Rasprava iz teme Mojoj Ljubavi

Kutak za offtopic trenutak
Post Reply
User avatar
adm2
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 37
Joined: 31 Aug 2010, 19:00

Rasprava iz teme Mojoj Ljubavi

Post by adm2 »

Draga Lea, nismo dobili informaciju da ijedan topic blokira iako ima topic za probleme s forumom => http://balconn.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=10404 koji je otvoren kad je puštena nova platforma.
Možeš li dati više informacija što ti se događa baš u tom topicu (u kojem trenutku i što)? Puno hvala

Svakako, bilo bi bolje da je samo jedan topic u kojem postavljamo pjesme i poruke svojim ljubavima, čisto da se svi mi ne pogubimo :)
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: Mojoj Ljubavi

Post by Lea »

pa dobro, u tom se slučaju ovi postovi mogu pripojit topicu "mojoj dragoj". meni taj topic konstantno blokira. kontam da je do moje net konekcije... jednostavno nemam živaca stalno restartat komp, zato sam otvorila sličnu temu. :kava:
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Pa ako se postavi tako da tema bude da samo Lea postavlja poruke svojoj ljubavi, onda su samo naizgled iste teme : )
Mislim, šta ima veze, ionako je forum pun svakakvih tema.
User avatar
adm2
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 37
Joined: 31 Aug 2010, 19:00

Re: Mojoj Ljubavi

Post by adm2 »

Ako je samo njen, dapače :daa: Odgovorila sam čisto zato što je navedeno da se postavlja i u ovu temu, pa da ne bude zbunjujuće i da saznamo o kakvim problemima je riječ. Dapače, očistit ćemo jo temu :)
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Eto, odoše mi sad postovi u Offtopijsko carstvo, a ja samo htjela biti fina :'(
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

!

Post by Lea »

fire - zahvaljujem ti na dobronamjernom komentaru. prijavila sam ga kao onog koji skreće s teme, ne zbog tvoje dobre namjere nego što tema ide u smjeru koji uopće nije namjeravan. jednako tako sam prijavila i svoje offove, uključujući ovaj post jer svrha topica nije bila gomilanje offova nego olakšavanje postanja videa i fotki s neta budući mi topic "mojoj dragoj" šteka. vjerojatno je do moje loše net konekcije pa mi isti izaziva blokiranje kompa... sad bih zamolila da se cijela tema ukloni. ima puno drugih topica u kojima mogu postat curi. ne mora to biti uduplana tema.
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Ma daj opusti se Lea : ) Nisam ni znala da je prijavljen, mislim SRAM TE BILO, KAKO SI SAMO MOGLA!?
Zezam se, šta ima veze što su otišli u Offtopijsko carstvo. Jeste da će biti usamljeni i biće im hladno, ali dobro šta sad...

: ) No frki : )

Inače, i meni je prije blokiralo kad otvaram teme za muziku i znalo da izbacuje, ali to je bilo još na starom forumu. Kod mene je vjerovatno bio problem u browser-u. Koristila sam Safari, pa prestalo kad sam prešla na Chrome.
Post Reply