Predlog o osvježenju foruma novim temama

...o stranici i forumu.

Izdvajati zanimljiva pitanja u posebne teme?

da
11
92%
ne
1
8%
 
Total votes: 12
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: Predlog o osvježenju foruma novim temama

Post by naturale blonde »

nisu svima sve teme zanimljive,i zato smo kao ovce koje se prilagodjavamo vecini i prstom ne mrdamo po pitanju nicega

teme,one koje bi trebale biti stalno tu negdje,vezano za zajednicu,aktivizam,seksualnost-trebale bi se vrtiti kao baner,bez obzira na pocetnu stranicu sajta
mislim,da prakticno sve koje otkriju i dodju na forum,malo kad odu na sajt citati o novostima,dogadjajima,aktivnostima i u zemlji i u regiji

kome su uopce zanimljive teme u kojima pisemo kad smo piskile a kad smo kakile,pobogu,a stalno,stalno su takve teme aktivne
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: Predlog o osvježenju foruma novim temama

Post by naturale blonde »

a sta znam
u svakom slucaju,ispada da je forum u stvari "dejt sajt"
slicno smokvici i drugom vocu
:D
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Predlog o osvježenju foruma novim temama

Post by laura »

naturale blonde wrote: ispada da je forum u stvari "dejt sajt"
Nije dejt sajt nego Kafić Uzdravlje :kika:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: Predlog o osvježenju foruma novim temama

Post by naturale blonde »

laura wrote:
naturale blonde wrote: ispada da je forum u stvari "dejt sajt"
Nije dejt sajt nego Kafić Uzdravlje :kika:
joj super serija
skroz sam zaboravila na nju
User avatar
trag_u_beskraju
Traktorist u duši,ženskaroš u srcu
Posts: 4365
Joined: 24 Jun 2010, 13:59
Location: Čistim snijeg, može i za pare :D

Re: Predlog o osvježenju foruma novim temama

Post by trag_u_beskraju »

Naturale ovaj forum usporedit sa smokvicom i drugim voćem je malo besmisleno, jer veze sa vezom nema. Netko tko tek dođe na forum ako je došao radi foruma i pisanja po istom iščitat će arhivu i naći sebi teme koju mu odgovaraju i pisati u njima. Tako se to radi kad si novi na forumu i ako te zanima forum. Bila sam na puno foruma, ali ovaj mi je nekako najdraži i ovdje sam se najduže zadržala, tako da mislim što je jednostavniji to je bolji :cer: . Možda to na nekim drugim forumima funkcijonira sa tim animatorima, ovaj forum je pun lezbi i kad tad bi nastao kolaps, dovoljno je da netko nešto napiše što neće odgovarat osnivačici teme ,pa će obrisat taj post i nastat će svađa i kaos ,zašto joj je obrisala post i počet će prozivke na ova il ona prava :laugh:
Samo jednom se živi sve ostalo je reklamacija.
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: Predlog o osvježenju foruma novim temama

Post by naturale blonde »

trag,ajd ne zajebaji,nego nekad nesto shvati i sa rezervom ili dozom humora
pa u pitanju su samo prijedlozi a ne i potpisivanje predbracnog ugovora

smokvica,listic,kruskica,crolic,blc-sasvim svejedno,na svima njima se ljudi pranalaze iz istog razloga,necemo se lagat

: )

svaki forum ima svoje drazi,cari,prednosti,mane,nedostatke,i svasta nesto,a ovdje je na inicijativu nekih pokrenuta tema iz potrebe za promjenama jer su ocito nekima promjene potrebne,pa zasto ne onda i poraditi ne nekim promjenama ako su iste moguce

lezbe kao lezbe,nisu nista bolje ni losije od ostalih korisnika nekih drugih foruma,sve se da usestat
User avatar
trag_u_beskraju
Traktorist u duši,ženskaroš u srcu
Posts: 4365
Joined: 24 Jun 2010, 13:59
Location: Čistim snijeg, može i za pare :D

Re: Predlog o osvježenju foruma novim temama

Post by trag_u_beskraju »

