lezbe i putovanja

Put putujete i jedva cekate?Planirate ici na izlet?...kako vam je bilo?
Nasli ste svoju omiljenu destinaciju ili je jos trazite?
User avatar
fit
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
Posts: 4690
Joined: 22 Aug 2008, 19:36
Location: Rocky Mountains

lezbe i putovanja

Post by fit »

e ovako, pricam sa frendicom neki dan i dotakle se te teme, naime puno vise gay muskaraca putuje zajedno na neke organizirane izlete itd, cak kojih 80% a gay zena oko 20% vise manje . .

kako vi gledate na to, recimo da ima nesto da bi mogle ic, dal bi isle na jednodnevni/ dvodnevni il cak visednevni izlet?
naravno da vam program odgovara . .
mozes upoznat nove ljude, i drugi put recimo otic kod njih na godisnji i imas besplatni smjestaj :mrgreen:

da vas cujem. .
. . samo je stvarno neobično . .
Alba Avis
Fuga Y Misterio
Posts: 1998
Joined: 24 Mar 2008, 18:50

Re: lezbe i putovanja

Post by Alba Avis »

Ako bi mi vremenski i sadrzajno odgovaralo, naravno da bih zeljela ici :)
Nikad kao Bane!
User avatar
Andain
.
.
Posts: 2672
Joined: 11 Dec 2008, 13:19
Location: Zg

Re: lezbe i putovanja

Post by Andain »

fit wrote: mozes upoznat nove ljude, i drugi put recimo otic kod njih na godisnji i imas besplatni smjestaj :mrgreen:

..lijepo što je sve radi zajedničkog druženja, bez skrivenih motiva :DH:

Inače, koliko ja znam cure se i organiziraju, doduše, to su uglavnom kraća putovanja, al ima toga..
''Reason is not automatic. Those who deny it cannot be conquered by it. Do not count on them. Leave them alone.'' Ayn Rand
User avatar
Layla
penzionerka
penzionerka
Posts: 1697
Joined: 29 May 2008, 20:25
Location: zg

Re: lezbe i putovanja

Post by Layla »

Zanimljivo da je baš ovak nešto meni danas ujutro palo na pamet.
Hm, pa išla bi ako bi mi odgovaralo vremenski.
Illusion is the first of all pleasures. (Oscar Wilde)
User avatar
seagull
leteći punoglavac
leteći punoglavac
Posts: 1703
Joined: 08 Apr 2007, 23:07

Re: lezbe i putovanja

Post by seagull »

gomila zena da se nesto dogovori, no way :mrgreen:

njih par ajde de, al inace... samo dobijes glavobolju. sjecam se jednog putovanja, a jebote, mlade sam dobila dok se nesto nije dogovorilo. ili recimo balkonski susreti (ixia ce najbolje znati o cemu pricam).

npr. odredi se datum, pa onda krenu.. e taman tad bum mengu dobila, kaj se ne bi to moglo pamaknut za par dana? i tak.... :mrgreen:
"iluzija je prosvjetljenje;
prosvjetljenje je iluzija"
User avatar
seagull
leteći punoglavac
leteći punoglavac
Posts: 1703
Joined: 08 Apr 2007, 23:07

Re: lezbe i putovanja

Post by seagull »

btw, zakaj ne. otic nekam je uvijek super
"iluzija je prosvjetljenje;
prosvjetljenje je iluzija"
User avatar
Modesty Blaise
penzionerka
penzionerka
Posts: 2294
Joined: 21 Dec 2008, 13:59
Location: 43°33' N, 16°27' E
Contact:

Re: lezbe i putovanja

Post by Modesty Blaise »

seagull wrote:pa onda krenu.. e taman tad bum mengu dobila, kaj se ne bi to moglo pamaknut za par dana? :mrgreen:
Ovi susreti, slijedom navedenih razloga odgadjanja zvuče vrlo obećavajuće.... :DH:

