Tennis

Ovdje se mozete baviti svim sportovima
User avatar
evaluna
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 829
Joined: 09 Nov 2011, 16:06
Location: Izmišljena

Re: Tennis

Post by evaluna »

wow,,,bas dobar potez..
vec godinama ne pratim zenski tenis , šteta, ali to spada u stvari koje su me zanimale..
jedno ljeto sam malo trenirala, ali starci su reki ne..
spadam u one sto mogu satima buljiti u tv i gledati dobar meč.. :)
od sestara volim vise Serenu, ali zbog ovog poteza bi se mogla opet malo ukljuciti u praćenje ženskog tenisa ;)
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Tennis

Post by Jelena-E »

Pa mogla bi stvarno pa da možemo diskutovati. A možemo nekad i neki meč pogledati :)
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Tennis

Post by Jelena-E »

Evo još malo Radvanjske

I kad se polomio reket
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Tennis

Post by Instinct »

Trenirala sam ga pred dosta godina,sveukupno oko 5 godina.. Voljela sam taj sport jer sam tamo "ispucavala" svu negativnu energiju i istovremeno me opuštao i zabavljao. U početku sam izgledala kao beznadan slučaj a kasnija sam čak igrala protiv trenera. Nekako sam uvijek voljela igrati protiv jačeg od sebe jer bi mi to predstavljalo dodatan izazov..Kako su krenule neke obveze u životu tako sam ja sve manje pažnje posvećivala tenisu i na kraju sam ga prestala igrati.. Bude mi baš žao danas kada se sjetim toga. Iako ne pratim sportove na tv-u tenis je bio valjda jedini sport koji sam voljela pogledati a znam ga nekad i danas pratiti..
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: Tennis

Post by fireandice »

Meni je jedino simpatična Žastin Enan zato što je jednom tako rastamburala onu smaračicu Anu Ivanović kad su mi se ovde svi okolo na glavu popeli koliko su bili raspomamljeni oko tenisa i tog turnira. Jbt nisi ni tv ni internet ni novine ni ništa mogao dotaći na miru. A ova je isprašila ko ćilim.
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: Tennis

Post by fireandice »

Posle su ugušili tješenjem kako je Ana ljepša jooooooooj meni stvarno treba ovde smajlić koji koluta očima, ali ne ovako dobrodušno kao što je ovaj :roll: već neki drndav.
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Tennis

Post by Jelena-E »

Jedna od smešnijih igračica :hihihi:

Evo još jedan sa kišobranom :lol:
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Tennis

Post by Jelena-E »


:lol:
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Tennis

Post by Jelena-E »



Viktor pravi budalu od sebe :hihihi:
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Tennis

Post by Jelena-E »

E stvarno što je mnogo mnogo je... :crvenkapa:
Volim da gledam tenis I stvarno mi je drago što je postigao toliko u svojoj karijeri ali mi se toliko puta desilo da moram da isključim tv I prestanem da gledam jer me nervira količina agresije koju ispolji u toku teniskog meča. Kao da ga je neko ptotiv svoje volje naterao da igra kao da uopšte ne uživa u tome kao pravo razmaženo derište koje hoće da pobedi bez ikakvog napora ili ako bi neko mogao da mu tu pobedu servira na srebrnim tanjiru...
A posle meča na konferenciji za štampu sve izlizni klišei naučene fraze za koje misli da se od njega očekuju... Stvarno me nervira koliko je arogantan agresivan I dvoličan...
Eto. Sad mi je lakše. :shok:
User avatar
nasta
penzionerka
penzionerka
Posts: 2118
Joined: 23 Jun 2008, 21:27
Location: 45°22′40″N 20°23′10″E

Re: Tennis

Post by nasta »

Jelena-E wrote:E stvarno što je mnogo mnogo je... :crvenkapa:
Volim da gledam tenis I stvarno mi je drago što je postigao toliko u svojoj karijeri ali mi se toliko puta desilo da moram da isključim tv I prestanem da gledam jer me nervira količina agresije koju ispolji u toku teniskog meča. Kao da ga je neko ptotiv svoje volje naterao da igra kao da uopšte ne uživa u tome kao pravo razmaženo derište koje hoće da pobedi bez ikakvog napora ili ako bi neko mogao da mu tu pobedu servira na srebrnim tanjiru...
A posle meča na konferenciji za štampu sve izlizni klišei naučene fraze za koje misli da se od njega očekuju... Stvarno me nervira koliko je arogantan agresivan I dvoličan...
Eto. Sad mi je lakše. :shok:
Tako je, nek si rekla :zir: :cer:
~ Misli stvaraju dela. Dela formiraju navike. Navike grade karakter. Karakter oblikuje sudbinu. ~
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Tennis

Post by Jelena-E »

Po ovome vidim da ti je jasno na koga se odnosi :hihihi:
User avatar
nasta
penzionerka
penzionerka
Posts: 2118
Joined: 23 Jun 2008, 21:27
Location: 45°22′40″N 20°23′10″E

Re: Tennis

Post by nasta »

Naravno, danas bojkotujem tenis ceo dan.
~ Misli stvaraju dela. Dela formiraju navike. Navike grade karakter. Karakter oblikuje sudbinu. ~
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Tennis

Post by Jelena-E »

Pa ja nisam planirala al sad moram. :stara:
Iznervira me svaki put.
User avatar
bombona
preslatka!
preslatka!
Posts: 484
Joined: 18 Jul 2004, 13:51
Location: Daleki put

Re: Tennis

Post by bombona »

Kuglanje sam isla deset puta lako je ubaciti loptu ,a stoni tenis bas mi se igra,ali nemam vremena da igram,nisam u toku da se bavim,imam posla,pa obaveza
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Tennis

Post by Jelena-E »

Stvarno sam za staro gvozdje... Dobila upalu misica od stonog tenisa :jooj:
Post Reply