off iz ozbiljnog pitanja

Kutak za offtopic trenutak
Post Reply
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

off iz ozbiljnog pitanja

Post by Vox Feminae »

Jab' se nadovezala :cer:

Gdje su svi? :stara:

Gdje je teta Hellen? El mi štrika džemper? :basi:

Gdje je Wendić? Kome sad pjeva Upali svetlo? :peace:

Gdje su stara i Laura? Ne, ne, ne vizualizirati taj prizor. :hihi:

ĐE SU SVI? :vice:

I naravno, da budem ontopična, kako citirati više sugovornika u jednom postu, najbrže? :hihi:

Eto, tako, par misli nabacala, slobodno odgovorite. :instinct:
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: ozbiljno pitanje

Post by la pittura »

[quote="Vox Feminae"]

ĐE SU SVI? :vice:


A đe si ti Voxićka? :mislim:
I ti švrljaš okolo i nema te.
Znaš da ne mogu sama animirati ovolike žene, zato su i zapalile nekud. Mogućnosti su bezbrojne :leti: :kresanje: :cita: :zivili: :ljulja: :gitara:
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: ozbiljno pitanje

Post by ow »

Vox Feminae wrote:Gdje su stara i Laura? Ne, ne, ne vizualizirati taj prizor. :hihi:
A sta ima lose u vizualizaciji prizora u kojem jedna stara zena guli mrkvicu za nedjeljnu juhu, a druga mladja je pridrzava da ne padne? :ljutimse: :ljutimse:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: ozbiljno pitanje

Post by ow »

la pittura wrote: Znaš da ne mogu sama animirati ovolike žene, zato su i zapalile nekud.
da ti iskreno priznam - crkavaju jos u krevetima, jer su se nocas napile na partiju pa sad ne mogu doc k sebi.... :daa:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: ozbiljno pitanje

Post by Vox Feminae »

ow wrote:
Vox Feminae wrote:Gdje su stara i Laura? Ne, ne, ne vizualizirati taj prizor. :hihi:
A sta ima lose u vizualizaciji prizora u kojem jedna stara zena guli mrkvicu za nedjeljnu juhu, a druga mladja je pridrzava da ne padne? :ljutimse: :ljutimse:


Pa šta nisi ranije spomenula. Volim mrkvu, juhe s mrkvom, volim nedjeljne ručkove. :slin:
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: ozbiljno pitanje

Post by Vox Feminae »

ow wrote:
la pittura wrote: Znaš da ne mogu sama animirati ovolike žene, zato su i zapalile nekud.
da ti iskreno priznam - crkavaju jos u krevetima, jer su se nocas napile na partiju pa sad ne mogu doc k sebi.... :daa:
A neki mlađi su u to vrijeme bili u krevetu. :basi:
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: ozbiljno pitanje

Post by Vox Feminae »

la pittura wrote:
A đe si ti Voxićka? :mislim:
I ti švrljaš okolo i nema te.
Pa da organizirate neko pilence ili neku hobu na žaru, došla bih. Baš mi se nešto takvog miriše. :slin:

Ljubim kroz želudac, tako ti je to u mene. :cer:
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: ozbiljno pitanje

Post by la pittura »

Vox Feminae wrote:
la pittura wrote:
A đe si ti Voxićka? :mislim:
I ti švrljaš okolo i nema te.
Pa da organizirate neko pilence ili neku hobu na žaru, došla bih. Baš mi se nešto takvog miriše. :slin:

Ljubim kroz želudac, tako ti je to u mene. :cer:
Za hobu si u minut zakasnila, inace si dobrodosla iako nisam sigurna da bi za nju potegla prilican put.
A to ljubljenje kroz zeludac je ozbiljan sport. Mislim da ja nemam vremena da izljubim tolike dobre kuvarice oko mene ali ti Vox navali i ne stedi se molim te. ;)
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: ozbiljno pitanje

Post by la pittura »

ow wrote:
la pittura wrote: Znaš da ne mogu sama animirati ovolike žene, zato su i zapalile nekud.
da ti iskreno priznam - crkavaju jos u krevetima, jer su se nocas napile na partiju pa sad ne mogu doc k sebi.... :daa:
Ja tek ovo mogu da vizueliziram... :kresanje: Velika sam cura...slobodno reci...
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: ozbiljno pitanje

Post by la pittura »

Vox Feminae wrote:
ow wrote:
Vox Feminae wrote:Gdje su stara i Laura? Ne, ne, ne vizualizirati taj prizor. :hihi:
A sta ima lose u vizualizaciji prizora u kojem jedna stara zena guli mrkvicu za nedjeljnu juhu, a druga mladja je pridrzava da ne padne? :ljutimse: :ljutimse:
Zanimljivo. Građevinarskim riječnikom rekli bi "šprajcovanje". Na to sam stvarno slaba. Vizualiziram! :tadam:
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: ozbiljno pitanje

Post by Aryanim »

ow wrote:
la pittura wrote: Znaš da ne mogu sama animirati ovolike žene, zato su i zapalile nekud.
da ti iskreno priznam - crkavaju jos u krevetima, jer su se nocas napile na partiju pa sad ne mogu doc k sebi.... :daa:

:at: morala sam probat... hahahaha

kako ne, pa zive i zdrave... i pune energije... nadam se da sad idem napokon i spavat nakon 2 dana... :hihi:
Vox Feminae wrote: ĐE SU SVI? :vice:
[/size]
evo nas... :yeah:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
Post Reply