Ja mislim da ne treba odustajat. Posebno od ideje da se zajedno negdje otputuje, recimo na neki otok i da se pikira barem vikend.
"Do what you will, this world's a fiction and is made up of contradiction." (William Blake) Image
User avatar
Layla
penzionerka
penzionerka
Posts: 1697
Joined: 29 May 2008, 20:25
Location: zg

Re: lezbe i putovanja

Post by Layla »

Na otok pa da ti nitko ne može pobjeć, jel? :pd:

Jest da se mnogo žena može teško dogovorit, zato treba počet planirat recimo sad pa će za kojih 6 mjeseci valjda past konačni dogovor.. :mrgreen:
Illusion is the first of all pleasures. (Oscar Wilde)
katarina, the lik
zvijezda Istoka
zvijezda Istoka
Posts: 2529
Joined: 28 May 2004, 10:32
Location: Шумадијо, Шумадијо, ко би тебе оставио...

Re: lezbe i putovanja

Post by katarina, the lik »

Meni se sviđa ideja lezbejskih putovanja, ali sa nekim strogo definisanim pravilima.
Volela bih da idem na one Olivia cruises i da, osim ljubice, ne poznajem ni jednu drugu lezbejku.
Ni u ludilo ne bih otišla na putovanje sa lezbejkama koje poznajem, jer ja, prosto, nemam socijalnu inteligenciju da balansiram u grupi koja ima sto ćudi i da se dogovaramo kako ćemo da idemo negde, a onda svako ima neku svoju ideju koja nikako nije kompatibilna sa drugima i tako.
Ja bih se obesila o neko drvo, pa nek me one skinu kad se spremimo da idemo kući.

Dakle, baš bi mi bilo divno iskustvo da se nađem na tom brodu koji je dovoljno velik i stabilan da nemam osećaj da sam na moru i da mogu da se držim sa ljubicom za ruke kad god hoću i da ne moram da komuniciram sa ljudima oko mene.
User avatar
Modesty Blaise
penzionerka
penzionerka
Posts: 2294
Joined: 21 Dec 2008, 13:59
Location: 43°33' N, 16°27' E
Contact:

Re: lezbe i putovanja

Post by Modesty Blaise »

Dobro, znači ove dvije ne idu, to mičemo s popisa. :ylol:

Javite se koja bi da ide, pa da sastavimo listu.
"Do what you will, this world's a fiction and is made up of contradiction." (William Blake) Image
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: lezbe i putovanja

Post by Dodir_Svile »

ja bih da idu, tak da se katarina objesi, pa se mozda i ljubica baci s broda od tuge. dvije muhe jednim udarcem.
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Modesty Blaise
penzionerka
penzionerka
Posts: 2294
Joined: 21 Dec 2008, 13:59
Location: 43°33' N, 16°27' E
Contact:

Re: lezbe i putovanja

Post by Modesty Blaise »

Tebi je Katarina sve draža jel tako? :lol:
"Do what you will, this world's a fiction and is made up of contradiction." (William Blake) Image
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: lezbe i putovanja

Post by Dodir_Svile »

da, strasno nesto :mrgreen:
The rockstar hands of a big butch dyke.
Ljubica
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 25
Joined: 29 Mar 2009, 10:26

Re: lezbe i putovanja

Post by Ljubica »

Jao pa to bi bilo divno. Brod bi se mogao zvati "The drama", u skladu sa enormnim kolicinama drame koja bi se pocela odvijati na tom brodu prije nego dodje do ukrcaja uopce. Vec vidim masu lezbi koje se naguravaju sa prtljagom prije ukrcaja i nervozno si gurkaju partnerice, onako: "Jesi spakirala i ono? Nemoj da zaboravimo to...Kako si zaboravila ponijet gacice?"
"Ali draga, racunala sam da mi nece trebati?"
"Kako to mislis, nece ti trebati, sto ti mislis raditi tu, to je krstarenje samo... " :katarina:

