U kuhinji...

Za sve gurmane i one koji ce to tek postati. Preporucite restoran, napisite nam svoj novi recept da nam slinica curi...
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: U kuhinji...

Post by honky »

ReaTM wrote:
Addison_V wrote:Ja se lately bavim mišlju da sama počnem uzgajat origano, bosiljak i ostalu ekipu na balkonu (no pun intended :cer: ), ali ne znam hoće li mi uspit.

Hmda, tak sam ja prije par godina lepo posadila bosiljak, i to u par tegli na balkonu- da povećam šanse za uspjeh, brižljivo zalijevala (više-manje) i kao rezultat truda-jedna jedina biljka. Al fkt je lepa bila. I ugl. bila sam jaaako ponosna na nju kaj je tak velka, malo mi je čudna bila doduše, i kad sam ju iznijela malo van ščepala sam susedu koja je prolazila da se pohvalim, kak mi je samo jedna biljka izašla al je predivna. Žena je malo blenula i rekla "da, da", valjda je mislila "nije ona sirota kriva kaj je bedasta", ugl. radilo se o kiselici čije je sjeme vjetar dopuhao i kojoj su uvjeti u tegli pasali (za razliku od samog bosiljka, koji je potpuno zakazao).
Al je kiselica zato bila par ekselans:D
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: U kuhinji...

Post by ow »

sva sreca da nije bila ona jedna vrsta konoplje. Mogla si zbog botanike zavrsiti u remetincu :hihi:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: U kuhinji...

Post by honky »

to sam posadila druge godine, i fenomenalno je uspjelo, samo puno sunca i vode..a miris s balkona...no, bojažljiva i paranoična kakva jesam, ćopil me strah da bu to neki murjak videl (poprilično su bile vidljive), pa sam ih spuknula i umjesto da ih osušim na tamnom i prozračnom mjestu okrenute naopačke, ja sam to nekak zafrkala u papir i u kutiju, pa u ormar...ti mater, kaj je glava bolila od toga, ne sjećam se ničega od 2007.-2009.
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: U kuhinji...

Post by ow »

hahahahahahahahahahhahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:
e jesi sasava...... :lol: :lol: :lol: :lol:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
Post Reply