i prosto osecate se mnogo bolje....dijete nisu okej...sem programa izblansirane ishrane koje toplo preporucujem............treba jesti i jesti raznovrsno i uneti secer ali sve ima svoju meru i raspored........
opusteno...skroz
myself
vrtic
vrtic
Posts: 8
Joined: 29 Aug 2005, 17:46
Location: Zagreb
Contact:

Post by myself »

Žena i jase prežderavamo,s napolitankama,nutellom,palačinkama,pa picekima,salamama,nasladi dio dana je kad idemo u dućan i trpamo hranu u kolica i onda stanemo i pitamo se,a kaj bumo prvo jeli??!!

Čudim se samo kako to da nismo već pukle od debljine :?:
Hoću ići kućiiiiiiii!!!!
mizzy
Official Avatar Dealer
Official Avatar Dealer
Posts: 263
Joined: 23 Apr 2003, 14:51
Location: Zagreb
Contact:

Post by mizzy »

Fiona, neznam koliko ti je godina, ali tako sam i ja govorila prije dvadeset i prve, a onda bum!!! vise nisam isla u visinu nego u sirinu. Vidim da je to slucaj i sa mojom mladjom sestrom, boze, bojali smo se za nju koliko je bila mrsava i slaba i sad je presla dvadesetu i ima guzicetinu samo takvu (joj da me cuje hihi). Ja priznajem da se totalno nezdravo hranim, posljedice vec lagano osjecam, zeludac mi nece jos dugo. Radnim danom ne pojedem nista cijeli dan. Tek oko 19:00 ja pojedem prvi, ponekad i jedini obrok. Vikendom to opet nadoknadim i cijeli dan nesto jedem, ako nema nista gotovo onda si napravim bar palacinke, bilo sa slatkim ili sa slanim. I sad imam osjecaj da cu eksplodirati nakon pizze, dva hamburgera uz koje sam jela luk neki extra ljuti, cokolade, jaffa keksa, cole i vode u litrama. Trbuh mi je nabubrio, tocno se kuze dva neprobavljena hamburgera :lol:
Što te uistinu hrani? Iz čega živiš? Što te jača na tvojemu putu u slobodu? Što je tvoja najdublja slad, tvoja najdublja čežnja?
Image
pionirka
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 37
Joined: 06 Nov 2005, 10:50
Location: Beograd
Contact:

Post by pionirka »

aauuu, pa ja i dijeta smo stare drugarice koje trenutno nisu u najboljim odnosima. pocela je malo da me smara a i neretko mi se prevrtao stomak u njenom prisustvu.

ovako:
stavis rajfeslus na usta i to je to! vezbe nisu najbitniji faktor pri mrsavljenju (jedino kardiovaskularne, znaci ostavis cigare i mrsh na maraton!, jedino ce ti tad pomoci) a sad cu ti reci i zasto. vidjate li sezonske radnike? zidare, kopace, itd... kako su svi samo nabrekli a po ceo dan crnce po najvecem suncu i rade najteze fizicke poslove. Na startu sezone uglavnom dolaze mrsavi, a na kraju su debleli da deblji ne mogu biti. kako objasnjavate ovaj fenomen?
Fuck me I`m famous!
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

pionirka wrote:kako objasnjavate ovaj fenomen?
tako sto ne rade kardiovaskularne vjezbe (trcanje, rolanje, voznja biciklom, plivanje), nego bildaju misice, koji rastu i rastu ISPOD svog onog sala, tako da ustvari ispadnu na kraju samo jos veci. a da ne pricam o kvaliteti ishrane baustelaca. :roll:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
sekaSE
studentica
studentica
Posts: 151
Joined: 14 Mar 2003, 21:55
Location: Rijeka

Post by sekaSE »

myself wrote:Žena i jase prežderavamo,s napolitankama,nutellom,palačinkama,pa picekima,salamama,nasladi dio dana je kad idemo u dućan i trpamo hranu u kolica i onda stanemo i pitamo se,a kaj bumo prvo jeli??!!