Tema je pokrenuta iz razloga da se iz teme postavljam ti pitanja ukoliko se neka pitanja učine zanimljivima da bi od njih mogla bit zasebna tema prebace u novu temu u kojoj će se dalje raspravljati. Ne vidim baš neke prevelike prijedloge u ovoj temi za promjenama, osim da su se svi složili s ovime što sam navela u prvoj rečenici, eto Lea je bila napisala da bi ovom forumu dobrodošle konstruktivne teme, no opet nema cura insiraciju za neku takvu temu, a koliko sam vidjela do sada kada je imala otvorila je svoju temu i tema je bila zanimljiva toliko koliko je, svi su rekli šta su imali i tu se tema lagano gasi kao i svaka sljedeća koja će bit otvorena. Ti svoju temu možeš animirat bez da za to dobiješ neke posebne ovlasti, ali ponavljam ako netko više nema interesa da piše u toj temi , kako ćeš ga ti natjerat ili navest ponovo na to , bičem!? Vidim ja da je to tebi jako teško dokazat i da si baš ustrajna u svojoj ideji , te ne čitaš druge šta ti govore :laugh:
Samo jednom se živi sve ostalo je reklamacija.
User avatar
stara
tehnička podrška
tehnička podrška
Posts: 944
Joined: 19 Nov 2002, 22:55

Re: Predlog o osvježenju foruma novim temama

Post by stara »

pročitala sam prijedloge i oni stvarno nisu loši. Ni ovaj o podforumu (to se može odmah realizirati) a ni ovaj o moderiranju - to za sad nemam pojma kako bi se moglo realizirati.

Na Pollitika.com gdje sam ja prije puno pisala (dok me nisu banirali :p) je takav sistem da svatko može moderirati svoje teme.
Tj. ne može brisati (tamo se ne može čak ni editirati postove nego kad pogriješiš - pogriješila si zauvijek) ali vlasnik teme može "začatati" komentar, tj. zatvoriti ga da drugi ako ga žele pročitati moraju kliknuti na njega.

Iskreno - ja nemam pojma kako bi se to uopće moglo napraviti jer je to tamo sasvim drugi software.

sa ovim forumom (mislim na PHPBB) je problem što on u osnovnoj verziji nema baš neke mogućnosti.
Sve se mora naknadno instalirati što nije neki problem.
No takav nadograđeni forum nije moguće apdejtati na nove verzije jer svaki update briše sve modifikacije. I onda se poslije ni Bog ne može sjetiti koje su sve modifikacije tokom vremena ubačene, gdje naći nove verzije i rade li one s novim forumom.

TAko da ove druge prijedloge moramo ostaviti za neko buduće vrijeme kada budemo mijenjali verziju foruma što ćemo svakako morati nekad jednom :)
:galeb:
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: Predlog o osvježenju foruma novim temama

Post by naturale blonde »

trag_u_beskraju wrote:Tema je pokrenuta iz razloga da se iz teme postavljam ti pitanja ukoliko se neka pitanja učine zanimljivima da bi od njih mogla bit zasebna tema prebace u novu temu u kojoj će se dalje raspravljati. Ne vidim baš neke prevelike prijedloge u ovoj temi za promjenama, osim da su se svi složili s ovime što sam navela u prvoj rečenici, eto Lea je bila napisala da bi ovom forumu dobrodošle konstruktivne teme, no opet nema cura insiraciju za neku takvu temu, a koliko sam vidjela do sada kada je imala otvorila je svoju temu i tema je bila zanimljiva toliko koliko je, svi su rekli šta su imali i tu se tema lagano gasi kao i svaka sljedeća koja će bit otvorena. Ti svoju temu možeš animirat bez da za to dobiješ neke posebne ovlasti, ali ponavljam ako netko više nema interesa da piše u toj temi , kako ćeš ga ti natjerat ili navest ponovo na to , bičem!? Vidim ja da je to tebi jako teško dokazat i da si baš ustrajna u svojoj ideji , te ne čitaš druge šta ti govore :laugh:
gluposti
vidim da ne vidis nista : )
citam itekako i vrlo dobro
a ono sto ja vidim,je da se ti opires idejama,bilo kakvim,a po tebi mozda i glupim,ali i ne vidim da dajes neku zamjensku ideju,bolju ili bilo kakvu
a bogami nigdje nisam rekla da je ideja kao ideja dobra vec je tu navedena kao prijedlog,a ti se hvatas ko' pijan plota pa li ga rastezes i rastezes
i da,smokvici ama bas nista ne fali,ljudi se pronalaze,upoznaju,smuvaju,spetljaju,zene itd

zvuci poznato,zar ne
User avatar
adm1
studentica
studentica
Posts: 163
Joined: 31 Aug 2010, 18:49

Re: Predlog o osvježenju foruma novim temama

Post by adm1 »

Ok, vidim ima prijedloga, neki mogu biti prihvaćeni, neki ne iz tehničkih razloga. Za ovo što može biti prihvaćeno sačekat ćemo još nekoliko glasova, iako je sada velika većina "za", nikad se ne zna, može se nešto i izokrenuti.

