Pičkin Dim 2 ili What the fuck is LBD???

Ovdje mozete ostaviti komentare vezano za vijesti, clanke, komentare i ostale materijale objavljene na sajtu. Za pisanje u ovom forumu nije potrebna registracija.
Post Reply
User avatar
Tamara
perem po forumima
perem po forumima
Posts: 132
Joined: 20 Nov 2002, 22:28
Location: Zagreb
Contact:

Pičkin Dim 2 ili What the fuck is LBD???

Post by Tamara »

Sve super, neloš tekst osim što Lesbian Bed Death nije smrt lezbijskog kreveta nego lezbijska smrt u krevetu 8:).

Anyway, čula sam da postoji i heteroseksualna smrt u krevetu, no valjda je to problem dugih veza? Ljudi se prestanu truditi? Upadaju u kolotečinu pa uzimaju partnere/ice zdravo za gotovo? Dojadi im jesti istu klopu svaki dan? Postoji li monogamija uopće?
Kasno je pa trkeljam, ali ovo su prve asocijacije.

I btw, ne mislim da je nemogućnost reprodukcije razlog navodnom LBD-u, jer da je tako, hetrići bi se prašili ko zečevi dokle god im se diže i bilo bi nas 27, a ne 7 milijardi.
User avatar
vancouverite
penzionerka
penzionerka
Posts: 1198
Joined: 28 Dec 2002, 09:48
Location: VANKUVER

Post by vancouverite »

ni ja ne vjerujem da je uzrok nemogucnost reprodukcije. mislim da je stvar u familijarnosti, u suzivotu, u dosadi...ne znam...ja volim crnu najfiniju cokoladu ali kad je jedem cetri dana, ne mogu ni mrve okusiti neko vrijeme....
O ucitelju... vrati mi klikere.....
D. Lukic
User avatar
jabooka
Klimam da vrijeme brze prode
Klimam da vrijeme brze prode
Posts: 2324
Joined: 21 Mar 2006, 19:03
Location: nigdje

Post by jabooka »

ali crnu najfiniju cokoladu moras jesti svaki dan u drugo vrijeme i na drugi nacin.
crna cokolada se moze kombinirati na sto nacina.
ako crna cokolada ne predstavlja vise nikakav uzitak onda treba preci na bijelu.
isto je i u hetero i homo vezama.
ljudi se vecinom za razmnozavane pare par puta u zivotu. ostatak se cuvaju/stite. pa opet dodjemo na isto.
problem dugih veza.
ali duge veze imaju i svoje prednosti. poznajes partnera i on tebe. zna tocno sta volis i u cemu najvise uzivas. mozes se opustiti i iskusavati cari sexa koje su neiscrpne.
improvizacija je moj hobi
User avatar
mudroslava
Dr. SEXpertica
Dr. SEXpertica
Posts: 730
Joined: 22 Nov 2002, 16:29
Location: Berlin
Contact:

Re: Pičkin Dim 2 ili What the fuck is LBD???

Post by mudroslava »

Tamara wrote:Sve super, neloš tekst osim što Lesbian Bed Death nije smrt lezbijskog kreveta nego lezbijska smrt u krevetu 8:).
:cool: Sjebalo me njemačko značenje, ni sama nisam bila sigurna kak da to prevedem na hrvatski... :mrgreen: Hvala... U svakom slučaju no sex, pa ga jebi! :cool:
My body is not a temple
It's an amusement park

It's not a side effects of the cocaine...

They tried to make me go to rehab
I said no, no, no.
Guest

Post by Guest »

ipak, oba prevoda su okej - navode na isti zakljucak.
User avatar
mudroslava
Dr. SEXpertica
Dr. SEXpertica
Posts: 730
Joined: 22 Nov 2002, 16:29
Location: Berlin
Contact:

Re: Pičkin Dim 2 ili What the fuck is LBD???

Post by mudroslava »

Tamara wrote:I btw, ne mislim da je nemogućnost reprodukcije razlog navodnom LBD-u, jer da je tako, hetrići bi se prašili ko zečevi dokle god im se diže i bilo bi nas 27, a ne 7 milijardi.
´

:cool: Da, ali možda bi nas bilo i puno manje od 7 milijardi da se nemamo potrebu i razmnožavati... To sam postavila samo kao tezu, iako sam i osobno i dalje sklonija teoriji o prepunom stolu... 4 dana čokolade, etc. :cool:
My body is not a temple
It's an amusement park

It's not a side effects of the cocaine...

They tried to make me go to rehab
I said no, no, no.
Post Reply