da li su muskarci stvarno poduzetniji?

Ovaj forum mogu čitati samo registrirane korisnice.
Elem, ima nas nekoliko koje smo se upustile u nekakve biznise.
U ovom forumu možemo razmjenjivati iskustva, informacije o kreditima, i razno drugo znanje.
Post Reply
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

da li su muskarci stvarno poduzetniji?

Post by ow »

Pa razmisljam nesto - evo muskarci, tj pederi su pokrenuli dva kluba u ZG (g.club i Rush), imaju nekoliko gay sauna u ZG, izdaju turisticke vodice - pokrecu jos kojekakve poslovne inicijative koje su u uskoj vezi sa njihovim sex. opredjeljenjem.
Gdje smo mi lezbe u toj prici?
Ni jedan klub, cak ni kafic, nista sto bi bilo poslovno usmjereno ka lezbijskoj populaciji.
Ima nas koje se bavimo nekim poslom, al smo nepovezane, ne suradjujemo, osim nekoliko stranica (CroL i BaLconn, Zbele) i povremene organizacije partija nemamo nista sto bi nam olaksalo zivot vec se svojski trudimo da i ovo sto imamo sjebemo svadjama i tastinom.

Jesmo li mi zene doista toliko blesave da ne mozemo za sebe uciniti bilo sta osim sukoba, svadja i podmetanja?
Jesmo li mi lezbe doista, po tom pitanju, daleko gore od pedera?
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
Andain
.
.
Posts: 2672
Joined: 11 Dec 2008, 13:19
Location: Zg

Re: da li su muskarci stvarno poduzetniji?

Post by Andain »

U Hrvatskoj je, na žalost još uvijek takvo stanje stvari (iako, možda ne po pitanju udruga-imaš LORI i Kontru naspram Iskoraka), ali po pitanju nekakvih poduzetničkih voda i zabave da, i to ne isključivo u gay populaciji. :/
''Reason is not automatic. Those who deny it cannot be conquered by it. Do not count on them. Leave them alone.'' Ayn Rand
User avatar
Afrodita
penzionerka
penzionerka
Posts: 2242
Joined: 26 Aug 2009, 21:29
Location: Venera

Re: da li su muskarci stvarno poduzetniji?

Post by Afrodita »

sve klubovi koje su muškarci otvarali g.klub,rush,prije toga Bad Boy,Global i onaj kafić na tomislavcu(zaboravila san kako se zove al radi ima sto godina,ako ga nije zatvorilo u zadnjih deset :hihi: )
mislim da imaju dosta jak lobi i dobro zaleđe ( od strane političara,biznismena,bogataša,ljudi sa estrade za koje se kao ne smije znati da su bi ili homo nastrojeni jer su možda u braku a dobra većina je i normalno javnosti itd. )
...a naravno muško društvo, veze,sex..usluga za uslugu,zaštita-za šutnju i tako se to sve vrti i proširuje....
ow wrote:Jesmo li mi zene doista toliko blesave da ne mozemo za sebe uciniti bilo sta osim sukoba, svadja i podmetanja
e tu je vjerovatno neko drevno prokletstvo u pitanju :)
svaka ćast pojedinkama,al globalno-NEMA NAM POMOĆI
i da se nešto uspije pokrenit vjerovatno nebi dugo opstalo...
da bi uspilo stvarno bi triba bit jako kvalitetan tim,al i tad bi se u cilom savršenstvu našla jedna koja bi pobrkala sve konce... :klafra:
User avatar
zenia
lezbača de lux
lezbača de lux
Posts: 3687
Joined: 02 Nov 2007, 19:08
Location: zabreg

Re: da li su muskarci stvarno poduzetniji?

Post by zenia »

lezbe su poduzetnije.. naime mi se nismo morale uopće
toliko truditi da kupujemo lokale, ulažemo, radimo..
samo smo okupirale postojeća mjesta i izorganizirale si
partije i druženja..
koliko ja znam skoro svaki tjedan je zbeletron u funku,a pola centra
službeno i neslužbeno se drži za lesbian frinedly...
partija ima sve više i više, nije da imamo sad baš neki osobit
prostor koji bi bio u potpunosti i službeno samo za lezbijke, ali
nije da smo baš potpuno neorganizirane...
uostalom štagod da su pederi otvorili je dosad propalo...
pa ti pričaj...
"...primećuješ da izbegavam izraz kremiran, koji je stran našem lepom jeziku, jer mene će spaliti, a ne umutiti u krem...."
Alba Avis
Fuga Y Misterio
Posts: 1998
Joined: 24 Mar 2008, 18:50

Re: da li su muskarci stvarno poduzetniji?

Post by Alba Avis »

Ne mislim da su poduzetniji, stvar je u razmišljanju, lakše se nose s rizikom, manje kalkuliraju. Poduzetništvo je rizik, ne samo danas, oduvijek je tako bilo. Žene vole praviti kalkulacije, računice i sagledavaju situaciju višestrano. Zbog toga i ima manje žena poduzetnica, one koje postoje, one su u većini slučajeva i uspješne, održe se na tržištu.
Dok s pripadnicima muškog spola i nije slučaj, mnogi od njih dosta lako skliznu s tržišta, svakodnevno svjedočimo tome. Tu dolazi do izražaja i strpljivost i etapičnost koja je više prisutna kod žena. Stoga, mislim da zaista nije problem u poduzetnosti. Prvi korak ne čini poduzetništvo, poduzetništvo je niz faza (one faze u kojima obično ovi gore zakažu i često se desi da ih žene izvlače iz takvih situacija) svaka budala danas može registrirati društvo, naravno, ako nije lišena poslovne sposobnosti u tom segmentu.
Nikad kao Bane!
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: da li su muskarci stvarno poduzetniji?

Post by Bubble »

Jesu :beri:
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
crvenkapica
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 628
Joined: 17 Feb 2010, 16:03
Location: na moru

Re: da li su muskarci stvarno poduzetniji?

Post by crvenkapica »

niti su muskarci poduzetniji niti su zene svađalice samo je muskarcima lakse i trenutno imaju vise prilika
ali uzalud im je jer zene preuzimaju svijet
zimske radosti
User avatar
zmaj
Super-Njuska
Super-Njuska
Posts: 812
Joined: 17 Feb 2007, 14:48
Location: ispred kompa

Re: da li su muskarci stvarno poduzetniji?

Post by zmaj »

Sve se svodi na to da muškarci i kad su u vezi gledaju dalje. Žene kad se spare ugase se za cijeli vanjski svijet.
Dakle, nije da nisu žene poduzetne, samo je premalo slobodnih lezbi. :daa:
Non c'è limite alla fantasia...
User avatar
milenanik3
penzionerka
penzionerka
Posts: 1675
Joined: 20 Feb 2010, 08:06

Re: da li su muskarci stvarno poduzetniji?

Post by milenanik3 »

crvenkapica wrote:niti su muskarci poduzetniji niti su zene svađalice samo je muskarcima lakse i trenutno imaju vise prilika
ali uzalud im je jer zene preuzimaju svijet

To Crvenkapice,bravo. :dadada:
U potpunosti se slažem sa Tobom.
Meni se čini da se posao obavi tek kad ga žena uzme u ruke,muškarci su dosta površni.
Mi kada nešto preuzmeno-to ćemo činiti bar dva puta bolje od muškarca.Zašto?
Zato što smo uložile dvostruko više truda od njih i rezultati uvijek dolaze.
[*]"Jednog će dana iz ranjenih leđa izrasti krila."
http://milenanik3.wordpress.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply