:)))))))))))))

Popričajmo o svijetu oko nas - linkovi na vijesti.
Post Reply
san od Sarajeva
-
Posts: 1788
Joined: 24 Nov 2002, 00:03
Location: sarajevo

:)))))))))))))

Post by san od Sarajeva »

Arapin otkazao vjenčanje
Ispod nikaba se krila bradata i razroka žena
Jedan arapski ambasador otkazao je vjenčanje nakon što je otkrio da njegova buduća supruga ispod vela 'krije' bradu , te da je razroka, izvijestio je britanski Daily Telegraph.
Naime, Arapin se sa svojom budućom suprug susreo nekoliko puta i ona je uvijek nosila nikab, tako da nije mogao vidjeti kako ona uistinu izgleda.

No, kada su potpisali bračni ugovor Arapin je krenuo poljubiti svoju suprugu i u tom trenutku otkrio kako ona zapravo ima bradu i da je razroka.

On je na sudu izjavio kako je prevaren i kako mu je majka zaručnice zapravo pokazala fotografije njene druge kćerke.

Zatražio je poništavanje bračnog ugovora, te tužio ženu tražeći odštetu od 97.000 eura za odjeću nakit i ostale poklone koje je darovao zaručnici.

Sud je poništio bračni ugovor, ali je odbio zahtjev za odštetu. Ime ambasadora nije objavljeno.
Image
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: :)))))))))))))

Post by naturale blonde »

:lol: :lol:

eto..................

:lol: :lol:
san od Sarajeva
-
Posts: 1788
Joined: 24 Nov 2002, 00:03
Location: sarajevo

Re: :)))))))))))))

Post by san od Sarajeva »

zamisli jos da sam mu iskocila ja i pocela postavljati pitanja o sexu :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: :)))))))))))))

Post by hellen_stewart »

pa sto se jadna nije obrijala?aaaaaaaaa ajd kako bi se te ruzne poudale da nije nikaba :lol: :lol:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
san od Sarajeva
-
Posts: 1788
Joined: 24 Nov 2002, 00:03
Location: sarajevo

Re: :)))))))))))))

Post by san od Sarajeva »

zivota mi imam osjecaj da je ispod bilo musko samo da ambasadora zajebu :lol: :lol: :lol:
katarina, the lik
zvijezda Istoka
zvijezda Istoka
Posts: 2529
Joined: 28 May 2004, 10:32
Location: Шумадијо, Шумадијо, ко би тебе оставио...

Re: :)))))))))))))

Post by katarina, the lik »

hellen_stewart wrote:pa sto se jadna nije obrijala?aaaaaaaaa ajd kako bi se te ruzne poudale da nije nikaba :lol: :lol:
A ti si sto posto sigurna da je ružna? :ceka:
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: :)))))))))))))

Post by hellen_stewart »

ma ne mora znaciti,da vidis moju radnu kolegicu,sva brkata bok te,jos nabaci dekolte a onaj dio izmedju sisa sav joj cupav,a gluho i coravo bilo,da nikad zensko vise ne pozelis :lol:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: :)))))))))))))

Post by hellen_stewart »

katarina, the lik wrote:
hellen_stewart wrote:pa sto se jadna nije obrijala?aaaaaaaaa ajd kako bi se te ruzne poudale da nije nikaba :lol: :lol:
A ti si sto posto sigurna da je ružna? :ceka:
ma ne mislim kato to,mislim da je strašna :hihi:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
san od Sarajeva
-
Posts: 1788
Joined: 24 Nov 2002, 00:03
Location: sarajevo

Re: :)))))))))))))

Post by san od Sarajeva »

ja ih bas ne volim u hrani :puke: :puke:

al onih par joj je odnijela trajna epilacija i ja sad nemam sta copati :tamo:
Post Reply