hot or not?

Hajde sminkerice, izvadite svoja sjenila, kremice, pudere, sminke i ostale tricarije kojima sakrivate prirodnu ljepotu i navalite u ovaj forum.

hot or not?

hot
4
24%
not
11
65%
ja sam stara
2
12%
 
Total votes: 17
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

a u golfu se nalazite madam :elol: a da da,evo me u golfu :elol:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Post by zujalica »

seagull wrote:cek da pogledam malo bolje, nisam jos bas sasvim sigurna gdje sam hahaha :mrgreen:
hellen_stewart wrote:a u golfu se nalazite madam :elol: a da da,evo me u golfu :elol:

:mrgreen: :mrgreen:

A kad sam prvi put tamo,kokoške! :mrgreen:
To su prave konobarice! Uvijek na usluzi. :mrgreen:
Osim tog,sekunde su bile u pitanju...ow za volanom,mobitel u ruci,čeka odgovor i to šiba preko Mosta mladosti :mrgreen: :mrgreen: nedaj bože da joj šta bude,a vidi vas..vama to smiješno!! Mosta mladosti..hahaha..ili reinkarnacije :mrgreen: :mrgreen:
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
User avatar
seagull
leteći punoglavac
leteći punoglavac
Posts: 1703
Joined: 08 Apr 2007, 23:07

Post by seagull »

piči stara preko mosta mladosti hahahaha
"iluzija je prosvjetljenje;
prosvjetljenje je iluzija"
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

ma ona je rekla da je u mercedesu a ne u golfu :mrgreen: mala bi mercedes :elol: e ne zna ga ni ona probrati...
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
Post Reply