Gricka vjestica

Volite li Zagorku?

Da
10
71%
Ne
2
14%
Kaj je Dudekova Regica pisala knjige?!?
2
14%
 
Total votes: 14
User avatar
seagull
leteći punoglavac
leteći punoglavac
Posts: 1703
Joined: 08 Apr 2007, 23:07

Post by seagull »

MikiMF wrote:Bas sam slucajno nabasala na ovaj stari topic.. I bas mi slucajno nesto jako treba.. Slucajno bas od Zagorke.. Naime treba mi sesta knjiga Gordane, iz onog sarenog starog izdanja Stvarnosti iz 1966. Jako bih se veselila ako netko ima za posudit. Ili za prodat. I cijeli komplet, ako netko ima. Ali bas to izdanje. Ima netko? Na tavanu ili negdje?
miki imam ja tu Gordanu u regalu, i mislim da je iz 1966.. al ne bi prodavala.. eventualno posudjivanje dolazi u obzir (a tebi cu naravno posuditi:))

senoa i "zlatarovo zlato" nikad necu zaboraviti, raska me natjerala da citam.. strava i uzas...

a zagorku sam sve procitala, sem eto te Gordane.. nekak mi je punooooo tih 8 knjiga i nikak da se upustim u tu avanturu.
"iluzija je prosvjetljenje;
prosvjetljenje je iluzija"
MikiMF
vrtic
vrtic
Posts: 9
Joined: 25 Nov 2002, 16:34

Post by MikiMF »

Upusti se, jer mislim da je to vrhunac njezine spletkaroške karijere.. :D Christie nek se skrije pred njezinim zapletima!
Nabavila sam kaj mi je falilo za pročitati, ovu šestu tražim za nekoga kome fali u kompletu. But thanx.
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Post by ow »

Samo da pozdravim Miki (i bolju polovicu naravno) :kla:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Post by dalloway »

..dugo sam odbijala čitati Zagorki jer sam imala predodžbu da je to teški ljubić..tipa sve u ružičastom :roll: ..i onda jednom prilikom kod frenda naletim na džepno izdanje "tajna krvavog mosta" i kako nisam imala ništa za čitati tu večer ajd reko uzet ću pa ako je preslinava..ništ ostavit ću je..kad ono pravi triler..kakav dan brown :hihi:..
..uglavnom ..meni sasvim ok..totalno sam se iznenadila..
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
Addison_V
pripravnica
pripravnica
Posts: 474
Joined: 11 Jul 2010, 17:31

Re: Gricka vjestica

Post by Addison_V »

Obožavam Zagorku.
Naročito Gričku Vješticu, nju sam čitala kao dijete i našla sam je negdje među e-books ovdje na forumu. Can't wait.
Post Reply