crkva u kojoj se sluzi gay misa

Popričajmo o svijetu oko nas - linkovi na vijesti.
Post Reply
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

crkva u kojoj se sluzi gay misa

Post by Aryanim »

Tek sad sam naisla na ovaj link, sta mislite o ovoj misi i sveceniku? :)

http://inmagazin.novatv.hr/multimedia/i ... -misa.html" onclick="window.open(this.href);return false;


najvise mi se dopalo sto je rekao da crkva uci da se treba brinuti o svima bez obzira koje su boje koze ili seksualne orjentacije a pogotovo se treba brinuti o najranjivijima... sa tim se slazem... :daa:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
daddo
Medju svojima sam, jer i ja volim ľene
Medju svojima sam, jer i ja volim ľene
Posts: 66
Joined: 03 Dec 2002, 18:03
Location: Zg...
Contact:

Re: crkva u kojoj se sluzi gay misa

Post by daddo »

meni ovo jaaako vuče na ono s crncima koji se voze u stražnjem dijelu busa...

sorry but jbg, smeta me ono "IPAK" ćemo vas prihvatiti u ovim teškim trenucima, al to su moje oči i uši ionak već preveč puta vidle i čule da se u LGBT zajednicu "dira" samo onda kad je u pitanju nekakav bizaran senzacionalizam....

nego, čisto informativno, kak ONI "IPAK" znaju da su ti vjernici koji tam uđu orijentirani ovak ili onak? pitaju pri ulasku ili prepipavaju pri izlasku? i tko NAS (ma koji to MI bili) priječi u bilo koju crkvu, džamiju ili sinagogu, hram ovaj ili onaj ić se molit i slušat što nam kažu časni ocovi i majke?
proud to be tolerant, plead to be ignorant!
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: crkva u kojoj se sluzi gay misa

Post by Lea »

nisam ljubitelj misa, ma kakvog sadržaja bile. mišljenja sam da ti ne treba, bar meni ne treba, netko tko bi me usmjerio kako živjeti ili tko bi me eventualno, "ohrabrio", potaknuo na etičko promišljanje o stvarnosti, a time i djelovanje. poštujem one kojima to nešto znači i koji u tome vide smisao.
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: crkva u kojoj se sluzi gay misa

Post by renata »

samo par svojih misli:sjećam se svoje 19god,sa mnom na fax je išla cura naše generacije,ona je dolazila u
habitu časne sestre-i svi smo se super slagali.Nikakvih razlika,povodili smo se za srcem i jako puno smijali.
Tada sam se družila i sa curom,koja je studirala Kuran,isto smo se smijale.bile opuštene-ni u jednom momentu nisam imala
osjećaj neke razlike među nama.Kad se pričalo o ljubavi-pričalo se o ljubav kao božjem daru među ljudima.
Ona je dana svima-zato smo se tako veselo družile i smijale...
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: crkva u kojoj se sluzi gay misa

Post by fireandice »

Meni taj link ne otvara.
Hm, pa adventisti su valjda otvoreni za LGBT populaciju? Ili mi se čini :mislim: Danas vidim u mailu da sam se registrovala na njihov forum, ali da neće da me prime jer ne znam imena nekoliko njihovih predstavnika.
Mada, i ne sjećam se više šta sam ih ono htjela pitati.
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: crkva u kojoj se sluzi gay misa

Post by Lea »

:lol:

:super:
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: crkva u kojoj se sluzi gay misa

Post by renata »

Sva sreća da Bogu nisu potrebni jeftini komercijalni trikovi..već,obično,malo,ljudsko srce..
Bila san na par foruma:uglavnom,na kršćanskim forumima,gdje sam rekla da san lezbijka-odmah su me posložili,
u rubriku:"samo Bog zna što je grijeh,a oni koji su me"branili"fino su to odradili sa onim"nek prvi baci kamen,koji grijeha nema".
Čudna mi čuda-na to-jer u kući Oca svog sam presretna i veselo pjevam.
Na lez forumima nisan uspila ni nešto reć-već se pljuca,-ne razumijem što je to ljudima,kao da ne možeš biti lezbijka,kršćanka
/il druge vjere/i da voliš Boga..
Post Reply