pitanje, komentar, prijedlog

...o stranici i forumu.
Post Reply
User avatar
D:)
prvoborac na balkonu
prvoborac na balkonu
Posts: 180
Joined: 19 Nov 2002, 23:58
Location: Bgd

Post by D:) »

sad jos ispadoh opasna

sta sve zene nece smisliti kad vas nece :(
User avatar
seagull
leteći punoglavac
leteći punoglavac
Posts: 1703
Joined: 08 Apr 2007, 23:07

Post by seagull »

a ti nikako da naucis :klep:
"iluzija je prosvjetljenje;
prosvjetljenje je iluzija"
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

pa vidi ih kako me plaše,,,ubjedi me da nisu u pravu :mrgreen:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
zenia
lezbača de lux
lezbača de lux
Posts: 3687
Joined: 02 Nov 2007, 19:08
Location: zabreg

Post by zenia »

ow wrote:
zenia wrote:ow, promijeni si avatar.. svaki put se userem kad vidim te oči..
A bas se pitam danima sta to smrdi na balkonu :twisted:
znači li to da nećeš promijeniti avatar?
"...primećuješ da izbegavam izraz kremiran, koji je stran našem lepom jeziku, jer mene će spaliti, a ne umutiti u krem...."
User avatar
Aden56
peder na balkonu
peder na balkonu
Posts: 271
Joined: 16 May 2008, 18:10
Location: Zagreb

Post by Aden56 »

Čujem da se portal misli "updatati", što će se točno mjenjati i kada.

Hvala.
If you have a dream, don't wait. Act!. One of life's little rules. Got it memorized?
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

Pa ajde na podforum novi blc i vidjet ces :wink:
Mislim da ako hoces mozes i ti dat koji prijedlog :cool:
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
Aden56
peder na balkonu
peder na balkonu
Posts: 271
Joined: 16 May 2008, 18:10
Location: Zagreb

Post by Aden56 »

A di je točno naj podfourm jer sam pretražio praktički cijeli forum i ne mogu ga naći. Jeli moguće da ga ja nemogu vidjeti?
If you have a dream, don't wait. Act!. One of life's little rules. Got it memorized?
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Post by ow »

To je podforum koji je zavroren za "javnost".

Inace kad I AKO budemo imali nesto konkretno u rukama i na serveru onda cemo prikupiljati prijedloge od korisnika. U ovoj fazi velika guzva bi nam smetala.

Aleks j mala pa je previdjela jedan BITAN topic u tom podforumu.
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

Okey ow , sad se osjecam posramljeno :oops:
Meni se cinilo da ga regani vide a gosti ne , a istina je da ga samo clanovi novi blc grupe i admini vide
Uglavnom , aden sve ces saznat kad dođe vrijeme za to a npr jednu od prvih promjena , mozes vidjet u novom chatu :mrgreen:
Nije portal ali je nice 8:)
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
zenia
lezbača de lux
lezbača de lux
Posts: 3687
Joined: 02 Nov 2007, 19:08
Location: zabreg

Post by zenia »

baš mi je super boja.. chata.. šteta što baš nemam puno vremena za to...
"...primećuješ da izbegavam izraz kremiran, koji je stran našem lepom jeziku, jer mene će spaliti, a ne umutiti u krem...."
blondi
balkonski foto album
balkonski foto album
Posts: 925
Joined: 11 Mar 2006, 11:06

Post by blondi »

napisala sam temu u krivi podforum pa sam je prebacila i izbrisala jer ju je pokazivalo duplo i onda je nestala iz oba podforuma :?
neda mi se ponavljati temu,mozda hocu kad budem imala vremena.
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Post by zujalica »

blondi wrote:napisala sam temu u krivi podforum pa sam je prebacila i izbrisala jer ju je pokazivalo duplo i onda je nestala iz oba podforuma :?
neda mi se ponavljati temu,mozda hocu kad budem imala vremena.
Bolje da si je ostavila uduplo :mrgreen:
Da,pročitala sam,mogu je ja ponoviti ako je tebi ljeno :mrgreen:
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
User avatar
Aden56
peder na balkonu
peder na balkonu
Posts: 271
Joined: 16 May 2008, 18:10
Location: Zagreb

Post by Aden56 »

Koliko moram imati postova (ako to uopće trabam imati) da mogu brisati svoje postove, jer dolje piše Ne možete izbrisati Vaše postove?
If you have a dream, don't wait. Act!. One of life's little rules. Got it memorized?
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

Nemozes brisat jer ow misli da sa brisanjem postova se remeti rasprava (neslazem se u potpunosti) :cool:
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
Aden56
peder na balkonu
peder na balkonu
Posts: 271
Joined: 16 May 2008, 18:10
Location: Zagreb

Post by Aden56 »

Ok, nisam ni mislio ništa brisati, samo pitam. Hvala. :mrgreen:
If you have a dream, don't wait. Act!. One of life's little rules. Got it memorized?
blondi
balkonski foto album
balkonski foto album
Posts: 925
Joined: 11 Mar 2006, 11:06

Post by blondi »

zujalica wrote:
blondi wrote:napisala sam temu u krivi podforum pa sam je prebacila i izbrisala jer ju je pokazivalo duplo i onda je nestala iz oba podforuma :?
neda mi se ponavljati temu,mozda hocu kad budem imala vremena.
Bolje da si je ostavila uduplo :mrgreen:
Da,pročitala sam,mogu je ja ponoviti ako je tebi ljeno :mrgreen:

evo ponovila sam ju :mrgreen:
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Post by ow »

Doista mislim da brisanje remeti tijek rasprave. Svaka rasprava je slijed postova koji su inspirirani temom ali i prethodnim postovima.

