Čuvaj se ruske frizerke

Popričajmo o svijetu oko nas - linkovi na vijesti.
Post Reply
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Čuvaj se ruske frizerke

Post by malena8 »

Ahahahahahhahahah Meni ovo presmiješno. :lol:
Pošto kasnim s vijestima evo tek sad ovaj članak.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/cuva ... 30078.aspx


..no zapravo ga je odnijela u podrum te vezala kablovima više sušila za kosu te skinula svu odjeću s napadača i natjerala ga da proguta nekoliko pilula Viagre. Dodatno ga je vezala i lisičinama s ružičastim plišem te ga brutalno silovala puna tri dana...


:lol:
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
Addison_V
pripravnica
pripravnica
Posts: 474
Joined: 11 Jul 2010, 17:31

Re: Čuvaj se ruske frizerke

Post by Addison_V »

Silovanje je SMIJESNO?
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: Čuvaj se ruske frizerke

Post by Dodir_Svile »

da, ja se isto pitam. :ogle:
jel bi ti bilo tako veselo i da je, recimo, automehanicar to napravio zeni koja mu je htjela ukrasti novcanik?
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: Čuvaj se ruske frizerke

Post by Bubble »

Meni silovanje nije smijesno ali u ovom slucaju je kao i cijeli clanak.Ima nas vise sa uvrnutim smislom za humor :hihi:

Mislim da nece imati takve traume kao sta bi jedna zena imala...
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: Čuvaj se ruske frizerke

Post by Lea »

meni je ovo prestrašno. kad je silovanje u pitanju, nije bitan spol. trauma je podjednaka.
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
Addison_V
pripravnica
pripravnica
Posts: 474
Joined: 11 Jul 2010, 17:31

Re: Čuvaj se ruske frizerke

Post by Addison_V »

Ajme Bubble, jesi ti ozbiljna s tim dijelom o traumama ili je to part of your weird humor?
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: Čuvaj se ruske frizerke

Post by Bubble »

Da mislim da lakse podnose muskarci silovanje od zena nego zene od muskaraca :daa:
Sada znam i čemu služi zdjela!
Addison_V
pripravnica
pripravnica
Posts: 474
Joined: 11 Jul 2010, 17:31

Re: Čuvaj se ruske frizerke

Post by Addison_V »

Oni nemaju ukusa i digne im se na bilosta, makar govorilo ruski, imalo brkove i dlakave pazuhe i smrdilo po vodki i znoju? Bas si sovinist. :D
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: Čuvaj se ruske frizerke

Post by Dodir_Svile »

what addison said.
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: Čuvaj se ruske frizerke

Post by Lea »

ja mislim da je to podjednako. i da je i za njih to pretraumatično i pravi horor.
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: Čuvaj se ruske frizerke

Post by Bubble »

Addison_V wrote:Oni nemaju ukusa i digne im se na bilosta, makar govorilo ruski, imalo brkove i dlakave pazuhe i smrdilo po vodki i znoju?

Hormon testosteron izaziva automatsku reakciju kod muškarca suočenog sa ženom potičući ga na traženje mogućnosti za snošaj i nije mu pritom važno je li žena privlačna ili ne, pokazalo je novo istraživanje.

Rezultati istraživanja objavljeni su u časopisu Hormons and Bihejvior u junu, a u ispitivanju su učestvovala 63 mladića, studenata u dobi od 21 do 25 godina koji nisu znali cilj istraživanja.

Nakon 300 sekundi provedenih nasamo sa ženom koju pre nikada nisu sreli, a koja im se u nekim slučajevima i nije sviđala, nivo testosterona kod muškaraca porasla je prosečno za oko osam posto.

Nivo testosterona porasla je isto bez obzira na to jesu li razgovarali s mladom ženom koju smatraju privlačnom ili ženom koja im se i ne sviđa.
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: Čuvaj se ruske frizerke

Post by Dodir_Svile »

so what? da su radili istrazivanje na zenama, vjerovatno bi takodjer pronasli povisenu razinu nekog hormona (jer ljudi luce hormone u prisutnosti potencijalnih partnera bez obzira na spol).

point ovdje je u tome da je ta zena SILOVALA, znaci NASILNO jebala tog muskarca, koji je nakon toga morao otici u fucking BOLNICU! i meni su ti vasi dvostruki standardi samo zato sto muskarce vise zanima seks, odvratni.
The rockstar hands of a big butch dyke.
Addison_V
pripravnica
pripravnica
Posts: 474
Joined: 11 Jul 2010, 17:31

Re: Čuvaj se ruske frizerke

Post by Addison_V »

Istrazivanja takoder pokazuju da nivo testosterona ne ovisi nuzno o spolu nego o kolicini testosterona koju dijete primi u maternici.

Samo zamisli da je tip bio gej, pa ces skuzit sto hocem kazem.

PieS.. Slazem se s Dodirom
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: Čuvaj se ruske frizerke

Post by Bubble »

Dodir_Svile wrote:so what? da su radili istrazivanje na zenama, vjerovatno bi takodjer pronasli povisenu razinu nekog hormona (jer ljudi luce hormone u prisutnosti potencijalnih partnera bez obzira na spol).

point ovdje je u tome da je ta zena SILOVALA, znaci NASILNO jebala tog muskarca, koji je nakon toga morao otici u fucking BOLNICU! i meni su ti vasi dvostruki standardi samo zato sto muskarce vise zanima seks, odvratni.
Ja sam odgovorila na pitanje od Addison i zato sam ga i izdvojila nevezano za clanak jer da ga je procitala znala bi da je v i a g r a bila u igri.
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: Čuvaj se ruske frizerke

Post by Dodir_Svile »

kakve veze ima v.iagra? znaci, ako neki kreten zeni ubaci u pice onu drogu za silovanje, onda je to ok?
Last edited by Dodir_Svile on 13 Jul 2010, 20:12, edited 1 time in total.
The rockstar hands of a big butch dyke.
Addison_V
pripravnica
pripravnica
Posts: 474
Joined: 11 Jul 2010, 17:31

Re: Čuvaj se ruske frizerke

Post by Addison_V »

Bubble, duso, procitala sam da mu je uvalila Viagru. Isto tako sam procitala da ga je vezala kabelima i jahala po njemu. To sta mu je kita bila dignuta, ne znaci da mu je i mentalno bilo ugodno. Zato se i zove silovanje. Opposite from that is sex.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: Čuvaj se ruske frizerke

Post by Dodir_Svile »

opet, what addison said.
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Re: Čuvaj se ruske frizerke

Post by malena8 »

Smiješan mi je naslov i neočekivani ''zaplet'', a ne čin silovanja :ogle:
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
Post Reply