A nervozi dodatno doprinosi prikrivena strepnja svih putnica da ce negdje biti neka kontrola prtljage, pa im kroz glavu prolazi samo: "Joj samo da ne otvore kofer, svi oni vibratori, lanci i ostala cuda, bit ce bed jebemu, ako treba neka otvore onaj gdje nosimo samo lisice..."
Naravno nakon gotovog i izrazito stresnog ukrcaja, vecinu putnica ce se moci naci u brodskom bircu gdje ce vec poceti potajna skicanja zena oko sebe. Nakon prve casice (oh well, ne zavaravajmo se, nakon prve flase) viska ce nastati i prva veca i znacajnija drama "Zasto cijelo vrijeme gledas u nju?" i zavrsit se dramaticnim odlaskom u sobu. Riganja ce se sve suzdrzavati bas prvi dan, jer ce se jos uvijek nastojati praviti fine. Iducih dana ce to biti uobicajena pojava.

Slijedecih dana ce se drama odvijati u znaku neslaganja oko svega moguceg, pocev od glazbe, hrane, pa do ne znam, omiljene vrste piva koja ce nestati vec nakon 2 dana.
Na prvom stajalistu ce se desiti barem 2 dramaticna prekida gdje ce putnice (ili jedna od njih barem) ljutito napustiti brod i porucit partnerici: "Ne vracaj se doma!"
Rodit ce se nove ljubavi koje ce se konzumirati vec prvom prilikom (kada partnerice budu na bazenu ili na rucku).

Ljubomorni ispadi ce postati nacin zivota, napetost ce biti takva da se moze nozem rezati, a brodski birc ce postati global.
Nakon tjedan dana ce kapetan broda dati otkaz.
"Ljubice, nemoj da pijes...udarit ce ti na noge!"
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: lezbe i putovanja

Post by Dodir_Svile »

sta je ovo trebalo biti? :ogle: duhovito, uvredljivo, simpaticno? :???:
The rockstar hands of a big butch dyke.
Ljubica
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 25
Joined: 29 Mar 2009, 10:26

Re: lezbe i putovanja

Post by Ljubica »

Niposto. Pokusavam zaradit jos jedan ban.
"Ljubice, nemoj da pijes...udarit ce ti na noge!"
Gradisca
penzionerka
penzionerka
Posts: 3773
Joined: 12 Mar 2009, 14:38

Re: lezbe i putovanja

Post by Gradisca »

Problem je u organiziranju većeg broja ljudi i u tajmingu koji bi odgovarao većini.
Bésame, bésame mucho
Como si fuera esta noche
La última vez
User avatar
seagull
leteći punoglavac
leteći punoglavac
Posts: 1703
Joined: 08 Apr 2007, 23:07

Re: lezbe i putovanja

Post by seagull »

Ljubica wrote:Jao pa to bi bilo divno. Brod bi se mogao zvati "The drama", u skladu sa enormnim kolicinama drame koja bi se pocela odvijati na tom brodu prije nego dodje do ukrcaja uopce. Vec vidim masu lezbi koje se naguravaju sa prtljagom prije ukrcaja i nervozno si gurkaju partnerice, onako: "Jesi spakirala i ono? Nemoj da zaboravimo to...Kako si zaboravila ponijet gacice?"
"Ali draga, racunala sam da mi nece trebati?"
"Kako to mislis, nece ti trebati, sto ti mislis raditi tu, to je krstarenje samo... " :katarina:

A nervozi dodatno doprinosi prikrivena strepnja svih putnica da ce negdje biti neka kontrola prtljage, pa im kroz glavu prolazi samo: "Joj samo da ne otvore kofer, svi oni vibratori, lanci i ostala cuda, bit ce bed jebemu, ako treba neka otvore onaj gdje nosimo samo lisice..."
Naravno nakon gotovog i izrazito stresnog ukrcaja, vecinu putnica ce se moci naci u brodskom bircu gdje ce vec poceti potajna skicanja zena oko sebe. Nakon prve casice (oh well, ne zavaravajmo se, nakon prve flase) viska ce nastati i prva veca i znacajnija drama "Zasto cijelo vrijeme gledas u nju?" i zavrsit se dramaticnim odlaskom u sobu. Riganja ce se sve suzdrzavati bas prvi dan, jer ce se jos uvijek nastojati praviti fine. Iducih dana ce to biti uobicajena pojava.