Naime banalna situacija - ja ostavim post u kojem namjerno nekog pokusam isprovocirati. I na taj post se nadoveze rasprava u kojoj korisnici isprovocirani mojim postom reagiraju, ajde recimo, ostro. Ja izbrisem svoj provokativni post i njihovi postovi postanu besmisleni.

Doduse, u takvoj situaciji ja mogu post i izeditirati pa da se ne vidi cima sam isprovocirala reakciju.
No u tom slucaju ostaje trag da sam ga izeditirala i svima je jasno da u cijeloj prici nisam bas "bezgresna"

Smatram da ljudi trebaju odgovorno snositi posljedice za ono sto su napisali a brisanje postova pomaze da se kasnije promjeni slika.

Rasprave su kao zivi organizam. Imaju svoj tijek i ono sto ce netko napisati u vecini slucajeva je inicirano nekim tekstom iznad. Ako dopustimo kasapljenje foruma mislim da dopustamo friziranje "povjesti" sto je potpuno bezze.

Ako ja nekim svojim diskusijama nanerviram nekoga u tolikoj mjeri da mi napise nesto lose, onda je neophodno da svatko moze pratiti kako je do tog loseg posta dpslo.

Sve ostalo smatram manipulacijom
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

Na lori isto nije dopusteno brisanje svih postova ali se moze izbrisat zadnji postani post na koji nije nitko odgovorio
A to znaci da u slucaju da nitko ne odgovori na moj post , mogu ga brisat ali ako netko ogovori , nemogu
Zasto tako nesto ne stavis ?
Ili da se teme na koje nije nitko odgovorio , ipak mogi izbrisat :mrgreen:
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

zasto bi neko brisao post na koji niko nije odgovorio? :pd: osim ako ga je stid sto je otvorio nezanimljivu temu? :mrgreen:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

Ako je otvorio temu za koju kasnije misli da nema smisla ili s enije na nju odgovaralo , ili ako posta nekakav bezveze post a ne zeli da drugi odgovore na njega :cool:
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

poslije jebanja nema kajanja. :ogle:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Post by ow »

alex 2 wrote: ili ako posta nekakav bezveze post a ne zeli da drugi odgovore na njega :cool:
Kako rece Dodir pjnk.
Ako posta neki bezveze post nije li logicnije da o tome misli prilikom postanja a ne kad vec vidi kakve su reakcije (bilo da je to ignoriranje ili frka).
Ako netko ne zeli da drugi odgovaraju na njegove postove - nek pise dnevnik u wordu :saev:

U nekim iznimnim i ozbiljnim situacijama, moze meni ili drugim adminima - modovima poslati zahtjev za brisanjem. Ali to se prakticira samo u situacijama kada je ugrozena privatnost te osobe, tj kad napise nesto a onda skonta da je na forum dosao netko tko bi iz napisanog mogao skuziti njegov identitet.

Ostalo je odgovornost samih postera.
Iako se radi o forumu, mislim da je ok inzistirati na odgovornosti, jer ljudi cesto prilicno emotivno mogu prozivljavati napisano. Pa sad, ako pises pizdarije koje kasnije ne mozes pobrisati, ljudi ce o tebi steci neko misljenje. Da se dozvoli brisanje ljudi bi bili neodgovorniji. Napisem nesto cisto da malo zakuham, poslije to pobrisem i jebe se meni.....
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

Pa ne govorim o brisanju postova na koje se vec odgovorilo nego na one na koje se nije odgovorilo

Naprimjer , otvorim temu a onda skuzim da tema postoji ?
Nije li je lakse izbrisat ako nitko nije na nju odgovorio a tema postoji ?
Ili napisem zapaljiv post a onda shvatim da je bolje da post nije bio postan i da ga se makne prije nego netko na njega odgovori ?
Problem ljudi i misljenja je da kad pravac rasprave krene negativno i negativnos emisljenje o nekom stvori , tesko je to vratit nazad u pozitivu

Uostalom , zasto stalno admine gnjavit :hihi:


Samo da jos kazem kako je meni i ona extremna opcija dobra , ali opet to sam ipak samo ja :mrgreen:
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Post by ow »

alex 2 wrote:Naprimjer , otvorim temu a onda skuzim da tema postoji ?
Nije li je lakse izbrisat ako nitko nije na nju odgovorio a tema postoji ?
to ce vec netko nekad izbrisati, spojiti, stagod
alex 2 wrote: Ili napisem zapaljiv post a onda shvatim da je bolje da post nije bio postan i da ga se makne prije nego netko na njega odgovori ?
a ja ga bas procitam i nalozim se, krenem ti odgovarat kad ono slus. Ispadnem gloopa ja ni kriva ni duzna.Eto to je bas situacija koja se dogadjala a zbog koje smo zabranili brisanje postova.
alex 2 wrote: Problem ljudi i misljenja je da kad pravac rasprave krene negativno i negativnos emisljenje o nekom stvori , tesko je to vratit nazad u pozitivu
Istina, no kako si ti toga svjesna izvoli post procitati jos jedniom prije nego kliknes "posalji"
alex 2 wrote: Uostalom , zasto stalno admine gnjavit :hihi:
Mos ti admine gnjavit koliko hoces, no pitanje je koji ce ti post biti izbrisan. Nisam li napisala u kojim se to situacijama dogadja :twisted:

A ja ponavljam Dodirovu: poslije jebanja nema kajanja.
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
Post Reply