Q & A - Nova BaLConn platforma

...o stranici i forumu.
Post Reply
User avatar
adm2
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 37
Joined: 31 Aug 2010, 19:00

Q & A - Nova BaLConn platforma

Post by adm2 »

Zahvaljujemo na svim pohvalama u vezi izgleda foruma! :jee:

Primjetili smo jučer da vas neke stvarčice zbunjuju pa otvaramo topic u kojem nas možete pitati bilo što, što vam nije jasno a tiče se novog izgleda i mogućnosti foruma ili portala.
Potrudili smo se pokupiti upite koje ste postavili u raznim topicima, a mjesto im je ovdje (ako je koji izostavljen, ispričavamo se). Ovdje smo da pomognemo, da se što prije naviknete i bolje je da su svi upiti na jednom mjestu. Mjesec dana tema će biti vidljiva kao globalna obavijest, a nakon toga biti će samo u forumu 'BLC SITE', njegovom podforumu 'Prijedlozi, komentari, pitanja...'
Dora wrote:gde je inbox za privatne poruke?
ne mogu ga naci
Za pristup privatnim porukama:
1) na lijevoj strani gore kliknite na 'Profil'
2) u ponuđenom izborniku s lijeve strane kliknite na 'Privatne poruke'.
3) otvara se ekran za unos nove privatne poruke i nudi se dodatni izbornik s opcijama 'Nova poruka, PP skice, Sandučić, Odlazno, Poslano, Ostalo'
Jelena-E wrote:ko koga boduje kako sve procitala dva puta I I dalje ne razumem..
Ja cu malo da geldam sa strane pa kad ukapiram onda cu se ukljuciti... a to moze da potraje hihih...
Bodovati se može bilo koju korisnicu (tako da se klikne na profil korisnice, odabere opcija 'rate user' koja se nalazi pri dnu profila u statistici ili neki post u temi (može se smatrati i lajkom). Ako je moguće, molimo navesti što je točno nejasno. Tu smo da pomognemo. Hvala!



Mala uputica:
Kako je na forum postavljen image resizer (koji smanjuje ogromne slike, pa više nemorate sami smanjivati) pa ako se zabunite i stavite BB code (makar i boju) oko smajlića on će dobiti oko sebe ikonisu povećalo i plus. Primjer u kojem smo upisali tekst, dodali smajlića, te oko sveg tog stavili BB code za boju (ne prikazuje smajlić ispravno).
test test test :jee:

Citiranje nečijeg posta ne utječe na ispravan prikaz i sve je OK :)

Navedite što god vas muči i s čim se više ne snalazite, a moderatori i administratori će pomoći :daa:
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: Q & A - Nova BaLConn platforma

Post by Lea »

lip je novi vizualni identitet foruma, šta je, je... manje - više sam se snašla po pitanju svega... mučilo me ovo s pp-ovima, al sam skontala da su u profil postavci... teško se adaptiram na nove stvari, tako da ono... do toga je više, nego do novog izgleda :dadada:
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Q & A - Nova BaLConn platforma

Post by Jelena-E »

Ništa me vise ne buni.. sve sam ukapirala ko matora :)
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Q & A - Nova BaLConn platforma

Post by Jelena-E »

Što ja ne mogu da ocenjujem a nisam ni jedan bod potrošila danas?
User avatar
adm2
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 37
Joined: 31 Aug 2010, 19:00

Re: Q & A - Nova BaLConn platforma

Post by adm2 »

Možeš li dati malo više detalja?
Konkretno, istu korisnicu ne možeš ocijeniti ponovo bar 2 tjedna. A isti post možeš samo jednom. Također, sporije radi kad pristupaš s mobitela (osobno iskustvo) :)

Ako još netko ima problema s ocijenjivanjem molim navesti. Hvala!
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Q & A - Nova BaLConn platforma

Post by Instinct »

Ja imam isto jedno pitanje ali nije vezano za bodove:

Kako to da kad npr. ukucam u google "balconn forum" kako sam prije radila ne izbacuje mi mogućnost da odmah dođem na forum već moram ići na početnu stranicu balconna i onda tamo pod balconn connections ili kako vec ici na "forum". :zbunj:

Može bit da sam glupa ali nije mi baš jasno. :laugh:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Q & A - Nova BaLConn platforma

Post by Jelena-E »

adm2 wrote:Možeš li dati malo više detalja?
Konkretno, istu korisnicu ne možeš ocijeniti ponovo bar 2 tjedna. A isti post možeš samo jednom. Također, sporije radi kad pristupaš s mobitela (osobno iskustvo) :)

Ako još netko ima problema s ocijenjivanjem molim navesti. Hvala!
Pa evo probala da bodujem Mrs D I Ow u temi politicka sizofrenija I kaze mi "you are not allowed to give reputation points" probala I u drugim temama da bodujem kaze mi isto..
A zadnji poen sam dala pre neki dan za ins...cek cek sigurno je ona tu nesto zeznula pa sad nikom ne mogu da dajem poene :hihihi:
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Q & A - Nova BaLConn platforma

Post by ow »

@Instinct
Mijenjali smo strukturu linkova a nisam to još stigla riješiti u Google-u.
Kad to riješim trebat će proći neko još vrijeme da google to popije
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Q & A - Nova BaLConn platforma

Post by Instinct »

Ma sve ok,polako samo. :) Samo me zanimalo jesam li nesposobna doći do direktnog linka ili šta. :laugh:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Q & A - Nova BaLConn platforma

Post by Jelena-E »

phpBB [video]
E nesto stvarno cudno se desava sa mojim profilom. Osim sto ne mogu da bodujem kad pokusam da dam bod nekome prikaze mi poruku da ne mogu I autmatski me izloguje sa foruma. To se desava prvi put kad pokusam da bodujem posle vise ne ali mi I dalje ne dozvoljava bodovanje. :((
User avatar
B. Cause
Tekla sam rnfa
Posts: 3756
Joined: 20 Sep 2013, 21:03
Location: Zagreb

Re: Q & A - Nova BaLConn platforma

Post by B. Cause »

Aj' pocisti cache i za svaki slucaj probaj kroz drugi browser
Image Image Image
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Q & A - Nova BaLConn platforma

Post by Jelena-E »

B. Cause wrote:Aj' pocisti cache i za svaki slucaj probaj kroz drugi browser
Hvala na savetu al nije to u pitanju. Nije radilo sa raznih uredjala... Al sad se vratilo... jupiiiii
User avatar
bombona
preslatka!
preslatka!
Posts: 484
Joined: 18 Jul 2004, 13:51
Location: Daleki put

Re: Q & A - Nova BaLConn platforma

Post by bombona »

Sory,kasno sam danas citala post...Davno sam bila prvi put u balkonski party..necu moci jer imam slavu...davno je to bilo.Jer sam ja upoznala nekadasnje stare clanice,jer sam u kontaktu sa ow,sa biberom,di sa osmehom i druge ,rijetko se cujem:) Hvala na pozivu :)
Post Reply