Morske "gurmanlije"

Za sve gurmane i one koji ce to tek postati. Preporucite restoran, napisite nam svoj novi recept da nam slinica curi...
rhirhibongo
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 49
Joined: 28 Mar 2006, 11:25

Post by rhirhibongo »

najmanje 3 puta tjedno!

skanpi, kozice, srdele, listovi, papaline, pas... mljac mljac!
User avatar
vancouverite
penzionerka
penzionerka
Posts: 1198
Joined: 28 Dec 2002, 09:48
Location: VANKUVER

Post by vancouverite »

jabooka31 wrote:BRUDET- vise vrsta ribe(grdobina,kovac,zubatac,skarpina,ugor i sta ja znam kaj jos)
od povrca persin,cešnjak,luk,iparadajz

ribu malo poporzis dodas to povrce zalijes i kuhas.Ja sam jednom samo gledala kak se kuha pa recept potrazi na netu
ja mislim da sma to jela kod prijateljice sanje koja odlicno kuha ali mislim da me zbunjuje tih vise vrsta ribe, ja mislim da BRUDET oznacava vrstu sosa, i kuhanja, a ne kolicinu i vrstu ribe, ali neka me morske cure obrazuju ....
O ucitelju... vrati mi klikere.....
D. Lukic
User avatar
jabooka
Klimam da vrijeme brze prode
Klimam da vrijeme brze prode
Posts: 2324
Joined: 21 Mar 2006, 19:03
Location: nigdje

Post by jabooka »

da,da......imas i brudet od jedne vrste ribe ima i od hobotnice samo nisam cula da postoji svinjetina na brudet a on je bolji sta je u njemu vise vrsta ribe
improvizacija je moj hobi
Touch
Great pretender
Great pretender
Posts: 198
Joined: 18 May 2006, 19:07
Location: Sadness

Post by Touch »

redEye wrote:
Touch wrote:
Golub, lešo s krumpirima...
Pas, (nepasmater nego samo pas :mrgreen: ), lešo s krumpirima.
Da uopće ne kažem koja mi je bila prva pomisao, asocijacija, slika pred očima, kad sam pročitala ove dvije rečenice :shock: :shock: :shock:

Čudne moje misli ponekad su, il to samo glupost moja jest..... :mrgreen:
Ili je Touch "provokatorica mala" pa je čekala tko će se "stiltat"? :)
Ja sam ozbiljna žena.
I want to live,
I want to give
I've been a miner for a heart of gold.
It's these expressions I never give
That keep me searching for a heart of gold
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Post by zujalica »

čisto sumnjam da ćeš naći ovako skupu ribu u brudetu,osim ugora,Kao prvo,skupo je,a ka drugo,sve bi se to previše raspalo i ne bi prepoznala koja je koja... :mrgreen: Čini mi se da ipak treba ubacit u lonac plavu ribu,pa čak i srdelu koju,njam!Po mogućnosti,goluba i pasa malo,jelda Touch?
:wink: Neka lagano krčka...
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Post by zujalica »

ovo gore sam namjenila jabooki,a ovako je ispalo da je Touch 'skupa riba' :shock:
Što će ona sad reći? :freak:
Pripremiću joj pasa i goluba,kojeg će i redEye probati :lol: :lol: :lol:
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
redEye
studentica
studentica
Posts: 155
Joined: 27 May 2006, 12:22

Post by redEye »

zujalica wrote:ovo gore sam namjenila jabooki,a ovako je ispalo da je Touch 'skupa riba' :shock:
Što će ona sad reći? :freak:
Pripremiću joj pasa i goluba,kojeg će i redEye probati :lol: :lol: :lol:
"...nije lako bubamrcu...zum-zumzum-zum...." :lol:

OT: Na koji način vam je pas najbolji pripremljen? Spominjano je na lešo, .....na gradele?
Čula sam puno hvale za to meso, pardon ribu, i jednom sam ga jela (doduše odmznutog) i samo na naglo spečenog, i nije mi taj pas pasao (kravice pasu :mrgreen: ), hoću reći, bio mi je čudnog okusa. Vjerojatno je bila stvar pripreme (neodgovarajuće).
vibracija je pokret koji se ne može odlučiti kojim smjerom da krene
Touch
Great pretender
Great pretender
Posts: 198
Joined: 18 May 2006, 19:07
Location: Sadness

Post by Touch »

zujalica wrote:ovo gore sam namjenila jabooki,a ovako je ispalo da je Touch 'skupa riba' :shock:
Što će ona sad reći? :freak:
Pripremiću joj pasa i goluba,kojeg će i redEye probati :lol: :lol: :lol:
Evo već mi raste mimoza posred glavine. 8:)

Skupa riba je skupa riba..šta je je. I dobra je.
Ali i srdele, lokarde i palamide sa gradela su isto sasvim O.K. i više od toga.

