Umjesto mame i tate - dvije mame i dva tate

Popričajmo o svijetu oko nas - linkovi na vijesti.
Post Reply
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Umjesto mame i tate - dvije mame i dva tate

Post by Aryanim »

http://novatv.hr/clanak/provjereno/pogl ... eniju.html" onclick="window.open(this.href);return false;

po meni je ovo bio dobar prilog jucer u provjerenom, pogledala ga i cak komentirala sa mamom, a sta ce izglasat, neznam, imam obitelj u slo, pa cemo vidjet sta ce oni rec na to (kad ih sljedeci put vidim)... :)
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: Umjesto mame i tate - dvije mame i dva tate

Post by fireandice »

I ne prođe :/
Po cijelom Balkanu se glupave vjerske organizacije uvijek nađu udružiti i oglasiti svim silama kad se postave ovakva pitanja. Ama, eto kad je već o porodici riječ, kad to krenuše u neku odlučnu i opsežnu akciju protiv nasilja u porodici i drugih problema njihovog stada?
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Umjesto mame i tate - dvije mame i dva tate

Post by laura »

Kada su uopce neke vjerske organizacije, a narocito crkva sama po sebi napravile ista pozitivno osim sta uzimaju i grabe sebi da bi onda mogli bolje urlati kada treba
glasati protiv ovakvih "bogohulnih" zakona. Kada cemo dozivjeti da cujemo da je crkva izdvojila novce i kupila zgradu za siromahe, vrtic za siromasnu djecu...
da sada ne nabrajam. Pravi vjernici pomazu sami, ali takvi se ne vide i ne cuju.

A sta se tice ovog glasanja u Sloveniji, bar ih je skoro polovica glasala za, a kod nas ako ikada i dodje do toga sumnjam da bi bio takav postotak
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: Umjesto mame i tate - dvije mame i dva tate

Post by Aryanim »

dobar mi dio gdje kaze tko ce sve glasat za prihvacanje, to su vise visoko obrazovani ljudi, kulturnjaci, umjetnici, profesori, a protiv ce glasat naravno Crkva... a "kao" crkva se zalaze za ljubav... ma zalaze se za ljubav prema novcu... I ja sam vjernik (srecom ne zagrizeni) i nemam nista protiv toga ko u sta vjeruje, al ipak se zalazem za ljubav i ne dira me ko koga voli, samo neka se vole... volim osobu a ne spol...
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Umjesto mame i tate - dvije mame i dva tate

Post by renata »

hm,"volim osobu, a ne spol"-tako,želi to djete-oko kojeg se svađaju i kroje zakoni,
za njegovu dobrobit,i dok se tu lome koplja-često se zaboravi-
da djete treba ljubav i osjećaj sigurnosti od OBA roditelja-bez obzira,dal je obitelj čine hetero il homo roditelji.
I jedni i drugi se i razvode-i ,prečesto ta svoja "zakonska prava" prelamaju preko djeteta.
Nije pitanje kojeg je spola roditelj i sex,orjentacije,već-KAKAV si roditelj.
Post Reply