Torbica, torba, torbetina

Hajde sminkerice, izvadite svoja sjenila, kremice, pudere, sminke i ostale tricarije kojima sakrivate prirodnu ljepotu i navalite u ovaj forum.
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: Torbica, torba, torbetina

Post by fireandice »

Ti krugovi jesu specifični, ali sasvim se u njima zna ko, sa kojom funkcijom, zbog čega i na koji način može raspolagati sa tim materijalom. Inače, ja sasvim dovoljno znam da mirno mogu da kažem da ovo o čemu ja govorim jeste nepoštovanje tih pravila i nemam i neću da imam nikakvog razumijevanja (da kažem kad mi se mi se već govori da treba da ga imam). Isto kao što mi onda, kada postoji potpuno opravdanje, neće djelovati ni najmanje mahnito.
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: Torbica, torba, torbetina

Post by Bubble »

Torbica mi je premala a torbetina prevelika.Moj izbor je torba :)

Novcanik, mobitel (x2), naocale i futrola za naocale, labelo, maramice, kljucevi, kemijska olovka to su osnovne stvari a sve ostalo po potrebi.
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: Torbica, torba, torbetina

Post by dalloway »

volim i torbicu i torbu i torbetinu :hihihi: ovisi o prilici,a obvezatan sadržaj je sljedeći : novčanik,mobitel,maramice papirnate i vlažne (ako je veća torba :hihi: ),labello,žvake (orbit zeleni),ključevi,cigarete (one obavezno u posebnom odjeljku :pomak: )...popis se zna proširiti ovisno o torbi i potrebi.
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Torbica, torba, torbetina

Post by Instinct »

Tek sam sad vidjela da nisam navela sadržaj svoje torbice. :zbunj: Obzirom da znam da bi bila šteta ne spomenuti evo ( :laugh: ) :
Uvijek imam mobitel, maramice(najčešće samo jednu koja mi nikad nije dovoljna), ključeve,kremu za ruke, mp4 player, labello, novčanik, žvakaće, par nepotrebnih papira, penkalu koja ne piše, uložak(ali ne za penkalu :laugh: ) i indeks.
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
daleka
penzionerka
penzionerka
Posts: 2965
Joined: 20 Aug 2012, 13:27
Location: udaljena

Re: Torbica, torba, torbetina

Post by daleka »

Torbetina definitivno.
Mobitel i pripadajuće slušalice, airwaves žvakače x2, novčanik, 3 vrste ključeva + ključ za bicikl,
knjiga (obazeno) , rokovnik manji i veći, token,punjač za mobitel, voda, maramice svježe i papirnate x2 + par paketića sa po jednom ili dvije, krema za ruke,srećonoše (neke gluposti koje idu samnom u svaku torbu ), kemijsku, uloške, račune (koji nikako da se plate sami), hrpetina računa iz dućana, omota čokoladica.
Opa, našla sam i par zaboravljenih kuna na dnu :hajhaj:
Vidiš, ovo je dobra tema. Navela me je da očistim torbu od smeća. :lol:
Da odustanem ?!
Ne !!! Ne stoji mi !!!
User avatar
Dora
penzionerka
penzionerka
Posts: 5319
Joined: 03 Sep 2011, 23:38

Re: Torbica, torba, torbetina

Post by Dora »

fireandice wrote:Mora. Postoje vrlo jasna i jednostavna pravila oko toga i neko mora da bude ili ograničen ili prosto bezobrazan pa da ih ne poštuje.
To ti tako mislis. I slazem se sa tobom da "mora", mada veruj da ne postoje jasna pravila oko toga kao sto kazes.
Ali u praksi nije tako. Znas.
Post Reply