Lažna lezbijka iz t.A.T.u-a je zapravo velika homofobkinja

Popričajmo o svijetu oko nas - linkovi na vijesti.
Post Reply
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Lažna lezbijka iz t.A.T.u-a je zapravo velika homofobkinja

Post by ow »

Stoka, a nije joj smetalo zarađivati lovu kao lezba....
Ma govno je uvijek govno. Sva sreća ja nisam popušila njihovu priču....

Jedna od članica nekad popularne ruske grupe t.A.T.u koja se proslavila lažirajući svoju homoseksualnost u nedavnom televizijskom nastupu je pokazala kako je zapravo velika homofobkinja.
Jedna od članica nekad popularne ruske grupe t.A.T.u, Julia Volkova, koja se proslavila zahvaljujući lažiranju homoseksualnosti, u nedavnom televizijskom nastupu izjavila je kako ne bi prihvatila sina homoseksualca te da bi ga osudila zbog njegove seksualne orjentacije.

"Da, osudila bih ga jer vjerujem da pravi muškarci moraju biti pravi muškarci. Bog ih je stvorio da se razmnožavaju, to je priroda. Muškarac je za mene potpora, snaga... Ne bih prihvatila gej sina", rekla je Volkova.

http://www.rtl.hr/tabloid/zvijezde/1331 ... ofobkinja/
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Gledala sam davno jednu emisiju o LGBT muzičarima, otprilike prije jedno desetak godina i koliko se sjećam i tad je u njoj neko od gay muzičara koji su gostovali u emisiji govorio negativno o njima dvjema, o lažiranosti, o tome kako su u suštini mrzile jedna drugu. Nije mi ovo neko iznenađenje. Bezveznjakovićke.

Ali fora mi je kada su učestvovale 2003. na Evroviziji, pa tadašnja djevojka i ja gledamo i, jao, znači nam to mnogo.
Šašavo.
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Lažna lezbijka iz t.A.T.u-a je zapravo velika homofobkin

Post by renata »

ow wrote:Stoka, a nije joj smetalo zarađivati lovu kao lezba....
Ma govno je uvijek govno. Sva sreća ja nisam popušila njihovu priču....

Jedna od članica nekad popularne ruske grupe t.A.T.u koja se proslavila lažirajući svoju homoseksualnost u nedavnom televizijskom nastupu je pokazala kako je zapravo velika homofobkinja.
Jedna od članica nekad popularne ruske grupe t.A.T.u, Julia Volkova, koja se proslavila zahvaljujući lažiranju homoseksualnosti, u nedavnom televizijskom nastupu izjavila je kako ne bi prihvatila sina homoseksualca te da bi ga osudila zbog njegove seksualne orjentacije.

"Da, osudila bih ga jer vjerujem da pravi muškarci moraju biti pravi muškarci. Bog ih je stvorio da se razmnožavaju, to je priroda. Muškarac je za mene potpora, snaga... Ne bih prihvatila gej sina", rekla je Volkova.

http://www.rtl.hr/tabloid/zvijezde/1331 ... ofobkinja/
takvima ne treba dati u ruke djecu :ne: naročito ne djete muškog spola
Post Reply