A....Harry Potter?

Post Reply
Night Nurse
vrtic
vrtic
Posts: 19
Joined: 24 Jul 2003, 15:07
Location: Zabreg
Contact:

A....Harry Potter?

Post by Night Nurse »

Nadam se da se nećete smijat, ali ta knjiga je.....Odnosno te knjige su savrąene, pravo remek-djelo, baą čitam Red Feniksa-najvoniju i ne mogu doć k sebi kolko je to zanimljivo! :elef:
"...That's the beauty of it
You can never know
That's what it makes it interesting..."
User avatar
mudroslava
Dr. SEXpertica
Dr. SEXpertica
Posts: 730
Joined: 22 Nov 2002, 16:29
Location: Berlin
Contact:

Post by mudroslava »

:cool: Ja sam ga pocela citati, jer je moja kci totalno poludila za njim, pa da znam o cemu dijete prica... i ok mi je, onak, za pustiti mozak na pasu... Vec dugo nije bilo takvih knjiga za djecu. Posast me malo podsjeca na vrijeme kad sam ja gutala Adriana Mole-a, koji je, nazalost bio puno kraci :( ... pa me uhvatila nostalgija... :cool:
My body is not a temple
It's an amusement park

It's not a side effects of the cocaine...

They tried to make me go to rehab
I said no, no, no.
bastet
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 44
Joined: 19 Nov 2003, 02:05
Location: Zagreb

Post by bastet »

harry je super :D
iako moram priznat da mi je uz moju 9godisnju ovisnu sestru malo i dosadio...
procitala sam sve knjigice, po vise puta, svaku bar jednom na glas... i sve ih naravno imam doma...
pogledala oba filma (nebrojeno puta) i moram rec da su mi totalno losi da se toplo nadam da ce 3. bit bolji...
presla obje igrice i na kompu i na xbox-u...
a sister ima i svu silu igracaka, legica, oblekice, biljeznica, olovaka...

inace najbolja knjiga mi je zatocenik azkabana, a ni plameni pehar nije los... ova zadnja mi je malo nedoradena... vidi se da je na brzinu dovrsena... i da je j.k. pokusala neke ideje koje je imala davno prije ubacit, al ne na bas najspretniji nacin...
I ljubim dobre, ljubim lake.
Neke prave, a neke ne.
I sve su vile, sve su kraljice.
I sve su nevazne naspram nje...
Neve
rostiljam u "Zenici".....
rostiljam u "Zenici".....
Posts: 513
Joined: 18 Dec 2002, 22:26
Location: B`n´H
Contact:

Post by Neve »

Saga o Harry Potteru me apsolutno ne privlaci,... :|
... To sto zivim u Banana stejt, ne znaci da sam glup i da sam strejt ...
trish
vrtic
vrtic
Posts: 7
Joined: 13 May 2003, 15:08

Post by trish »

mene su dosta dugo nagovarali da procitam knjigu i bogme,kad sam je uhvatila u ruke,nisam je ispustila dok je nisam procitala od korica do korica,kao i ostale nastavke a djedu bozicnjaku sam napisala da za bozic zelim ovaj novi nastavak sto je izasao 8:)
Stara Lunja
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 21
Joined: 06 Mar 2004, 21:17
Location: Prokin gaj, logor Tepsija
Contact:

Re: A....Harry Potter?

Post by Stara Lunja »

Night Nurse wrote:Nadam se da se nećete smijat, ali ta knjiga je.....Odnosno te knjige su savrąene, pravo remek-djelo, baą čitam Red Feniksa-najvoniju i ne mogu doć k sebi kolko je to zanimljivo! :elef:
Slazem se da je Potter odlican. Moj braco ima sve knjige doma (kupili smo mu i neke na engleskom). Red feniksa imam doma vec cetvrti mjesec, a jos ga ne mogu dobiti u ruke...i on i sestra su ga procitali vec par puta...ali..."moraju jos samo ovaj put i onda ce mi ju dati..."
Mene ta poteromanija podsjeca na moju opcinjenost Tolkienom...te knjige su se citale i citale i citale...i danas se citaju.
I volim noću sluąati zvijezde...
Neve
rostiljam u "Zenici".....
rostiljam u "Zenici".....
Posts: 513
Joined: 18 Dec 2002, 22:26
Location: B`n´H
Contact:

Post by Neve »

Men se cini da Pottera necu ni citati,... fakat ne mogu one stvari,... 2kud svi tu i mali Mujo"

Drzim se jos uvijek svog poslovnog prava :bgg:
... To sto zivim u Banana stejt, ne znaci da sam glup i da sam strejt ...
chat_noir
vrtic
vrtic
Posts: 14
Joined: 05 Oct 2003, 16:04
Location: zagreb
Contact:

Post by chat_noir »

ma curke moje- potter je zakon :mrgreen: onako opustią se i vratią u djetinjstvo i ful ti je dobro. moľdana aktivnost nula, centar za ugodu radi, sve za 5- čista relaksacija o:D ali poąto sam pročitala sve djelove i osobno smatram da je 4. daleko najbolji :lol: mislim da dijete neke stvari ne moľe baą ni skuľiti dok malo ne odraste. to je u biti vrlo brutalna pričica vrlo maątovite autorice...
ps: jeste li vi znali da je i Patricia Cornwell lezba? inače ja sve kasno skuľim al ovo me stvaaaarno ostavilo bez teksta. totalno legendarna ľena pa joą i lezba... :oops:
mamma had a chicken mamma had a cow - daddy was proud he didn't care how...;)))
katarina, the lik
zvijezda Istoka
zvijezda Istoka
Posts: 2529
Joined: 28 May 2004, 10:32
Location: Шумадијо, Шумадијо, ко би тебе оставио...

Post by katarina, the lik »

Patricija je lezbejka, woooooooooooooow.
Pa ja k'o da sam ga na kineskom citala, pa propustih taj deo.
Mene Hari generalno nije interesovao, ali osobu iz mog najblizeg okruzenja jeste, pa sam tako uz nju i ja krenula da ga citam.
Na kraju balade ovu zadnju knjigu smo kupile na engleskom, hrvatskom i srpskom.
Hrvatski i srpski prevod zaista ima dosta razlika.
Addison_V
pripravnica
pripravnica
Posts: 474
Joined: 11 Jul 2010, 17:31

Re: A....Harry Potter?

Post by Addison_V »

Harry mi je bio fun, ali čitala sam ga samo jednom. Doduše, prošla sam kroz knjigu pretty fast, a sad vjerno pratim svaki film :kokice:
I rasplakala sam se na posljednja dva trailera. :stid:
User avatar
Velika al Mala
pripravnica
pripravnica
Posts: 451
Joined: 15 Apr 2010, 23:53

Re: A....Harry Potter?

Post by Velika al Mala »

Eeee to sam čitala :hihi: I to prvih 5 dijelova :hihi: I to u dva dana svaki nastavak :hihi: kamo ovaj svijet ide :hihi:
Rock Faerie

Re: A....Harry Potter?

Post by Rock Faerie »

Joooj Snape :love: i Ron :love: obožavam čarolije i cijeli taj izmišljeni svijet gdje ti se hrana stvara na stolu.
User avatar
noob
svizac
svizac
Posts: 382
Joined: 08 Nov 2005, 19:18
Location: iznad grada

Re: A....Harry Potter?

Post by noob »

..jooooj...jeda cekam HP 7 :daa:
necu ni gledat trailere...necu...samo i jedino film...nekoliko puta...
Razum može zamijeniti gotovo svaki stupanj obrazovanja, ali obrazovanje ne može zamijeniti razum.
Post Reply