WINDOWS PLAYER hitna pomoc!!!!

Sama svoja majstorica i savjeti majstorica amaterkama
Post Reply
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

WINDOWS PLAYER hitna pomoc!!!!

Post by micka »

kako tog gada onemogucit da mi ono sto si razvrstam ne sikne u unknown artist i jos da ne naprdi ono more brojeva>???
slozim si napisem a gad opet sve zmjesa i usere!!!!
NEPOTIZAM UNISTAVA DEMOKRACIJU!!
User avatar
Leelou
studentica
studentica
Posts: 187
Joined: 11 May 2008, 08:13
Location: Lost in time and space

Post by Leelou »

kako stavljaš, rippanjem ili Copy/paste?
Piše lijevo...
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Post by micka »

to je bilo ripanje i napisala i u zasebne fileove stavila a gad, gad prokleti sve vratio u onu kasu!!!
NEPOTIZAM UNISTAVA DEMOKRACIJU!!
User avatar
Leelou
studentica
studentica
Posts: 187
Joined: 11 May 2008, 08:13
Location: Lost in time and space

Post by Leelou »

To činiti, ja nisam imala problema, jednom kad bi sve to lijepo ispisala i srippala. Vidi je li ti u opcijama označena kvačicom overwrite all media information, to Ti dopušta da Ti sama uređuješ informacije o mediju, a ne on....
Piše lijevo...
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Post by micka »

hm..a di su opcije? nis ih nasla....znas, mozak mi kruzno radi..idem pogledat...
NEPOTIZAM UNISTAVA DEMOKRACIJU!!
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Post by micka »

nis nasla..i zamisli ti gada jos me pita new update available for wmedia player!!je to mene vec i komp podjebava kad netreba???
NEPOTIZAM UNISTAVA DEMOKRACIJU!!
User avatar
Leelou
studentica
studentica
Posts: 187
Joined: 11 May 2008, 08:13
Location: Lost in time and space

Post by Leelou »

micka wrote:nis nasla..i zamisli ti gada jos me pita new update available for wmedia player!!je to mene vec i komp podjebava kad netreba???
Ne, skini si to. To Ti je ili security ili neki nice plug-in. Pogledaj pod Tools - Option - libary - automatic media information updates for files - overwrite all media information....

Good luck
Piše lijevo...
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Post by micka »

mislim da mi gad brise.sad nemogu nac dva albuma od r.e.m. gooooovnoooo i sve preslazuje!!nis nasla gaddddd!!!!!!
aaaa gluuupe glaveeee!!!!!!!!!!!!!ovo overwrite nemrem nac!!!!!!!!!!!!!!!!
NEPOTIZAM UNISTAVA DEMOKRACIJU!!
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Post by zujalica »

Micka,evo ti čekić,pa ga sredi :mrgreen:

Samo mirno...bez sekiranja,nema nerviranja...
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Post by micka »

ma sve mi usere sve!!! ocu crtat a nemrem si muziku nac!@!!!!!!!!!!pa slika nebu kaj ocu!!!!!!!!!! gaddddddd gadddddddd brise mjesa mulja meeee!!!!!!!!di da to sredim diii?????????kak da vratim ikonice musicmatcha????
NEPOTIZAM UNISTAVA DEMOKRACIJU!!
User avatar
Leelou
studentica
studentica
Posts: 187
Joined: 11 May 2008, 08:13
Location: Lost in time and space

Post by Leelou »

micka wrote:ma sve mi usere sve!!! ocu crtat a nemrem si muziku nac!@!!!!!!!!!!pa slika nebu kaj ocu!!!!!!!!!! gaddddddd gadddddddd brise mjesa mulja meeee!!!!!!!!di da to sredim diii?????????kak da vratim ikonice musicmatcha????
Znam kako frustrirajuće zna biti... Ja sam SAVRŠENO posložila 134 GB muzike. Sve u WMP... Pomalo. Skužit' ćeš.... Klikni na bilo koju pjesmu, desnim klikom, odi na open file location i onda up - gledaj, gledaj negdje je to morao tutnuti. Kad nađeš klikni open with - WMP, kad se vratiš na knjižnicu to šta Ti svira treba poplaviti, onda uređuj.

Good luck.
Piše lijevo...
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Post by micka »

3000 stvari....isus bog...a probala, pa pa se pojavi kucica za reegistraciju a neznam jel mi to skrekirano i nis ne poplavi...ma ma odustajem!!!govno sugavo!!!sestru cu cekat da dodje!!!(sljedece ljeto...) koji sam idiot, idiot tehnicki, sramoteeee....ma gad...sad kopat na restore mozda? hmma sto ak stisnem to?ocu pogubit sto??znam da to ima negdje.
ili da odupdate wmplayer??
NEPOTIZAM UNISTAVA DEMOKRACIJU!!
User avatar
Leelou
studentica
studentica
Posts: 187
Joined: 11 May 2008, 08:13
Location: Lost in time and space

Post by Leelou »

micka wrote:3000 stvari....isus bog...a probala, pa pa se pojavi kucica za reegistraciju a neznam jel mi to skrekirano i nis ne poplavi...ma ma odustajem!!!govno sugavo!!!sestru cu cekat da dodje!!!(sljedece ljeto...) koji sam idiot, idiot tehnicki, sramoteeee....ma gad...sad kopat na restore mozda? hmma sto ak stisnem to?ocu pogubit sto??znam da to ima negdje.
ili da odupdate wmplayer??
Kad pjeva odi na Now playing, pa na tu pjesmu desnim klikom, find in library...
Nek' on radi za Tebe.
Piše lijevo...
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Post by micka »

jebat ga, gubimo vrijeme s tim....i ko kreten se osjecam..kad sredim ili razlupam postam.gad.
dok ga ni updateal cak sam znala stavit si stranice u add favorites sad to nemrem ni nac. vis? nema nade za mene.
NEPOTIZAM UNISTAVA DEMOKRACIJU!!
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Post by micka »

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NNASLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bbgb: :bbgb: :bbgb: :bbgb: :bbgb: :bbgb: :bbgb: :bbgb: :bbgb: :bbgb: :bbgb: :bbgb:
NEPOTIZAM UNISTAVA DEMOKRACIJU!!
User avatar
Leelou
studentica
studentica
Posts: 187
Joined: 11 May 2008, 08:13
Location: Lost in time and space

Post by Leelou »

micka wrote:JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NNASLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bbgb: :bbgb: :bbgb: :bbgb: :bbgb: :bbgb: :bbgb: :bbgb: :bbgb: :bbgb: :bbgb: :bbgb:
:bigok:
Piše lijevo...
Post Reply