Vidim da su nastale i neke određene tenzije. Naturale je nešto predložila, neki drugi se ne slažu sa predloženim, ali mislim da na tome trebamo i ostati, na slaganju ili neslaganju. Ne treba drugome vaditi riječi iz konteksta i pretpostavljati koje su pozadinske misli nečeg napisanog, optuživati nekoga da čita ili ne čita onako kako je napisano.

Svaki prijedlog je dobrodošao bez obzira da li je ostvariv ili ne. Za to imamo staru koja je evo izronila napokon, ako je netko mislio da je odapela, nije :hihi:

Mislim da sve cure koje su se aktivirale u ovoj temi vole ovaj forum i zato su tu, i nije nam u interesu da se sada svi posvađamo jer onda od kreativnosti nema ništa.
Nadam se da neće biti potrebe da se ja i dalje miješam u ovu nadasve kreativnu temu.
User avatar
B. Cause
Tekla sam rnfa
Posts: 3756
Joined: 20 Sep 2013, 21:03
Location: Zagreb

Re: Predlog o osvježenju foruma novim temama

Post by B. Cause »

Svima šus 1 dan luftanja :hihi:
Image Image Image
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: Predlog o osvježenju foruma novim temama

Post by Aryanim »

Zanimljivo je... al opet znam da temu moze bilo ko otvorit i pisati a moderatori i admini ispravljaju ako tema skrene od toga sto je bila prvotna misao...
malo cu jos skrenut na ovo da je forum kao smokvica itd... ja ga nisam nikad tako dozivjela jer sam prvotno dosla ovdje da nadem sebe i nadem sta je ko pisao kako je prozivljavao outanje itd... a dalje se nadovezalo da sam upoznala puno dragih zena...
i da i ja sam otvarala teme i kad mi padne nesto na pamet zanimljivo il sta me zanima otvorit cu temu..
mislim da otvaranje podforuma mozda i nije potrebno nego samo novi topici pa nek pise ko hoce...
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
trag_u_beskraju
Traktorist u duši,ženskaroš u srcu
Posts: 4365
Joined: 24 Jun 2010, 13:59
Location: Čistim snijeg, može i za pare :D

Re: Predlog o osvježenju foruma novim temama

Post by trag_u_beskraju »

Ary, u potpunosti se slažem sa tobom i sa onim prijašnjim postom od B.C :daa:
Samo jednom se živi sve ostalo je reklamacija.
User avatar
trag_u_beskraju
Traktorist u duši,ženskaroš u srcu
Posts: 4365
Joined: 24 Jun 2010, 13:59
Location: Čistim snijeg, može i za pare :D

Re: Predlog o osvježenju foruma novim temama

Post by trag_u_beskraju »

Naturale, gdje si nestala ? Primjetih da te nema na forumu od kad je administrator napisao onaj osvrt na našu raspravu. Glupo mi je da odlaziš zbog naše rasprave, naravno ako je to bio povod tvog odlaska, jer ja time nisam ništa loše mislila, očito smo malo više temperamentnije obje pa se to na kraju tako završilo. Bilo bi mi drago da se ponovo vratiš i nastaviš pisati po forumu kao i do sada. Ako sam te nečime uvrijedila meni je žao i ponavljam to mi nije bila namjera :)
Samo jednom se živi sve ostalo je reklamacija.
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: Predlog o osvježenju foruma novim temama

Post by naturale blonde »

gle,isprika prihvacena

temperamentna ili ne,meni je pun kufer gluposti i sranja,a iz postovanja prema ow a posebno prema lauri u ovakve vrste tzv, rasprava se ne upustam,kako bih inace na nekom drugom forumu to napravila
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Predlog o osvježenju foruma novim temama

Post by Jelena-E »

Mi smo htele da napravimo leksikon a ne znamo kako.... :scratch:
User avatar
B. Cause
Tekla sam rnfa
Posts: 3756
Joined: 20 Sep 2013, 21:03
Location: Zagreb

Re: Predlog o osvježenju foruma novim temama

Post by B. Cause »

:scratch:
Image Image Image
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Otvoriti temu i nek svaka korisnica koja želi postavi pet (ili tri ili koliko već) pitanja, pa ih na kraju sastavimo sve i sfuramo u novu temu, posle svako citira, obriše znake citata i pored dopiše svoje odgovore.
Post Reply