Stripovi

Post Reply
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Stripovi

Post by Aryanim »

Trazim i ako sam dobro vidjela nema teme sa stripovima, a primjetila sam da ima ustvari dosta cura, zena da citaju stripove, pa ajmo posvetit jednu temu stripovima, koje ste citale, jos uvijek citate, ostali vam u dobrom sjecanju...

ja osobno volim Dylan Doga, zavoljela ga davno i sad ga volim procitat, imam dosta njegovih stripova doma, i ponekad kad vidim izdanja gdje ima po 3 stripa kupim...

sada sam naisla i na jedan clanak koji nije vezan uz doga, vec marvelovi likovi (takoder imam par stripova doma, al bi ih morala potrazit) koji su gay... prosljedujem clanak... :)

http://www.radiosarajevo.ba/novost/7604 ... lnog-para-" onclick="window.open(this.href);return false;

P.S.
ako postoji tema s stripovima, molim da se premjesti ili me uputi u temu...
:cer:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Stripovi

Post by laura »

moja vjecna ljubav :cupid:

Image
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: Stripovi

Post by fireandice »

Modesty Blaise i Alana Forda najviše volim. Pored njih nezaobilazni su Blek Stena, Kapetan Miki, Zagor, Dilan Dog.
Godinama sam redovno čitala Politikin Zabavnik i stripove u njemu, Džeremaja mi je super i sad volim kad ponekad kupim pa naletim na njega, Tintin tu i tamo, Fantom hajde može se pročitati.
Mada, ne bih rekla da sam sad neki zaljubljenik, nisam ih čuvala posebno, ostali su mi tako zanimljivi poneki crteži u sjećanju. Zabava iz djetinjstva i to je to... Ostalo tamo negdje.
User avatar
inula
pripravnica
pripravnica
Posts: 387
Joined: 18 Apr 2011, 12:51

Re: Stripovi

Post by inula »

odrasla sam na stripovima zlatne serije..komandant mark, zagor, blek stena, kapetan miki..a alan ford jeste bio van svake konkurencije..
poslednje veliko odusevljenje i otkrice mi je strip "calvin and hobbes"
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Stripovi

Post by djurdja »

inula wrote:odrasla sam na stripovima zlatne serije..komandant mark, zagor, blek stena, kapetan miki..a alan ford jeste bio van svake konkurencije..
upravo to :daa: a potajno sam se pubertetski palila na -ne sjecam se tocno, ali mislim da se strip zvao Vampirella , i kao klinka htjela sam izgledati kao Modesty Blaise :)
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
Rock Faerie

Re: Stripovi

Post by Rock Faerie »

You name it I read it. Obožavam stripove, čitam ih uglavnom na plaži.
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: Stripovi

Post by la pittura »

modesti, rip kirbi, korto malteze, porucnik bluberi, hogar, asterix, talicni tom i garfild. :)
kad god imam priliku citam stripove, samo ih vise ne kupujem.
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
InternalizedSickness
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 91
Joined: 21 Nov 2011, 11:55

Re: Stripovi

Post by InternalizedSickness »

The Order of the Stick, fantasy strip dostupan online: http://www.giantitp.com/comics/oots0001.html" onclick="window.open(this.href);return false; Skoro svaki tjedan izlazi nova stranica, s time da ih je sad oko 850. Nisu baš nekako posebno nacrtani, ali radnja je dobro razrađena i humor mi je odličan. :)

Također jako volim stripove Jhonena Vasqueza, točnije Johnny the Homicidal Maniac, I Feel Sick i Squee!. Tip ima dosta bolestan smisao za humor, tako da nisu baš za svakoga.

I, moram pitati, je li tko ovdje čitao Hothead Paisan: Homicidal Lesbian Terrorist? Čula sam da je kultan strip za ljute lezbijke pa me zanima. :D
Die ganze Straße riecht nach Blut, doch es ist nichts geschehen.
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: Stripovi

Post by fireandice »

User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: Stripovi

Post by Aryanim »

Dylan Dog... :love: opet ga citam...
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
Rock Faerie

Re: Stripovi

Post by Rock Faerie »

Ja sam baš nedavno kupila tri nastavka koja nisam do sad pročitala, bila sam sretna kao malo dijete! DD je moja ljubav :love:
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: Stripovi

Post by Aryanim »

Shapeshifter wrote:Ja sam baš nedavno kupila tri nastavka koja nisam do sad pročitala, bila sam sretna kao malo dijete! DD je moja ljubav :love:
:grli: da shape, joj... DD... imam ih ja kolko hoces... i bas kupila na interliberu po 10 kn 3 stripa u kompletu... i to vise njih... :love:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
Rock Faerie

Re: Stripovi

Post by Rock Faerie »

Ja imam doma tri police pune stripova! Možemo se čenđat koji put.
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: Stripovi

Post by Aryanim »

dobro ja jedan cijeli zid kazeta... :hihi: o da... ehehe mogle bi... dogovorit cemo se... ;)
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: Stripovi

Post by fireandice »

Dykes to Watch Out For
Super je.
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

"Largo Vinč - Biznis bluz"
Priča je onako, nije loša, ali nije mi baš ni legla, mada je sve u svemu učinio djelić jutra zanimljivim.
Post Reply