Slijedecih dana ce se drama odvijati u znaku neslaganja oko svega moguceg, pocev od glazbe, hrane, pa do ne znam, omiljene vrste piva koja ce nestati vec nakon 2 dana.
Na prvom stajalistu ce se desiti barem 2 dramaticna prekida gdje ce putnice (ili jedna od njih barem) ljutito napustiti brod i porucit partnerici: "Ne vracaj se doma!"
Rodit ce se nove ljubavi koje ce se konzumirati vec prvom prilikom (kada partnerice budu na bazenu ili na rucku).

Ljubomorni ispadi ce postati nacin zivota, napetost ce biti takva da se moze nozem rezati, a brodski birc ce postati global.
Nakon tjedan dana ce kapetan broda dati otkaz.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ljubice ljubice.... :DH:
"iluzija je prosvjetljenje;
prosvjetljenje je iluzija"
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: lezbe i putovanja

Post by Aryanim »

S obzirom da postoji ova tema, nastavit cu ovdje s pisanjem... ako se slaze autorica teme... :cer:

Blizi se ljepse vrijeme sada, neznam dal ste vise tipovi zimskih putovanja ili ljetnih, al eto dal imate u planu kakvo putovanje u skoroj buducnosti... ovo proljece, ljeto...
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
cocky
...
...
Posts: 5601
Joined: 02 Dec 2009, 22:40
Location: južno bojište
Contact:

Re: lezbe i putovanja

Post by cocky »

idemo sutra na otok.. ne spada bas u putovanja ali eto.. vise radna akcija
pa ako je koja voljna kopat, sadit, čupat... dobrodosla je :cer:
Ne živi se od rada, živi se od zarade.
Alka Vuica
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: lezbe i putovanja

Post by Aryanim »

cocky wrote:idemo sutra na otok.. ne spada bas u putovanja ali eto.. vise radna akcija
pa ako je koja voljna kopat, sadit, čupat... dobrodosla je :cer:
znas da bi drage volje dosla, ali si prekasno objavila... ili to namjerno da ti ne popijemo sve... :hihi:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: lezbe i putovanja

Post by la pittura »

istomisljenica sa Ary sam :daa:

jedino ako nema aerodrom na otoku pa da sletim
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
cocky
...
...
Posts: 5601
Joined: 02 Dec 2009, 22:40
Location: južno bojište
Contact:

Re: lezbe i putovanja

Post by cocky »

la pittura wrote:istomisljenica sa Ary sam :daa:

jedino ako nema aerodrom na otoku pa da sletim
nebi vjerovala, ali ima :daa:
Ne živi se od rada, živi se od zarade.
Alka Vuica
User avatar
cocky
...
...
Posts: 5601
Joined: 02 Dec 2009, 22:40
Location: južno bojište
Contact:

Re: lezbe i putovanja

Post by cocky »

Aryanim wrote:
cocky wrote:idemo sutra na otok.. ne spada bas u putovanja ali eto.. vise radna akcija
pa ako je koja voljna kopat, sadit, čupat... dobrodosla je :cer:
znas da bi drage volje dosla, ali si prekasno objavila... ili to namjerno da ti ne popijemo sve... :hihi:

ma ne mozete vi meni popit sve, koliko god se trudile. to smo vec imali priliku vidit :cer:
Ne živi se od rada, živi se od zarade.
Alka Vuica
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: lezbe i putovanja

Post by Aryanim »

cocky wrote:
Aryanim wrote:
cocky wrote:idemo sutra na otok.. ne spada bas u putovanja ali eto.. vise radna akcija
pa ako je koja voljna kopat, sadit, čupat... dobrodosla je :cer:
znas da bi drage volje dosla, ali si prekasno objavila... ili to namjerno da ti ne popijemo sve... :hihi:

ma ne mozete vi meni popit sve, koliko god se trudile. to smo vec imali priliku vidit :cer:
ja sam onda bila bolesna i pila tablete pa nisam htjela mjesat alkohol... a to je bitan faktor... :lol:
a i neko je moral pazit na sve... :hihi:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
Post Reply