Private messages

...o stranici i forumu.
Post Reply
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Private messages

Post by malena8 »

Zanima me što je sa starim privatnim porukama? Jesu li se izbrisale zato što je bio ispunjen određeni kapacitet tih poruka? Ne vjerujem da je radi pada foruma jer uvijek postoji backup, ili možda je?
Bez obzira na uzrok, može li se dogoditi čudo da ja dođem do tih poruka? :mrgreen:
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Re: Private messages

Post by malena8 »

Ma Staraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :katarina:
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
ixia
duša
Posts: 318
Joined: 28 Jun 2003, 22:45
Location: Zagreb

Re: Private messages

Post by ixia »

malena8 wrote:Ma Staraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :katarina:
:asta: :asta: :asta: :asta: :asta:
Mislim da ti i nije nesto derat se na staru ali zato onu "pi*kicu" Katarinu mozes da odalamis sto ne odgovara. :mrgreen:
Osobno, koliko sam do sada polovila tehnicke pizdarije foruma mislim da je moguce doci do toga ali za jednu poruku bi im trebalo par sati izvlacenja iz baze i kopanja po istoj.Cak ni Katarina nema toliko vremena.Tako da slobodno odustani :mrgreen: ili nemoj.....
pas, pseto, pasetina
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Re: Private messages

Post by malena8 »

ixia wrote:
malena8 wrote:Ma Staraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :katarina:
:asta: :asta: :asta: [Moram ti smanjit' broj smajlića :P ]
Mislim da ti i nije nesto derat se na staru ali zato onu "pi*kicu" Katarinu mozes da odalamis sto ne odgovara. :mrgreen:
Osobno, koliko sam do sada polovila tehnicke pizdarije foruma mislim da je moguce doci do toga ali za jednu poruku bi im trebalo par sati izvlacenja iz baze i kopanja po istoj.Cak ni Katarina nema toliko vremena.Tako da slobodno odustani :mrgreen: ili nemoj.....
Ah, ništa onda. :depra:
Da niste slučajno sad kopale pa mi još i čitale te jadne stvari, nema veze, svakako nema veze :mrgreen:

Ugodan nastavak dana :xyx:
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Private messages

Post by ow »

Ne sjecam se sad da li je bilo nesto sto nisam uspjela prenijeti na novi forum al mislim da je sve preneseno.

U svakom slucaju nitko nije brisao poruke (ni nista drugo), ali ako je po defaultu na ovom forumu dopusteno manje poruka onda su one stare nestale.
Iz baze ne izvlacim nista jer je to toliki posao da nema te stvari zbog koje bih se s tim zajebavala.
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
Post Reply