Čudim se samo kako to da nismo već pukle od debljine :?:

haha...ovo me ful nasmijalo...da..hm...podsjeca me na mene valjda..mozda.samo ono...zamisli kad neka veza funkcionira zato jer volite zajedno puno jesti pa to postane vas najveci zajednicki uzitak i faktor odrzanja veze...interesantno :lol: ....zabrinjavajuce :?
ja stvarno jako ,jako puno jedem...ali jedem polako i jako uzivam u hrani.nemam problema sa tim kilama...imam dosta kila,ali izgledam mrsavo...puno hodam i vozim biciklu stalno jer su mi to dva najisplativija nacina kretanja.pijem ponekad do 6 litara vode dnevno.ima dana kada mi se jede samo voce pa se nekako procistim sva...ali sve radim po zelji zeluca...oka..sto ja znam...inace sam semi-vege...ujutro uzivam u vocu..nekoliko naranci na prazan zeludac...povede me u oblake taj osjecaj u ustima...pa kasnije u crijevima... :roll:

P.S. A moja cura....hm...ona isto puno jede...ali se i deblja bez problema :roll:
"Zaplakacu kad mi prodje mladost i lepota,al do tada ne dam bolu ni dan od zivota"
zrinka
pripravnica
pripravnica
Posts: 390
Joined: 19 Feb 2003, 17:03
Location: Krapina
Contact:

Post by zrinka »

6 litar vode uf .. :shock:
jadni tvoji bubrezi
2 litre su dovoljno za eliminaciju toksicnih tvari iz organizma
za samo kap njeznih rijeci te molim jer srce moje duboko te voli
Image
voljeti i započeti iznova.
User avatar
sekaSE
studentica
studentica
Posts: 151
Joined: 14 Mar 2003, 21:55
Location: Rijeka

Post by sekaSE »

pa imam potrebu za tolikom vodom..ne znam..ujutro je prva stvar koju uradim pola litre vode..mlake..navika

pa ne popijem svaki dan toliko vode..inace je prosjek 2-3-4...ali po ljeti redovno 6
"Zaplakacu kad mi prodje mladost i lepota,al do tada ne dam bolu ni dan od zivota"
User avatar
lilith_in_yellow
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 27
Joined: 27 Dec 2007, 18:52

Re: Burn baby, buuurn ! (topic o mrsavljenju :)

Post by lilith_in_yellow »

Malchik wrote:Ono: "buuuuuurn" se odnosi na moje salo, ofkors...

Dakle... jeste li ikada imale potrebu za tim ?¸
Jete li od onih sto su uvijek na dijeti ili mrsavite samo prije mora... :mrgreen:

Ja sam skuzio da sam fakat omrsavio... pa me zanima sta moram raditi da jos smrsavim... 8:) ... bojim se da cu doci na tocku kada cu prestat mrsaviti... pa pitam... preventivno... hehe... :wink:

Jesu li lezbe diet fanovi ? 8:)
jedeš zdravo, izbjegavaš stvari tipa kolače, bijeli kruh i umjesto toga pojedeš neki makrobiotički kolač i crni kruh, običnu tjesteninu i rižu zamijeniš integralnom, povećaš unos povrća, piješ što više vode (ali ne previše) i vježbaš sat vremena tri-četiri puta tjedno. (ali iznojiš se dobro). a što se količina tiče, najbolje je jesti ne iz navike, ne kad se treba nego kad si gladan. kad osjetiš glad, pojedeš, ne do prežderanosti nego do ugodne i ne teške sitosti i to je to. gladovanje je grozno mučno, nepotrebno i neefikasno; sve te kile koje se lako izgube se i vrate najčešće. ne odmah i ne sve, ali jedan se dio kroz kraći ili duži period vrati. toliko od mene.
p.s. cijeli se život borim s viškom kg i sad sam došla do nekog ok stanja, imam možda 3-4 kg. viška, ali eto, da znaš, obrati mi se ako zatrebaš something :)

ja nisam dijeta fan, ali bez obzira na moj lezbijski indentitet :D, lako se debljam a da bih to spriječila, moram paziti.
Post Reply