Nekada davno dok mi je vid bio dobar sam kunjke i volke sa starim na plažama Vira, po cili dan, vadila. Usne su mi modre znale bit. Volke bi stari navečer samo skuva i onda smo ih iglama ili čačkalicama izvlačili, malo zatočali u (ne sjećam se točno) kvasina/mas.ulje , ako se ne varam. 8:)
Prstace nisam nikad vadila. Jela jesam. Ali onda je uvijek bilo Muko moja pređi na drugoga..

Školjke su teške. I kad su najsvježije treba biti oprezan s njima.
I svakako vrijedi ono staro : riba pliva tri puta - u moru/ulju/vinu!!! (makar kapić vina da sve to prođira)
I want to live,
I want to give
I've been a miner for a heart of gold.
It's these expressions I never give
That keep me searching for a heart of gold
redEye
studentica
studentica
Posts: 155
Joined: 27 May 2006, 12:22

Post by redEye »

Pa evo i izvještaja ovoljetnog eksperimentiranja:

Kamenice - probala. 2 komada. Konobarica kad je skužila da mi je prvi put da ih jedem (jer sam je nedužno pitala šta konkretno da radim s tim što je na tanjuru :DH: ), rekla mi "sretno" i nestašno se nasmiješila :). Ne znam da li mi se svidjelo ili ne, čini mi se da sam više pod dojmom same činjenice da sam ih probala, nego što mogu zaključiti kako su mi se svidjele. Možda(vjerojatno) trebam još koji put ponoviti radnju.
Crni rižot - frend naručio, mi ostali mu rovarili po zdjeli :) Fino, ali jela sam to i prije pa me nije iznenadilo okusom.
Mušule - ja naručila, ostali rovarili (ali ne previše). Svidjelo mi se, najela se i priuštit ću si ih opet, nekad, možda na neki drugi način pripremljene. Ove su bile samo kuhane u plavkastoj, slanoj vodi (moru :?: ).
Škampi (i gambori) na buzaru - e to je bio doživljaj! Škampa i umaka je bilo - na mojoj majci, u krilu, o rukama da ne govorim, čak mi je u jednom trenutku frendica rekla da obrišem obrvu - mislim da smo bili najnepristojniji gosti u povijesti restorana :ylol: :ylol: Bilo je fiiino, samo što ću za drugi put proučit tehniku jedenja, a ne se osloniti na sjećanje koje je očito bilo izbljedjelo (kontinentalni seljo-beljo :mrgreen: )
Hobotnica na salatu - neiznenađujuća okusom jer sam je već prije jela, ali jaaako fino pripremljena jer smo jeli u kakti nekom boljem restoranu (seoskom domaćinstvu). Imali su i H ispod peke, na šta sam se nabrusila vođena preporukama odavde, no to je trebalo naručiti par sati prije, što nismo znali, a bila je zadnja večera prije odlaska doma :(
Orada na gradele - frendici maznula pola ribetne :) Također fino i slasno, začinjeno ružmarinom (koji super paše) i maslinovim, i još nekim mirodijama.
Ma, sve je bilo mljac!

Vino - jedan dan pošip pili, malo se i napili.
Jedan dan mi uvalili istasku malvaziju, što mi je bilo dobro vino, ali definitivno nije bilo vino sa područja na kojem sam bila. Nema veze, ja zadovoljna sasvim i sa svim :)
vibracija je pokret koji se ne može odlučiti kojim smjerom da krene
User avatar
jabooka
Klimam da vrijeme brze prode
Klimam da vrijeme brze prode
Posts: 2324
Joined: 21 Mar 2006, 19:03
Location: nigdje

Post by jabooka »

ako vas noge odnesu na vis a volite bijelo vino obavezno probajte lipanović vugavu
improvizacija je moj hobi
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Morske "gurmanlije"

Post by Instinct »

Volim sve morsko osim hobotnice i sipe. Najviše volim škampe a nakon njih školjke(jedne posebno ali ne smijem ih spominjati jer se one inače ne smiju "loviti" :suti: ). Što se ribe tiče preferiram ili brancina ili kovača a nakon njih oradu. Znam da bi se uz ribu trebalo u pravilu piti bijelo vino ali obzirom da nisam ljubitelj bijelog uvijek pijem crno. :love: Najčešće je to Plavac,nekako mi najbolje odgovara uz ribu. Crni rižoto ne volim jer ne volim sipu ali zato volim rižoto "na bijelo". Njam njam. Najdraže mi je ljeti sjest u neku konobu uz more,naručiti porciju školjki, guštati u vinu i gledati u more. To je definitivno jedan od najljepših osjećaja koji čovjek može doživjeti. :)

A da vizualno to dočaram:

Image

Čaše za vino su mogle biti i bolje ali hrana je bila fenomenalna pa im je oprošteno. :cer:

Ovo je u Lumbardi, pred par godina :)
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
Post Reply